Číměř, sportovní areál 2015 - V.roč. "O pohár starostky SDH"; 2B;rozšířeno o PS8

Liga: -
Místo: Číměř
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 17. 10. 2015 10:00
Kontakt:   Jaroslava Murínová
Telefon:  724662030

Začátek rezervace: 08. 09. 2015 10:00
Konec rezervace: 12. 10. 2015 20:00
Začátek tipování:  17. 10. 2015 20:00
Konec hlasování: 17. 10. 2015 00:00
Zadal: Jaroslava Murínová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

požární útok - hlavní kategorie muži a ženy; rozšířeno o PS 8 muži a ženy; dle pravidel PS s povolením hadic B65, C42; startovní pořadí dle rezervace; startovné 200,- Kč; příjezd a prezence od 9.30; v 10.00 zahájení soutěže; sklopné terče a elektronická časomíra z Petrovic; náběh - tráva, pod základnou kartáčovaný beton; rekord tratě: Trnava 14,74 s; hlavní cena: savice Profi-Extra žluté; vyhodnocení kategorie PS 8 proběhne samostatně; občerstvení: již tradiční řízek, hranolky, guláš, nápoje; registrujte se, prosím, do 12.10.2015; těšíme se na Vaši účast; registrace a informace na telefonním čísle: 724 662 030


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cimer-7107.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Výčapy TRMichal Svoboda
22Bačice TRRoman Benda
33Černín ZNJiří Veselý
44Petrovice BTRJakub Jeřábek
55Pavlice ZNJiří Veselý
66Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
77Horní Lhotice TRRadek Staněk
88Černín PS8ZNJiří Veselý
99Nárameč TRJiri Veznik
1010Pavlice PS8ZNJiří Veselý
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Jaroměřice nad Rokytnou ŽenyTRMilan Urbánek
1313Radonín ženyTRZuzana Číhalová
1414Kojatín ŽenyTRJaroslava Murínová
1515Budišov ŽenyTRJaroslava Murínová
1616Vladislav MužiTRJaroslava Murínová
1717Krahulov ženyTRAlena Hekerlová
1818Bačice ženyTRRoman Benda
1919Střížov JIPetr Kabátek
2020Dolní Smrčné JIMichal Pysk
2121Krahulov TRAlena Hekerlová
2222Výčapy ženyTRVít Svoboda
2323Hodov TRSDH Hodov
2424Litovany TRTomáš Juřena
2525Dolní Vilémovice ženyTRHana Máchalová
2626Příložany TRJarda Blatný
2727Petrovice ženyTRLenka Lindušková
2828Chlum mužiTRHana Topilová
2929Litovany PS8TRTomáš Juřena
3030Mysletice JIStanislav Dolský
3131Dobřínsko ZNRadim Herout
3232Kuřimská Nová Ves ženy, PS8ZRVáclav Pestr
3333Katov ZRVáclav Pestr
3434Dešná Dešná BJHDešná
3535Kuřimská Nová Ves Koloniál, PS8ZRVáclav Pestr
3636Kuřimská Nová Ves ZRVáclav Pestr
3737Ocmanice Muži, PS8TRJaroslava Murínová
3838Krasonice JILukáš Pivonka
3939Vícenice u Náměště nad Oslavou Muži, PS8TRJaroslava Murínová
4040Rozseč Muži, PS8ZRJaroslava Murínová
4141Domamil ŽenyTRLucie Polická
4242Nárameč ženyTRJiri Veznik
4343Rešice ZNPetra Mezírková
4444Katov Kat-off-ské babinec, ženy, PS8ZRJana Bartošková
4545Jakubov u Moravských Budějovic ženyTRVendula Vejmelkova
4646Častohostice ženyTRVladěna Nesibová
4748Stařeč ŽenyTRSabina Maštalířová
4849Hrotovice ženyTRKatka Veselá
4951Střížov BJIPetr Kabátek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/10/18 Číměř, O pohár starostky SDH
-
2015/10/17 Číměř, sportovní areál, V.roč. "O pohár starostky SDH"; 2B;rozšířeno o PS8
-
2016/10/01 sportovní areál v Číměři, VI. ročník soutěže
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga