Myštěves 2018 - O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Myštěves
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 02. 09. 2018 09:30
Kontakt:   Pepa Vašina
Telefon:  777 970 056

Začátek rezervace: 19. 08. 2018 20:00
Konec rezervace: 31. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  19. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysteves-9155.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čeperka NPAMichal Tydrych
22Krasonice JILukáš Pivonka
33Břehy MBPetr Zavrtálek
44Dubenec TUPořadatelé Pořadatelé
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Košťálov SMTomáš Tulach
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Moravany PAPořadatelé Pořadatelé
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad JeleniUOHonza Adamec
1818Únětice PJHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Mladoňovice TRHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Krotějov  SportTAHonza Adamec
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Olešnice SMLukáš Marek
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Nevřeň #pětdevětPSJícháč
3434Malá Skála JNMatěj Masný
3535Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
3636Krasonice JILukáš Pivonka
3737Bohuslavice NAPepa Malý
3838Stradouň UOSDH Stradouň
3939Krásná Ves MBJan Macoun
4040Pomezí SYJosef Jukl
4141Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
4242Jasenice VSLukáš Komender
4343Záchlumí UOJan Divíšek
4444Trnov RKdavid rohlena
4545Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
4658Benešov u Semil SMTomáš Tulach
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Skrochovice OPPořadatelé Pořadatelé
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Radíkov PRMagdaléna Hlavová
1010Malé Hoštice OPKlára Konečná
1111Nepomuky UOKateřina Krudencová
1212Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1313Dlouhá Ves RKPepa Malý
1414Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
1515Katusice MBBlanka Kuntošová
1616Košťálov SMLenka Poloprutská
1717Trnov RKdavid rohlena
1818Špičky PRVeronika Květoňová
1919Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT15,9915,8415,992017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Skrochovice OP16,1216,1816,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vitiněves JC16,2816,1116,282014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Košťálov SM16,6016,3416,602018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevcehle JI--16,602015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO16,2016,8016,802017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sloup PZ17,1916,2717,192018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Špičky PR17,2016,8517,202018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO17,2116,9617,212014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Myštěves HK16,6417,3117,312017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vitiněves JC16,8317,3517,352015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vitiněves JC--17,352015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dvorce TA17,3916,3417,392018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chrášťany LT--17,422015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chrášťany LT17,4216,2217,422015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Košťálov SM16,7117,4817,482017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hrobice ExplosiaPA17,5116,7817,512018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dolní Přím HK17,5317,5617,562017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Katusice MB17,3017,5817,582018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Jeřmanice LI17,7517,2317,752017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB17,8017,5817,802015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krásná Ves MB--17,802015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Libuň JC17,3917,8117,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Libuň JC--17,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Letohrad - Orlice UO16,8417,8317,832015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Letohrad - Orlice UO--17,832015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dolní Přím HK17,9617,7317,962014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Benešov u Semil SM--17,992015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Benešov u Semil SM17,9916,5017,992015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dolní Přím HK17,3118,0318,032015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dolní Přím HK--18,032015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Libuň JC16,9018,0318,032014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Krásná Ves MB17,1718,0718,072017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hrobice PA17,1418,1518,152017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dlouhá Ves RK18,1817,9418,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jablonec nad Jizerou SM17,8718,4018,402015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jablonec nad Jizerou SM--18,402015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Myštěves HK18,5117,7918,512015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Myštěves HK--18,512015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dlouhá Ves RK18,5318,5118,532017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Letohrad - Orlice UO18,5818,5718,582013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Myštěves HK18,6018,1418,602014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nepomuky UO18,5218,6718,672017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Libňatov TU18,9917,7918,992013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nepomuky UO17,4219,0219,022018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Jeníkovice HK19,0418,2419,042014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Malé Hoštice OP19,1617,6619,162018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Libuň JC16,7219,2919,292017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nepomuky UO--19,462015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nepomuky UO19,4619,0719,462015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Libňatov TU19,4119,5419,542014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Myštěves HK19,6617,6519,662013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Vitiněves JC19,1919,7319,732013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Trnov RK19,0719,7319,732014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dolní Přím HK19,3319,8019,802013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Letohrad - Kunčice UO--19,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Letohrad - Kunčice UO17,8619,8119,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Roudnice HK17,9619,8219,822017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Libňatov TU19,2319,8419,842015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Holice PA20,1319,9820,132017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Letohrad - Kunčice UO19,0720,1920,192014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Libuň JC20,2020,0320,202013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Roudnice HK19,8720,8420,842014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Sychotín BK--27,062015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Sychotín BK27,0624,9627,062015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Rohovládova Bělá PA30,6731,2331,232014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Malá Skála BJN17,3732,2732,272015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Malá Skála BJN--32,272015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Letohrad - Kunčice UO31,1232,6132,612013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Letohrad - Orlice UONPNPNP2018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Krásná Ves MBNPNPNP2013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Roudnice HK--NP2015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Stará Říše JINPNPNP2018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Libuň JCNPNPNP2018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Rokytno PANPNPNP2015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Olešná HBNPNPNP2018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Jaroměřice nad Rokytnou TR--NP2015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Rohovládova Bělá PANPNPNP2013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Roudnice HKNPNPNP2015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves
VČHL
2014/06/08 Myštěves, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/06/21 Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/06/21 Myštěves, O pohár Myštěves
EXČR
2017/05/07 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2017/06/11 Myštěves, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/05/05 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga