Olšovec 2020 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Olšovec
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 16. 08. 2020 09:30
Kontakt:  
Telefon:  +420 777 608 059

Začátek rezervace: 02. 08. 2020 19:00
Konec rezervace: 16. 08. 2020 09:30
Začátek tipování:  02. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olsovec-10900.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mladcová ZLPořadatelé Extraligy
22Sychotín BKHonza Adamec
33Prchalov  BNJHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
99Vésky  BUHHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Krotějov TAHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Trnava TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Zderaz CRHonza Adamec
2525Míchov BKHonza Adamec
2626Sloup PZHonza Adamec
2727Starý Jičín NJHonza Adamec
2828Rohovládova Bělá PAHonza Adamec
2929Hrabice PTPořadatelé Extraligy
3030Hranice PRVítězslav Stratil
3131Hrabišín SURoman Jírů
3232Dětkovice VYMichal Hrabánek
3333Ratiboř VSHonza Adamec
3434Radíkov PRFilip Staněk
3535Odry NJzdenek bortl
3636Zbora PUKanec
3738Český Rudolec JHOndřej Huml
3839Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
3940Radslavice VYLukin
4042Bílý Potok JEJiří Urban
4143Lukov ZLVojtěch Stoklásek
4244Křenovice PRTomáš Brabenec
4345Babice VSPetr Korábečný
4446Partutovice PRmartin humplik
4547Bílovice PVPetr Dokoupil
4649Kozmice OPJiří Hanslik
4750Milostovice OPMartin Šimkovský
4851Česká Rybná UOTomáš Pfeifer
4952Frýdštejn JNMartin Bušek
5053Topolany BVYMichael Jičínský
5154Zderaz CCRZderaz C Zderaz C
5255Čelechovice na Hané PVJan Makovec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bojkovice UHPořadatelé Extraligy
22Letohrad - Orlice UOHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Budišov TRHonza Adamec
55Sloup PZHonza Adamec
66Košťálov SMHonza Adamec
77Nevcehle JIHonza Adamec
88Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
99Benetice TRHonza Adamec
1010Malé Hoštice OPHonza Adamec
1111Ratiboř VSHonza Adamec
1212Markvartovice OPHonza Adamec
1313Dlouhá Ves RKHonza Adamec
1414Dětkovice VYHonza Adamec
1515Bílovice UHKarolína Gajdošíková
1616Olšovec PRFilip Staněk
1717Odry NJHelen Novackova
1818Loučany OLDagmar Bartoňková
1919Hostašovice NJJan Duda
2020Milostovice OPMartin Šimkovský
2121Popov ZLAlois Kulíšek
2222Střítež nad Ludinou PRAneta Klumparová
2323Skalice FMAndrea Škultetyová
2424Bohuslavice u Zlína ZLVojtěch Stoklásek
2525Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
2626Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
2727Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
2828Hrobice PAEliška Trnková
2940Radíkov PRMagdaléna Hlavová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,0616,0716,072017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0016,0816,082017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR16,0016,0816,082017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hrabůvka PR--16,132019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0416,1516,152014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Plumlov PV16,0516,1716,172014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC16,2416,0416,242018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,2616,2616,262019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stará Říše JI16,3216,2316,322014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Lavičky ZR16,1716,3316,332014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0016,3516,352016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI--16,352015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Olšovec PR16,1116,3616,362013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Olšovec PR16,1116,3616,362013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mladoňovice TR16,3716,1516,372017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Pravčice KM16,3916,3416,392018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pasohlávky BO16,3816,4416,442017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Velké Hoštice OP16,4416,2216,442020/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mladoňovice TR16,4515,8716,452019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Plumlov PV16,3116,4616,462012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Krotějov SportTA16,1616,4816,482019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Valšovice (Hranice VI) PR--16,482019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Pasohlávky BO16,3716,4816,482019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Nevcehle JI16,5016,2216,502020/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Špičky PR16,5016,5516,552018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Čikov TR16,2816,5616,562019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Prchalov NJ16,5716,3516,572014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Plumlov PV16,5716,5716,572013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Babice VS16,6116,3516,612018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,6416,3516,642018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,672015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Špičky PR16,3816,6816,682019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Olešná HB16,2516,7016,702018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Velké Hoštice OP16,1316,7116,712016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Plumlov PV--16,712015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Čikov TR16,7116,2416,712018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Letohrad - Kunčice CUO16,1216,7216,722016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Trnava TR16,2316,7316,732014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5716,7616,762013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Pasohlávky BO16,3616,7616,762020/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bašnice JC16,4616,7716,772016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Babice VS--16,782015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Letohrad - Kunčice BUO16,7816,5116,782013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Letohrad - Jeleni UO16,7816,5116,782018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Babice VS16,6616,7816,782015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Bohdalín PE16,6616,7816,782018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Špičky PR16,7616,8716,782012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Prchalov NJ16,1716,7816,782019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Trnava TR16,4716,7916,792019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Lhotky Sport ZR16,6216,8116,812017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Lavičky ZR--16,832015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chrášťany LT16,5116,8416,842016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Olešná HB16,7516,8416,842019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Petrovice TR16,4216,8516,852020/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Chářovice BN16,6516,8516,852017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Louňovice pod Blaníkem BN16,6716,8516,852017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Babice VS16,7617,8616,862016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Babice VS16,7616,8616,862016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Špičky PR16,7616,8716,872012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Renmotor Jinolice JC16,6716,8716,872017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Stará Říše JI16,8716,5816,872012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Renmotor Jinolice JC16,8716,6716,872017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Lavičky ZR16,6316,8716,872017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Pšánky HK16,8516,8816,882018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Starý Lískovec Sport BM--16,902015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Lavičky ZR16,9116,4116,912018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Špičky PR16,3116,9216,922018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Obrubce MB16,3216,9316,932019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Prchalov NJ16,6116,9316,932017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,9316,7516,932012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Prchalov NJ16,6116,9316,932017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Nevcehle JI16,9316,2116,932013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Libuň JC16,8816,9416,942013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Bašnice JC16,6716,9516,952019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Olšovec PR16,9516,9016,952012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Zbora PU16,9516,8716,952020/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Olšovec PR16,9516,9016,952012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Plumlov PV16,3816,9616,962018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Babice VS16,9716,2016,972017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Babice VS16,9716,2016,972017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Renmotor Jinolice JC16,5916,9816,982016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Letohrad - Kunčice BUO16,9916,1716,992018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Špičky PR17,0016,5517,002013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Špičky PR17,0016,5517,002013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Maršovice ZR16,8717,0117,012012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Petrovice BTR16,8417,0217,022018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Zahnašovice KM16,4717,0217,022020/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Radíkov PR17,0317,0017,032018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Žernovník BK17,0416,5817,042013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Sychotín BK16,9517,0417,042020/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Oponešice TR17,0416,5917,042016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Letohrad - Kunčice CUO--17,042015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Renmotor Jinolice JC17,0516,1217,052020/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Lavičky ZR17,0716,6417,072013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Bašnice JC17,0816,4817,082020/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Trnava TR16,2217,1017,102017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Zlatá Olešnice JN17,1016,7517,102017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Trnava TR16,2217,1017,102017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Libuň JC--17,102015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Velké Hoštice OP15,8317,1017,102017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/21 Olšovec, PR, O pohár SDH OLšovec
VCPR
2004/06/19 Olšovec, PR, O pohár SDH Olšovec
VCPR
2005/06/11 II. kolo - Olšovec, PR, II. kolo
VCPR
2005/06/18 Olšovec, PR, O pohár SDH Olšovec
VCPR
2006/06/17 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2007/06/16 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2008/06/21 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2009/06/20 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2010/06/19 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2011/06/18 Olšovec, O pohár starosty OU
VCPR
2012/06/23 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2012/06/23 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2013/06/29 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2013/06/29 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2014/06/14 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2014/06/14 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2015/06/13 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2015/06/13 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2016/07/24 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/24 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2017/07/09 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/09 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2018/07/07 Olšovec, Hasičská soutěž
VCPR
2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Olšovec, hasičská soutěž
VCPR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/14 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/14 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
EXČR
2021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2021/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga