Libuň 2016 - O pohár starostky obce

Liga: JL
Místo: Libuň
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 29. 05. 2016 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 23. 05. 2016 20:00
Konec rezervace: 27. 05. 2016 20:00
Začátek tipování:  23. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 27. 05. 2016 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-libun-7590.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Dneboh MBLukáš Danda
24Kosmonosy MBJan Klimo
35Veselá MBOlda Česák
46Podůlší BéčkoJCJan Strnad
57Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
68Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
79Dobšín MBJan Klimo
810Sychrov MBRadek Kuntoš
911Mříčná SMsdhmricna
1012Benešov u Semil SMKateřina Krejčová
1113Krásná Ves MBJan Macoun
1214Myštěves HKVeronika Borůvková
1315Obrubce MBVáclav Repš
1416Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1517Pšánky HKJakub Doskočil
1618Jablonec nad Jizerou SMVeronika Borůvková
1719Hradčany LITomáš Najman
1820Malá Skála JNRadek Havelka
1921Jirkov JNVladimír Novotný
2022Chrášťany LTMiloš Zeman
2123Bezděkov pod Třemšínem PBPetra Vaňková
2224Jeřmanice LIJan Kühnel
2325Tatobity SMMarek Bárta
2429Velké Hamry JNMAD Matthew
2530Košťálov SMTomáš Tulach
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Touchovice LNTomáš Tulach
22Obrubce MBVeronika Musilová
33Myštěves HKVeronika Borůvková
44Benešov u Semil SMKateřina Krejčová
55Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
66Krásná Ves MBVeronika Kneblová
77Libuň JCBlanka Kuntošová
88Břehy MBHana Prokurátová
99Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1010Košťálov SMTomáš Tulach
1111Borovice MBRadek Kuntoš
1212Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1313Huť JNPetra Šteyrová
1414Libuň BJCMichaela Malá
1515Sychrov MBBarbora Křapková
1616Jeřmanice LIJan Kühnel
1717Smidary HKEliška Rosůlková
1820Vitiněves JCAdéla Boukalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,6416,9216,922018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myštěves HK17,0716,6417,072014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT17,2916,9217,292014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libuň JC16,9917,5817,582017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krásná Ves MB17,6617,3517,662016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Benešov u Semil SM17,6716,9817,672016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bratříkov JN17,6817,5017,682017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jablonec nad Jizerou SM17,6817,8817,882017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,8917,7817,892016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vitiněves JC18,0617,7218,062016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Libuň JC18,1217,9418,122019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libuň JC17,4018,2618,262014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jeřmanice LI18,1418,2718,272019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Myštěves HK18,2717,8318,272016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sychrov MB18,4218,2918,422014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Myštěves HK17,2618,4318,432017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sychrov MB--18,532013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SM18,5118,5818,582019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Malá Skála BéčkoJN18,0418,5818,582019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Borovice MB17,0618,6018,602016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Malá Skála BéčkoJN18,6318,3618,632016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Benešov u Semil SM18,3318,7518,752017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Košťálov SM17,4718,7618,762017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malá Skála BéčkoJN18,6518,8018,802018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sychrov MB18,8418,1418,842017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Libuň JC--18,922013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Malá Skála BéčkoJN18,9518,8718,952014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Libuň JC19,1818,2419,182018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dlouhá Lhota MB18,8919,3419,342019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Borovice MB19,4719,2819,472014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Břehy MB19,5319,2619,532016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Myštěves HK--19,582013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Košťálov SM17,3219,7419,742016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bratříkov JN19,7019,7819,782018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krásná Ves MB18,5719,8319,832014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sychrov AMB20,0917,8020,092019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jeřmanice LI20,1418,2420,142018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Malá Skála BéčkoJN--20,162013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bratříkov JN--20,172013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Borovice MB20,3019,5320,302017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bratříkov JN20,3720,1820,372019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Mříčná SM20,4419,8720,442019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Katusice MB20,1920,5920,592018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Jeřmanice LI--20,722013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Sychrov MB17,6420,8320,832016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Jeřmanice LI20,9420,9720,972014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bratříkov JN20,7021,0721,072014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Malá Skála BéčkoJN21,3718,7021,372017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Ploukonice SM21,3921,0221,392019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Sychrov MMB20,6221,7521,752017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Touchovice LN21,8218,1421,822016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Borovice MB--22,432013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Bratříkov JN22,6017,7922,602016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Benešov u Semil SM--22,742013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Veselá SM22,8822,4522,882019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Katusice MB24,6922,2624,692019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Huť JN25,0424,5125,042016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Jeřmanice LI22,4026,3026,302016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Krásná Ves MB18,6826,9726,972017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Huť JN26,7927,3127,312014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Veselá SM27,5525,8927,552018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Libuň SluníčkaJC--27,602013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Benešov u Semil SM29,1228,5429,122018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Pěnčín JN18,5129,2329,232019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Sychrov BMB29,2629,8429,842018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Krásná Ves MB--31,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Obrubce MB31,4918,6731,492016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Sychrov AMB26,9731,5331,532018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Huť JN--34,542013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Benešov u Semil SM35,8635,2735,862014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Sychrov BMB19,8936,8936,892019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Libuň BJC56,6253,0356,622016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Břehy MB--NP2013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Smidary HKNPNPNP2017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Smidary HKNPNPNP2014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Kosmonosy MBNPNPNP2019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
-
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
JL
2014/06/22 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2015/05/31 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2016/05/29 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2017/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení Kacanovy, ZV Kacanovy
JL
Kdy Kde Liga