Bratříkov v roce 2020

Rok:

    Muži Ženy   Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky
ID FireSport:   119083
Okres:   Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Souřadnice:   50°40*44*N,15°15*36*E
PSČ:  468 21

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  KošťálovSM17,1916,9517,192017/09/16
2.  SychrovMB17,6117,3717,612016/06/18
3.  HuťJN17,6517,2517,652017/08/27
4.  LibuňJC17,6817,5017,682017/05/28
5.  SychrovMB17,7217,2517,722017/06/24
6.  BřehyMB16,9817,7717,772020/08/08
7.  KošťálovSM17,6917,8717,872016/09/17
8.  Malá SkálaJN17,9017,7217,902020/09/19
9.  KosmonosyMB17,9217,8717,922016/05/21
10.  Malá SkálaJN17,3017,9917,992019/09/22
11.  JirkovJN17,9916,9517,992017/09/02
12.  RadimoviceLI17,6918,0118,012014/08/23Huť
13.  KosmonosyMB18,0317,5918,032020/09/20
14.  KošťálovSM17,5918,0718,072020/08/15
15.  MříčnáSM18,0817,2518,082017/05/27
16.  Benešov u SemilSM17,6818,1318,132016/09/24
17.  SychrovMB18,2218,1418,222018/06/09
18.  Velké HamryJN17,4718,2618,262017/05/13
19.  Benešov u SemilSM18,2918,0518,292013/08/18
20.  DubenecTU18,3718,2318,372020/07/11
21.  MříčnáSM18,3618,3818,382016/05/28
22.  Benešov u SemilSM17,8918,4518,452017/09/23
23.  JirkovJN18,1318,4818,482018/09/09
24.  MříčnáSM18,4917,7818,492018/05/26
25.  DnebohMB18,4718,5018,502020/09/06
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2020/08/08 Břehy JL 17,77 5 6
2020/09/19 Malá Skála JL 17,90 3 8
2020/09/20 Kosmonosy JL 18,03 7 4
2020/08/15 Košťálov JL 18,07 5 6
2020/07/11 Dubenec JL 18,37 7 4
2020/09/06 Dneboh JL 18,50 4 7
2020/09/13 Radimovice JL 19,30 7 4
2020/09/05 Jirkov JL 19,47 11 0
2020/09/26 Benešov u Semil JL 20,35 9 2
2020/08/29 Pěnčín (areál Huť) FNC 21,31 4 5
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2020

      Kdy Kde St.č. Liga
      2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec 18
      JL
      2020/08/08 Břehy, Pojizerský pohár Břehy 11
      JL
      2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár 4
      JL
      2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) 5
      FNC
      2020/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice 12
      JL
      2020/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček 8
      JL
      2020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár 16
      JL
      2020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár 15
      JL
      2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 14
      JL
      2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár 8
      JL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře