Myštěves 2018 - PKL Myštěves

Liga: Podkozákovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 05. 2018 10:00
Kontakt:   Pepa Vašina
Telefon: 
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Podkozákovská liga

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Myštěves HK 13,74 13,72 13,74
2.  Březová LI 14,39 14,39 14,11
3.  Pšánky HK 14,44 14,44 14,27
4.  Smidary HK 14,84 14,84 14,31
5.  Hrobice PA 14,91 14,51 14,91
6.  Čeperka N PA 15,07 14,80 15,07
7.  Karlinky LI 15,41 15,09 15,41
8.  Malá Skála JN 15,43 14,47 15,43
9.  Dubenec TU 15,47 15,20 15,47
10.  Jílové u Držkova JN 15,66 15,53 15,66
11.  Košťálov SM 15,71 15,71 15,27
12.  Jinolice Renmotor JC 15,77 15,59 15,77
13.  Děčín I-Děčín DDM ARMEX DC 16,05 16,05 15,22
14.  Frýdštejn JN 16,07 15,23 16,07
15.  Velké Hamry JN 16,62 16,62 14,64
16.  Chyjice JC 16,71 16,71 16,40
17.  Olešnice SM 16,82 16,82 15,79
18.  Břehy MB 17,75 17,75 16,98
19.  Příšovice LI 18,03 17,78 18,03
20.  Valdice JC 19,01 19,01 15,50
21.  Veselá SM 26,37 26,37 14,96
22.  Jeřmanice LI 32,39 32,39 32,03
23.  Tatobity SM NP NP NP
23.  Pěnčín JN NP NP NP
23.  Ploužnice SM NP NP NP
23.  Loukov MB NP NP NP
23.  Únětice PJ NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jeřmanice LI 17,67 17,67 17,51
2.  Katusice MB 18,29 17,27 18,29
3.  Veselá SM 19,79 19,39 19,79
4.  Myštěves HK 20,86 18,16 20,86
5.  Březová LI 21,20 19,71 21,20
6.  Děčín XXXII-Boletice nad Labem DC 21,75 21,28 21,75
7.  Dlouhá Ves RK 21,85 20,63 21,85
8.  Letohrad - Orlice UO 27,06 27,06 26,53
9.  Malá Skála Béčko JN 44,82 17,62 44,82
10.  Košťálov SM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,422015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC16,1416,4716,472017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Libuň JC--16,512015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Libuň JC16,3616,5116,512015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bašnice JC15,6416,5316,532017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice BUO16,6116,2916,612017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Stará Říše JI--16,622015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jinolice RenmotorJC16,0416,6716,672015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jinolice RenmotorJC--16,672015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice BUO16,5416,7716,772014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jinolice RenmotorJC16,2416,8416,842013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Myštěves HK16,2116,9316,932017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky HK16,9516,6116,952017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Horní Radechová BNA16,7717,0317,032014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Lavičky ZR--17,032015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice CUO--17,042015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice CUO16,4417,0417,042015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pšánky AHK16,3117,0617,062013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Plumlov PV--17,082015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Libuň JC17,0916,8317,092013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Velký Třebešov NA17,1017,0917,102017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Letohrad JeleniUO17,1216,9817,122017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Únětice PJ--17,152015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hrobice PA16,4417,1617,162017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bříšťany JC17,0217,1717,172014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Starý Lískovec Sport BM16,9017,1817,182015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Starý Lískovec Sport BM--17,182015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Košťálov SM16,5817,2017,202017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bystřec AUO17,1017,2417,242014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Žernovník BK--17,262015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Březová - Muži

14,39http://youtu.be/U_InR5hjTNo Jirka Havlík

Velké Hamry - Muži

16,62http://youtu.be/Ay4sy-PxEzc Zdeněk Nauč

Únětice - Muži

NPhttp://youtu.be/472Ua5GBFSA Petr Skala
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves
VČHL
2014/06/08 Myštěves, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/06/21 Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/06/21 Myštěves, O pohár Myštěves
EXČR
2017/05/07 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2017/06/11 Myštěves, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/05/05 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře