Plzeň Košutka-Globus 2017 - Globus cup

Liga: -
Místo: Bolevec
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Kdy: 07. 05. 2017 10:00
Kontakt:   Daniel Štěpán
Telefon:  605 372 732

Začátek rezervace: 21. 04. 2017 01:00
Konec rezervace: 06. 05. 2017 15:00
Začátek tipování:  07. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 07. 05. 2017 00:00
Zadal: Josef

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Úněšov a HASIČI Plzeň - Košutka

 

pořádají soutěž

 

 

 O pohár Starosty městského obvodu Plzeň 1

 

 

 

 

v dětských požárních útocích

neděle 7. května 2017 od 1000

Na travnaté ploše u

Hypermarketu GLOBUS

 

Propozice: Globus Cup Junior  2017 – XI ročník

soutěžní program:

 

do   900       prezentace družstev

     1000       start závodu

    

 

  • Pravidla dle Hry plamen pro kategorii starší a pro kategorii mladší dle OZ Plzeň – sever .(s vyjímkou startu ve druhém kole. Při velkém počtu přihlášených družstev bude počet do druhého kola omezen, pravidlo o postupu do druhého kola bude vyhlášeno před startem prvního kola)

Kategorie starší:

-plní 7 členů družstva MH. Provedení discipliny dle směrnice hry Plamen.

-jednotné nářadí, které dodá pořadatel:přetlakový ventil, proudnice, motorová stříkačka

-terče průstřikové,                                                                 

-čas na přípravu 4minuty

-v případě poškození stroje bude tento vyměněn za jiný a družstva, která provedla pokus s původním strojem nebudou svůj pokus již opakovat

 

-družstvu, které poškodilo stroj se započítá neplatný pokus

- čerpadlo musí být zavodněno do 30 s od povelu startéra a útok ukončen do 60 s, v případě nedodržení časového limitu se útok hodnotí jako neplatný pokus

 

 

 

Kategorie mladší:

-plní 5-ti členné družstvo.

-provedení  discipliny dle směrnice hry  Plamen, s omezením pouze na 1 hadici B(útočné vedení s použitím jedné hadice B,rozdělovače,dvou hadic C a proudnice C pro první útočný proud, ,dvou hadic C a proudnice C pro druhý útočný proud). Obsluhu PMS provádí vedoucí družstva, nebo osoba jím pověřená (starší 18 let, s použitím ochranné přilby).

-jednotné nářadí, které dodá pořadatel:přetlakový ventil, proudnice, motorová stříkačka

 -družstvo má možnost použít svoje savice. Výměna musí být provedena v době určené na přípravu základny. Bezprostředně po ukončení pokusu musí být základna uvedena do původního stavu.

     -terče průstřikové,         

     -čas na přípravu 4minuty

 

-v případě poškození stroje bude tento vyměněn za jiný a družstva, která provedla pokus s původním strojem nebudou svůj pokus již opakovat

 

 

  • Závody budou probíhat na dvou základnách,jako první bude startovat kategorie starší a potom kategorie mladší 
  • Časomíra elektronická
  • Terče průsřikové
  • Podání protestu se provádí podle pravidel Hry plamen s podmínkou složení finanční částky ve výši 200,-Kč. (v případě neoprávněného protestu propadá tato částka ve prospěch pořadatele)
  • Pořadatel si vyhrazuje právo na případnou změnu programu
  • Občerstvení zajištěno
  • Startovné 100,-Kč, placeno při prezentaci

 

 

Zdravotní služba

Je zajištěna pořadatelem

 

 

Přihlášky

Přihlašování bude prováděno prostřednictvím firespor.eu na adrese:

 

http://www.firesport.eu/rezervace-mista-bolevec-8673.html

 

 

rezervace je povolena od 21.5.2017 01:00 do 06.05.2017 15:00

 

Kontaktní osoby

Daniel Štěpán                                             Josef Sak

Úněšov 23                                                Komenského 75, 323 16  Plzeň

Mobil: 605 372732                                    Mobil: 604 575 141

Email: dan.stepan@seznam.cz              Email: sakjosef@gmail.com

 

 

 

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bolevec-8673.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Horní Bělá APSTomáš Polcar
23Manětín BPSLukáš Šafr
34Bolevec PMJosef
45Chotíkov PSMonča
56Horní Hradiště BPSJosef
67Ledce PSKlára Štaifová
78Kaznějov PSMonika Šubrtová
89Manětín APSLukáš Šafr
910Horní Bělá BPSTomáš Polcar
1011Bučí PSLenka Palánová
1112Letkov PJVěra Drnková
1213Dolany PSRoman Sikora
1314Kožlany PSMichal Češka
1415Horní Hradiště APSJosef
1516Obora BPSKateřina Müllerová
1617Nevřeň PSVítězslav Genttner
1720Obora APSKateřina Müllerová
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letkov PJVěra Drnková
22Horní Bělá APSTomáš Polcar
33Manětín APSLukáš Šafr
44Bolevec APMJosef
55Chotíkov PSMonča
66Horní Hradiště BPSJosef
77Ledce Ledce APSKlára Štaifová
88Nevřeň PSVítězslav Genttner
99Bučí PSLenka Palánová
1010Horní Bělá BPSTomáš Polcar
1111Dolany PSRoman Sikora
1212Obora DPSKateřina Müllerová
1313Ledce Ledce BPSKlára Štaifová
1414Horní Hradiště APSJosef
1515Bolevec BPMJosef
1616Kaznějov PSMonika Šubrtová
1717Kožlany PSMichal Češka
1818Obora CPSKateřina Müllerová
1919Ledce Ledce CPSKlára Štaifová
2020Úněšov APSJosef
2121Všeruby BPSJarda Frána
2222Obora BPSKateřina Müllerová
2323Bolevec CPMJosef
2426Ledce Ledce DPSKlára Štaifová
2527Všeruby APSJarda Frána
2628Obora BPSKateřina Müllerová
2729Bolevec DPMJosef
2831Úněšov BPSJosef
2932Obora APSKateřina Müllerová
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kožlany PSMichal Češka
22Bolevec PMJosef


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/05/09 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2010/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2010/11/07 Plzeň, Rozloučení se sezónou 2010
-
2011/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2011/05/27 Areál HZS Plzeň Košutka, Třetí závod Ligy ČR 2011 ve výstupu na věž.
LIVE
2012/05/26 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/05/05 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/11/02 Plzeň,Areál u stanice HZS Pk, Memoriál Míly Pytlíka - 2013
-
2014/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2014/05/04 Hasiči Plzeň - Košutka, GLOBUS CUP JUNIOR 2014
-
2014/11/01 Areál CPS Košutka, V.ročník Memoriálu Mildy Pytlíka
-
2015/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/07/09 Plzeň, IV. ročník o Pohár ředitele HZS Plzeňského kraje
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/05/13 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/06/15 Plzeň, Český pohár TFA - Plzeň
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga