Plzeň Košutka-Globus 2018 - Globus cup

Liga: -
Místo: Bolevec
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Kdy: 13. 05. 2018 10:00
Kontakt:   Daniel Štěpán,
Telefon:  605 372 732

Začátek rezervace: 24. 04. 2018 01:00
Konec rezervace: 12. 05. 2018 15:00
Začátek tipování:  13. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 13. 05. 2018 00:00
Zadal: Josef

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

 

 

 

 


SDH Úněšov a HASIČI Plzeň - Košutka

 

pořádají soutěž

 

 

 O pohár Starosty městského obvodu Plzeň 1

 

 

 

 

v dětských požárních útocích

neděle 13. května 2018 od 1000

Na travnaté ploše u

Hypermarketu GLOBUS

 

Propozice: Globus Cup Junior  2018 – XII ročník

soutěžní program:

 

do   900       prezentace družstev

     1000       start závodu

    

 

  • Pravidla dle Hry plamen pro kategorii starší a pro kategorii mladší dle OZ Plzeň – sever .(s vyjímkou startu ve druhém kole. Při velkém počtu přihlášených družstev bude počet do druhého kola omezen, pravidlo o postupu do druhého kola bude vyhlášeno před startem prvního kola)

Kategorie starší:

-plní 7 členů družstva MH. Provedení discipliny dle směrnice hry Plamen.

-jednotné nářadí, které dodá pořadatel:přetlakový ventil, proudnice, motorová stříkačka

-terče průstřikové,                                                                 

-čas na přípravu 4minuty

-v případě poškození stroje bude tento vyměněn za jiný a družstva, která provedla pokus s původním strojem nebudou svůj pokus již opakovat

 

-družstvu, které poškodilo stroj se započítá neplatný pokus

- čerpadlo musí být zavodněno do 30 s od povelu startéra a útok ukončen do 60 s, v případě nedodržení časového limitu se útok hodnotí jako neplatný pokus

 

 

 

Kategorie mladší:

-plní 5-ti členné družstvo.

-provedení  discipliny dle směrnice hry  Plamen, s omezením pouze na 1 hadici B(útočné vedení s použitím jedné hadice B,rozdělovače,dvou hadic C a proudnice C pro první útočný proud, ,dvou hadic C a proudnice C pro druhý útočný proud). Obsluhu PMS provádí vedoucí družstva, nebo osoba jím pověřená (starší 18 let, s použitím ochranné přilby).

-jednotné nářadí, které dodá pořadatel:přetlakový ventil, proudnice, motorová stříkačka

 -družstvo má možnost použít svoje savice. Výměna musí být provedena v době určené na přípravu základny. Bezprostředně po ukončení pokusu musí být základna uvedena do původního stavu.

     -terče průstřikové,         

     -čas na přípravu 4minuty

 

-v případě poškození stroje bude tento vyměněn za jiný a družstva, která provedla pokus s původním strojem nebudou svůj pokus již opakovat

 

 

  • Závody budou probíhat na dvou základnách,jako první bude startovat kategorie starší a potom kategorie mladší 
  • Časomíra elektronická
  • Terče průsřikové
  • Podání protestu se provádí podle pravidel Hry plamen s podmínkou složení finanční částky ve výši 200,-Kč. (v případě neoprávněného protestu propadá tato částka ve prospěch pořadatele)
  • Pořadatel si vyhrazuje právo na případnou změnu programu
  • Občerstvení zajištěno
  • Startovné 100,-Kč, placeno při prezentaci

 

 

Zdravotní služba

Je zajištěna pořadatelem

 

 

Přihlášky

Přihlašování bude prováděno prostřednictvím firespor.eu na adrese:

 

 

 

rezervace je povolena od 24.5.2018 01:00 do 12.05.2018 15:00

 

Kontaktní osoby

Daniel Štěpán                                             Josef Sak

Úněšov 23                                                Komenského 75, 323 16  Plzeň

Mobil: 605 372732                                    Mobil: 604 575 141

Email: dan.stepan@seznam.cz              Email: sakjosef@gmail.com


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bolevec-9629.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Manětín BPSLukáš Šafr
22Horní Hradiště APSLucka Slachová
33Horní Bělá BPSTomáš Polcar
44Letkov PJVěra Drnková
55Chotíkov PSMonča
66Ledce APSKlára Štaifová
77Rybnice Rybnice APStereza vopatová
88Kaznějov PSMonika Šubrtová
99Obora BPSKateřina Müllerová
1010Všeruby PSJarda Frána
1111Horní Bělá APSTomáš Polcar
1212Rybnice BPStereza vopatová
1313Obora APSKateřina Müllerová
1414Horní Hradiště BPSLucka Slachová
1515Manětín APSLukáš Šafr
1616Bolevec Plameňáci APMIvana Jindrová
1717Bolevec Pinďule PMIvana Jindrová
1818Nevřeň PSVítězslav Genttner
1919Dolany PSRoman Sikora
2020Bolevec Plameňáci BPMIvana Jindrová
2121Chrást PSJiří Fantiš
2222Bučí PSLenka Palánová
2323Kožlany PSMichal Češka
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrást PSJiří Fantiš
22Manětín PSLukáš Šafr
33Horní Bělá BPSTomáš Polcar
44Letkov APJVěra Drnková
55Chotíkov PSMonča
66Ledce APSKlára Štaifová
77Horní Hradiště PSLucka Slachová
88Všeruby PSJarda Frána
99Kaznějov BPSMonika Šubrtová
1010Letkov BPJVěra Drnková
1111Horní Bělá APSTomáš Polcar
1212Ledce BPSKlára Štaifová
1313Zruč PSKristina Klenovská
1414Bolevec Plameňáci APMIvana Jindrová
1515Kaznějov APSMonika Šubrtová
1616Obora CPSKateřina Müllerová
1717Letkov CPJVěra Drnková
1818Ledce CPSKlára Štaifová
1919Bolevec Pinďule APMIvana Jindrová
2020Obora BPSKateřina Müllerová
2122Nevřeň PSVítězslav Genttner
2223Dolany PSRoman Sikora
2324Obora APSKateřina Müllerová
2425Bolevec Pinďule BPMIvana Jindrová
2526Bučí PSLenka Palánová
2627Kožlany PSMichal Češka
2728Čeminy PSJan Míča
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bučí PSLenka Palánová
22Bolevec Kačeři APMIvana Jindrová
33Bolevec PinďulePMIvana Jindrová
44Bolevec Kačeři BPMIvana Jindrová
55Ledce PSKlára Štaifová
66Kožlany PSMichal Češka
77Ledce BPSKlára Štaifová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/05/09 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2010/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2010/11/07 Plzeň, Rozloučení se sezónou 2010
-
2011/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2011/05/27 Areál HZS Plzeň Košutka, Třetí závod Ligy ČR 2011 ve výstupu na věž.
LIVE
2012/05/26 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/05/05 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/11/02 Plzeň,Areál u stanice HZS Pk, Memoriál Míly Pytlíka - 2013
-
2014/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2014/05/04 Hasiči Plzeň - Košutka, GLOBUS CUP JUNIOR 2014
-
2014/11/01 Areál CPS Košutka, V.ročník Memoriálu Mildy Pytlíka
-
2015/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/07/09 Plzeň, IV. ročník o Pohár ředitele HZS Plzeňského kraje
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/05/13 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/06/15 Plzeň, Český pohár TFA - Plzeň
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2018/11/24 hřiště Vrbětice, Čertovské Vrbětice 2018
-
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
2018/12/15 Prosetín - fotbalové hřiště, O vánočního kapra - 6. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
Kdy Kde Liga