Makov 2020 - BNL Makov

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 08. 08. 2020 12:30
Kontakt:   Jiří Švec
Telefon:  725 853 801
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Benešovská Liga

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dobronice u Chýnova TA 16,86 16,86 16,72
2.  Sloup PZ 16,92 16,92 16,64
3.  Tomice BN 17,14 17,14 17,13
4.  Drahňovice BN 17,24 17,24 16,69
5.  Malovice BN 17,26 17,00 17,26
6.  Krotějov Sport TA 17,38 17,38 16,09
7.  Chářovice Špona BN 17,49 17,49 17,29
8.  - Křížkový Újezdec - 18,05 18,05 17,04
9.  Žďár JH 18,14 17,21 18,14
9.  Skrýchov u Malšic TA 18,14 18,14 17,24
11.  Dalovy BN 18,30 18,30 17,59
12.  Nová Ves u Chýnova TA 18,42 18,42 17,93
13.  Ctiboř BN 18,45 18,45 17,35
14.  Načeradec BN 18,63 18,15 18,63
15.  - Horní Měcholupy - 18,81 17,98 18,81
16.  Daměnice BN 19,11 19,11 18,99
17.  Chářovice B BN 19,22 19,03 19,22
18.  Odlochovice BN 19,40 19,13 19,40
19.  Radošovice BN 19,43 18,80 19,43
20.  Rybova Lhota TA 20,28 20,28 18,97
21.  Křivsoudov BN 20,69 19,78 20,69
22.  Velká Chyška PE 27,22 27,22 23,36
23.  Makov TA NP NP 17,35
23.  Zdislavice BN NP NP NP
23.  Božejovice TA NP NP NP
23.  Jaronice CB NP 17,49 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sloup PZ 17,11 17,11 16,15
2.  Radošovice BN 17,32 17,32 16,96
3.  - Martomice - 18,10 18,10 17,35
4.  Malovice BN 18,20 18,20 17,71
5.  Chlum BN 18,27 17,53 18,27
6.  Ratměřice BN 18,87 18,87 18,33
7.  Daměnice BN 19,29 19,29 17,93
8.  Chrbonín TA 19,38 19,14 19,38
9.  Dalovy BN 19,59 19,59 17,29
10.  Střezimíř BN 20,05 19,20 20,05
11.  Smrkov TA 20,71 20,71 19,39
12.  Slapy TA 20,87 20,87 19,18
13.  Šebířov TA 22,85 22,85 21,46
14.  - Křížkový Újezdec - 27,70 27,62 27,70
15.  Čechtice BN NP NP NP
15.  Chářovice BN NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Sloup PZ16,9217,0417,042018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Sloup PZ17,1116,1517,112020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Radošovice BN17,3216,9617,322020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Dalovy BN17,3717,3017,372019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Malovice BN17,4017,4217,422018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Daměnice BN17,2717,5417,542018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dalovy BN17,9316,9617,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. - Martomice -18,1017,3518,102020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Louňovice pod Blaníkem BN18,0818,1818,182018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Malovice BN18,2017,7118,202020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Chlum BN17,5318,2718,272020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Všechlapy BN18,2918,0818,292018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Martinice KM18,6818,5618,682018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Radošovice BN18,0718,7218,722019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Chlum CK17,6318,7818,782019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Ratměřice BN18,8718,3318,872020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Bezděčín TA16,9318,9218,922018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Chrbonín TA19,0918,5719,092018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Ratměřice BN19,2017,8819,202019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Načeradec BN19,1019,2819,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Daměnice BN19,2917,9319,292020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Louňovice pod Blaníkem BN19,3318,9919,332019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Zdislavice BN19,3419,1319,342018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Chrbonín TA19,1419,3819,382020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Makov TA17,1419,5319,532019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Dalovy BN19,5917,2919,592020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Střezimíř BN19,2020,0520,052020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Moraveč TA19,0620,2920,292019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Ratměřice BN19,1220,3620,362018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Tomice BN20,4019,8220,402018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/15 Makov, O pohár
BNL
2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/08 Makov, BNL Makov
BNL
2021/08/14 Makov, 6. kolo Benešovské hasičské ligy Makov
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře