Jankov 2012 - O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV

Liga: BNL
Místo: Jankov
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 09. 06. 2012 13:00
Kontakt:   Pavel Hrubý
Telefon:  725062275

Začátek rezervace: 09. 06. 2012 20:00
Konec rezervace: 09. 06. 2012 13:00
Začátek tipování:  09. 06. 2012 20:00
Konec hlasování: 09. 06. 2012 00:00
Zadal: Milan Pádivý

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jankov-2012-06-09-2670.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Louňovice pod Blaníkem BBN16,6817,1517,152016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Petrovice PB--17,232015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Daměnice BN16,8917,4517,452018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zdislavice BN16,9817,6917,692016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Martinice BN17,6017,9117,912016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jankov BN18,0018,0118,012013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zdislavice BN18,2318,1918,232018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dvorce TA18,1418,4418,442012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vranovice PB18,3118,5618,562017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dalovy BN--18,582015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Daměnice BN--18,642015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Daměnice ABN18,6418,0918,642014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Daměnice ABN18,7118,2818,712013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dalovy BN18,7417,8218,742016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Tomice BN--18,802015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jankov BN--18,802015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chlum BN18,9418,4218,942018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jankov BN18,9417,9218,942012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Louňovice pod Blaníkem BBN--18,952015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kamenice nad Lipou PE18,9518,5918,952012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Daměnice BBN18,6619,0119,012014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Daměnice BBN18,7219,1119,112013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dvorce BTA19,2718,5719,272012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chotěmice TA18,5419,3419,342012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Všechlapy BN--19,352015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Louňovice pod Blaníkem ABN19,3819,2919,382016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Načeradec BN19,3819,4519,452016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chrášťany LT--19,472015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Tomice BN19,5319,5519,552016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chrbonín TA18,5619,5719,572012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Všechlapy BN19,6219,3519,622013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Daměnice BN18,1419,6419,642012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Načeradec BN19,6619,7519,752012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dalovy BN19,8919,1719,892017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zdislavice BN18,5319,9319,932017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Louňovice pod Blaníkem ABN19,9419,3819,942017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Radětice PB19,2919,9519,952013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Martinice BN20,0519,3120,052013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Martinice BN18,8520,0820,082017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ratměřice BN20,1819,7220,182018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Načeradec BN20,3020,1020,302017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Louňovice pod Blaníkem BN20,3420,2920,342013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Malovice BN19,7220,4520,452014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Tomice ABN20,5820,5920,592013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Načeradec BN20,3120,7320,732013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Louňovice pod Blaníkem ABN19,0420,7420,742014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Malovice BN20,7719,8820,772016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Chmelná CK20,9920,5220,992016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Louňovice pod Blaníkem ABN--21,012015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Malovice BN20,8721,1621,162018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dalovy BN20,7221,3221,322018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Tomice BN21,6921,3521,692018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Všechlapy BN21,7420,3121,742012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Moraveč TA21,8420,6521,842018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zhoř u Tábora TA20,8721,8521,852014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Střezimíř BN21,9920,1821,992016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Načeradec BN--22,032015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Sloup PZ21,4922,5322,532016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Louňovice pod Blaníkem BN22,5622,3822,562018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Jankov BN19,3022,9822,982014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Radětice PB23,1020,2123,102014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Louňovice pod Blaníkem BBN23,3420,1223,342014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Střezimíř BN--23,402015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Makov TA21,4323,6723,672016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Kozmice TA23,7222,6723,722012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Rožmitál pod Třemšínem PB23,7323,5423,732018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Střezimíř BN23,7920,6223,792014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Načeradec BN23,9720,0623,972018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dalovy BN24,1723,6924,172013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Tomice BN20,7524,2624,262012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Všechlapy BN19,1224,3724,372016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nová Včelnice JH24,4423,7524,442012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Malovice BN23,2124,5024,502013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Všechlapy BN25,2419,7125,242014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Dalovy BN24,9125,3525,352014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Tomice BBN24,9325,3925,392013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Střezimíř BN26,9426,4926,492013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Malovice BN26,6626,9126,912017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Makov TA--27,362015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Bystřice BN29,7522,9729,752013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Kosova Hora PB31,0432,4032,402013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Daměnice BN34,1819,0434,182016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Malé Přílepy BE34,1234,6534,652012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Všechlapy BN34,9520,6134,952017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Martinice BN36,1621,4636,162018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Střezimíř BN36,7636,8836,882017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Načeradec BN21,0436,9636,962014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Martinice BN20,0437,0537,052014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Malovice BN--40,662015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Tomice BN41,0740,9341,072017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Ústrašice TA41,3631,2841,362012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Tomice ABN20,5144,8544,852014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Třemošnice BN45,4145,6245,622017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Čechtice BN50,3825,7450,382018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Jiřetice BN54,6345,1654,632013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Tomice BBN19,6762,2362,232014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Petrovice PB64,3564,3464,352016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Martinice BN--NP2015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Daměnice BNNP50,91NP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Dvorce TANPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Jankov, O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV
BNL
2012/07/06 Jankov, O pohár SDH Jankov
THL
2013/06/22 Jankov, O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV - NOČNÍ SOUTĚŽ
BNL
2014/06/07 Jankov, O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV - NOČNÍ SOUTĚŽ
BNL
2015/08/15 Jankov, O pohár starosty obce Jankov (noční soutěž)
BNL
2016/08/13 Jankov, O pohár starosty obce Jankov (noční soutěž)
BNL
2017/07/15 Jankov, 4. kolo BNL- noční soutěž
BNL
2018/09/01 Jankov, noční soutěž
BNL
2019/08/17 Jankov, 9. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Drahňovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/06/22 Křivsoudov, 2. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/13 Louňovice pad Blaníkem, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/20 Chářovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/27 Malovice, 7. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/03 Načeradec, 8. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/17 Jankov, 9. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/24 Miřetice / Chmelná, 10. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga