ZŠ Komenského 17 2020 - Zimní setkání mladých hasičů a dorostu

Liga: CHL
Místo: Domažlice
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 29. 02. 2020 09:00
Kontakt:   OORM Domažlice
Telefon:  724964925

Začátek rezervace: 24. 02. 2020 09:00
Konec rezervace: 24. 02. 2020 09:00
Začátek tipování:  29. 02. 2020 20:00
Konec hlasování: 29. 02. 2020 00:00
Zadal: Aneta Královcová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Dorost, Děti
Zařazeno do: Hra PLAMEN

Stránky pořadatele:  http://www.oshdo.cz/odborna-rada-mladeze/souteze-akce/2020-1/?ftshow=267#msg267

Poznámka pořadatele

Zimní setkání mladých hasičů se bude konat 29.2.2019 na základní škole v Domažlicích (Komenského 17). Jedná se o první kolo CHLMH a CHLD.

Pečlivě si přečtěte organizační zabezpečení. S sebou nezapomeňte vytisknuté a vyplněné přihlášky, ať se ráno tolika nezdržujeme. U některých disciplín bude zakázáno focení (puzzle, hra paměti) - bližší info přímo na disciplíně.


K prezenci se družstva  dostaví s novými členskými průkazy (zalaminované/plastové) a  startovními průkazy, dorost přinese nový členský průkaz a průkaz totožnosti (viz. směrnice pro dorost/zápis z lednové rady)

Každý kolektiv dodá nejméně 2 rozhodčí, jinak mu nebude povolen start.
 

Přihlašování proběhne na formuláři:  https://forms.gle/yUkV9tfH6pPjBoKi6  od 7.2. 9:00 do 21.2. 17:00, po tomto termínu nebude možné již nikoho dodatečně přihlásit. Přihlašování bude možné pouze ve webovém formuláři (nikdo se nebude přihlašovat telefonicky či jiným způsobem přes hospodářku OSH). Pro odhlášení družstev pište na mail oorm.domazlice@gmail.com nebo 724 964 925 (nejlépe SMS).

Organizační zabezpečení


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-domazlice-11070.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tlumačov DOAneta Královcová
22Chodská Lhota ADOAneta Královcová
33Chodská Lhota BDOAneta Královcová
44Klenčí pod Čerchovem DOAneta Královcová
55Starý Klíčov DOAneta Královcová
66Holýšov DOAneta Královcová
77Stanětice DOAneta Královcová
88Milavče ADOAneta Královcová
99Milavče BDOAneta Královcová
1010Domažlice DOAneta Královcová
1111Kladruby TCAneta Královcová
1212Nýrsko KTAneta Královcová
1313Dolní Folmava DOAneta Královcová
1414Dolní Folmava DOAneta Královcová
1515Poděvousy DOAneta Královcová
1616Chodov DOAneta Královcová
1717Petrovice DOAneta Královcová
1818Postřekov DOAneta Královcová
1919Koloveč DOAneta Královcová
2020Pocinovice ADOAneta Královcová
2121Pocinovice BDOAneta Královcová
2222Hluboká ADOAneta Královcová
2323Hluboká BDOAneta Královcová
2424Hluboká CDOAneta Královcová
2525Hořehledy APJAneta Královcová
2626Hořehledy BPJAneta Královcová
2727Meclov ADOAneta Královcová
2828Meclov BDOAneta Královcová
2929Bor TCAneta Královcová
3030Pařezov DOAneta Královcová
3131Holýšov BDOAneta Královcová
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bělá nad Radbuzou DOAneta Královcová
22Domažlice DOAneta Královcová
33Dolní Folmava ADOAneta Královcová
44Dolní Folmava BDOAneta Královcová
55Dolní Folmava CDOAneta Královcová
67Chodov DOAneta Královcová
78Kladruby TCAneta Královcová
89Klenčí pod Čerchovem ADOAneta Královcová
910Klenčí pod Čerchovem BDOAneta Královcová
1011Milavče DOAneta Královcová
1112Nýrsko AKTAneta Královcová
1213Nýrsko BKTAneta Královcová
1314Poděvousy DOAneta Královcová
1415Starý Klíčov DOAneta Královcová
1516Tlumačov A DOAneta Královcová
1617Tlumačov BDOAneta Královcová
1718Petrovice DOAneta Královcová
1819Postřekov DOAneta Královcová
1920Koloveč DOAneta Královcová
2021Poběžovice DOAneta Královcová
2122Hluboká DOAneta Královcová
2223Hořehledy PJAneta Královcová
2324Meclov A DOAneta Královcová
2425Meclov BDOAneta Královcová
2526Bor TCAneta Královcová
Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stanětice Tereza VeberováDOAneta Královcová
22Milavče Kateřina VaňkováDOAneta Královcová
33Domažlice Zuzana BöhmováDOAneta Královcová
44Milavče Aneta KellnerováDOAneta Královcová
55Milavče Eliška VaňkováDOAneta Královcová
66Pocinovice Klára BenedováDOAneta Královcová
77Pocinovice Terezie TurečkováDOAneta Královcová
88Pocinovice Veronika HomolkováDOAneta Královcová
99Pocinovice Lucie BraufuksováDOAneta Královcová
1010Hluboká Kateřina KrálováDOAneta Královcová
1111Hluboká Lenka VáchalováDOAneta Královcová
1212Hluboká Sarah ChejlavováDOAneta Královcová
1313Hluboká Tereza KadlecováDOAneta Královcová
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stanětice Zdeněk ŠtenglDOAneta Královcová
22Milavče Pavel InderholcDOAneta Královcová
33Chodov Šimon MatějovicDOAneta Královcová
44Koloveč Václav KřížDOAneta Královcová
55Poběžovice Jaroslav Miňovský DOAneta Královcová
66Pocinovice Stanislav JelínekDOAneta Královcová
77Hluboká Tomáš JandaDOAneta Královcová
88Hluboká Jakub PodolecDOAneta Královcová
99Meclov Michal MalíkDOAneta Královcová
1010Meclov Filip VaněkDOAneta Královcová
1111Bor Michal ŘíhaTCAneta Královcová
1212Bor Jindřich BlumaTCAneta Královcová
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Starý Klíčov DOAneta Královcová
22Holýšov DOAneta Královcová
33Poběžovice DOAneta Královcová
44Meclov ADOAneta Královcová
55Meclov BDOAneta Královcová
66Domažlice DOAneta Královcová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/04/13 Domažlice, věž, Výstup na věž 2013
ŠH
2013/07/27 Domažlice, ulice Petrovická, Domažlické překážky
-
2015/04/11 Domažlice, Domažlice
ŠH
2016/04/09 Domažlice, O pohár
ŠH
2018/06/24 Plzeň, Krajské kolo dorostu - Chodský přebor dorostenců
CHL
2019/02/02 ZŠ Komenského 17, Zimní setkání mladých hasičů a dorostu
CHL
2019/04/13 Domažlice - kasárny, Dorost - uzlová štafeta + odborky/specializace
CHL
2020/02/29 ZŠ Komenského 17, Zimní setkání mladých hasičů a dorostu
-
2020/02/29 ZŠ Komenského 17, Zimní setkání mladých hasičů a dorostu
CHL
Kdy Kde Liga


Soutěže