Makov 2018 - O pohár

Liga: BNL
Místo: Makov
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 15. 07. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 15. 07. 2018 11:00
Konec rezervace: 15. 07. 2018 11:00
Začátek tipování:  15. 07. 2018 00:00
Konec hlasování: 15. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-makov-9467.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ16,9217,0417,042018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dalovy BN17,3717,3017,372019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Malovice BN17,4017,4217,422018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Daměnice BN17,2717,5417,542018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dalovy BN17,9316,9617,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Louňovice pod Blaníkem BN18,0818,1818,182018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Všechlapy BN18,2918,0818,292018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Martinice KM18,6818,5618,682018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radošovice BN18,0718,7218,722019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chlum CK17,6318,7818,782019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bezděčín TA16,9318,9218,922018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chrbonín TA19,0918,5719,092018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ratměřice BN19,2017,8819,202019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Načeradec BN19,1019,2819,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Louňovice pod Blaníkem BN19,3318,9919,332019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zdislavice BN19,3419,1319,342018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Makov TA17,1419,5319,532019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Moraveč TA19,0620,2920,292019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ratměřice BN19,1220,3620,362018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Tomice BN20,4019,8220,402018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rožmitál pod Třemšínem PB20,8720,5120,872018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Křížkový Újezdec PH20,9721,3121,312019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Čechtice BN22,5220,9922,522019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malovice BN22,7220,4822,722019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chlum CK22,4323,1923,192018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Drhovice TA23,2522,4623,252018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kamenná Lhota TA23,5122,2123,512019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kamenná Lhota TA26,4826,5226,522018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Střezimíř BN27,8026,7027,802018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Březnice PB20,1328,9628,962018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  - Martomice-33,0132,0033,012019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Smrkov TA21,7721,50NP2019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Šebířov TANPNPNP2019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Daměnice BN19,3017,85NP2019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zdislavice BNNPNPNP2019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/15 Makov, O pohár
BNL
2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže