Myštěves 2018 - O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Myštěves
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 02. 09. 2018 09:30
Kontakt:   Pepa Vašina
Telefon:  777 970 056

Začátek rezervace: 19. 08. 2018 20:00
Konec rezervace: 31. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  19. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysteves-9155.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čeperka NPAMichal Tydrych
22Krasonice JILukáš Pivonka
33Břehy MBPetr Zavrtálek
44Dubenec TUPořadatelé Pořadatelé
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Košťálov SMTomáš Tulach
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Moravany PAPořadatelé Pořadatelé
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
1818Únětice PJHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Mladoňovice TRHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Krotějov  SportTAHonza Adamec
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Olešnice SMLukáš Marek
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Nevřeň #pětdevětPSJícháč
3434Malá Skála JNMatěj Masný
3535Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
3636Krasonice JILukáš Pivonka
3737Bohuslavice NAPepa Malý
3838Stradouň UOSDH Stradouň
3939Krásná Ves MBJan Macoun
4040Pomezí SYJosef Jukl
4141Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
4242Jasenice VSLukáš Komender
4343Záchlumí UOJan Divíšek
4444Trnov RKdavid rohlena
4545Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
4658Benešov u Semil SMTomáš Tulach
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Skrochovice OPPořadatelé Pořadatelé
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Radíkov PRMagdaléna Hlavová
1010Malé Hoštice OPKlára Konečná
1111Nepomuky UOKateřina Krudencová
1212Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1313Dlouhá Ves RKPepa Malý
1414Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
1515Katusice MBBlanka Kuntošová
1616Košťálov SMLenka Poloprutská
1717Trnov RKdavid rohlena
1818Špičky PRVeronika Květoňová
1919Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,6016,341,662018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT15,9915,8415,992017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sloup PZ15,9616,0916,092019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ15,9616,0916,092019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Skrochovice OP16,1216,1816,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Skrochovice OP16,1216,1816,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vitiněves JC16,2816,1116,282014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Košťálov SM16,6016,3416,602018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nevcehle JI--16,602015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Orlice UO16,2016,8016,802017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nepomuky UO16,5117,0017,002019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nepomuky UO16,5117,0017,002019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nevcehle JI17,0616,5317,062019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Košťálov SM16,1117,1717,172019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Košťálov SM16,1117,1717,172019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Sloup PZ17,1916,2717,192018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Špičky PR17,2016,8517,202018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Orlice UO17,2116,9617,212014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Myštěves HK16,6417,3117,312017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dětkovice VY16,8717,3317,332019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dětkovice VY16,8717,3317,332019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vitiněves JC16,8317,3517,352015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Vitiněves JC--17,352015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dvorce TA17,3916,3417,392018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chrášťany LT17,4216,2217,422015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chrášťany LT--17,422015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hrobice PA17,4316,4517,432018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Košťálov SM16,7117,4817,482017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hrobice ExplosiaPA17,5116,7817,512018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dvorce TA16,1417,5217,522019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Malé Hoštice OP17,5316,7317,532019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolní Přím HK17,5317,5617,562017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Katusice MB17,3017,5817,582018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Katusice MB17,3017,5817,582018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Olešná HB17,3217,6317,632019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jeřmanice LI17,7517,2317,752017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krásná Ves MB--17,802015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Krásná Ves MB17,8017,5817,802015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Libuň JC17,3917,8117,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Libuň JC--17,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Letohrad - Orlice UO--17,832015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Orlice UO16,8417,8317,832015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dolní Přím HK17,9617,7317,962014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Benešov u Semil SM--17,992015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Benešov u Semil SM17,9916,5017,992015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dolní Přím HK--18,032015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Libuň JC16,9018,0318,032014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dolní Přím HK17,3118,0318,032015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Krásná Ves MB17,1718,0718,072017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dlouhá Ves RK18,0817,5818,082019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dlouhá Ves RK18,0817,5818,082019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Hrobice PA17,1418,1518,152017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dlouhá Ves RK18,1817,9418,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dlouhá Ves RK18,1817,9418,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Letohrad - Červená UO17,5318,2118,212019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Letohrad - Červená UO17,5318,2118,212019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Jablonec nad Jizerou SM--18,402015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Jablonec nad Jizerou SM17,8718,4018,402015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Myštěves HK--18,512015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Myštěves HK18,5117,7918,512015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Dlouhá Ves RK18,5318,5118,532017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Letohrad - Orlice UO18,5818,5718,582013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Myštěves HK18,6018,1418,602014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Nepomuky UO18,5218,6718,672017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Libňatov TU18,9917,7918,992013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nepomuky UO17,4219,0219,022018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nepomuky UO17,4219,0219,022018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Jeníkovice HK19,0418,2419,042014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Letohrad - Červená UO17,1819,0919,092018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Malé Hoštice OP19,1617,6619,162018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Malé Hoštice OP19,1617,6619,162018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Hrobice ExplosiaPA16,8919,2019,202019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Hrobice ExplosiaPA16,8919,2019,202019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Libuň JC16,7219,2919,292017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Budišov TR19,1019,3619,362019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Nepomuky UO19,4619,0719,462015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nepomuky UO--19,462015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Libňatov TU19,4119,5419,542014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Myštěves HK19,6617,6519,662013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Trnov RK19,0719,7319,732014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Vitiněves JC19,1919,7319,732013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dolní Přím HK19,3319,8019,802013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Letohrad - Kunčice UO17,8619,8119,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Letohrad - Kunčice UO--19,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Roudnice HK17,9619,8219,822017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Libňatov TU19,2319,8419,842015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Myštěves HK19,6019,8719,872019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Myštěves HK19,6019,8719,872019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  - Malá Skála Béčko-19,9619,8919,962018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Holice PA20,1319,9820,132017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Letohrad - Kunčice UO19,0720,1920,192014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Libuň JC20,2020,0320,202013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Roudnice HK19,8720,8420,842014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Trnov RK18,1225,1425,142019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Sychotín BK27,0624,9627,062015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Sychotín BK--27,062015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Rohovládova Bělá PA30,6731,2331,232014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Malá Skála BJN17,3732,2732,272015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Malá Skála BJN--32,272015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Letohrad - Kunčice UO31,1232,6132,612013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves
VČHL
2014/06/08 Myštěves, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/06/21 Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/06/21 Myštěves, O pohár Myštěves
EXČR
2017/05/07 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2017/06/11 Myštěves, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/05/05 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže