Slapy 2023 - O putovní pohár obce Slapy

Liga: THL
Místo: Slapy
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 01. 07. 2023 20:00
Kontakt:   Šťépán Hach
Telefon:  792773634

Začátek rezervace: 01. 07. 2023 20:00
Konec rezervace: 01. 07. 2023 20:00
Začátek tipování:  01. 07. 2023 00:00
Konec hlasování: 01. 07. 2023 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-slapy-13390.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA15,8316,0916,092022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krotějov SportTA16,5916,5716,592017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krotějov SportTA16,0116,6116,612019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Krotějov SportTA16,1416,6616,662018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žernovice PT--16,672014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bohdalín PE16,7316,3716,732018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žďár JH16,7116,7616,762013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bohdalín PE16,8516,8516,852017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Zdislavice BN16,9116,4116,912022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Žďár JH--16,952014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dobronice u Chýnova TA16,8516,9916,992021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jaronice CB17,0117,0017,012023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stoklasná Lhota TA16,8117,0217,022019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chotěmice TA16,6217,0317,032022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bohdalín PE--17,042014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dobronice u Chýnova TA17,0317,0617,062022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chotěmice TA16,7217,1317,132017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Český Rudolec JH17,1317,0117,132023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bohdalín PE16,6017,1817,182022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bohdalín PE17,2016,6017,202019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chářovice ŠponaBN17,2117,1917,212019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Stoklasná Lhota TA17,0917,2517,252016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Kamenice nad Lipou PE17,2616,8517,262018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jaronice CB17,2917,0017,292019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jaronice CB--17,292014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Stoklasná Lhota TA17,3116,9017,312017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Žďár JH17,2917,3217,322018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Slapy TA17,2017,3417,342017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Slapy TA--17,342014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bohdalín PE17,3617,1317,362013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Zdislavice BN17,0817,3717,372018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Žďár JH17,3817,1117,382019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Jaronice CB17,4116,7217,412022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Zdislavice BN16,7717,4317,432021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Markvarec JH17,4916,5617,492022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Chýnov TA--17,492015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Zdislavice BN17,4916,7817,492019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Žernovice PT17,3617,5517,552023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Markvarec JH17,5517,2117,552021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Nišovice ST--17,552014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Sedlčany PB17,5717,1617,572022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Žďár AJH--17,592015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dvorce ATA17,0717,6517,652013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Daměnice BN17,2617,6817,682016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Žďár JH17,6917,2617,692021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Holašovice CB17,7216,9017,722013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Skrýchov u Malšic TA17,7217,3517,722023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Milenovice PI17,7317,2717,732016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chýnov TA17,7317,4717,732017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Nová Ves u Chýnova TA17,6917,7617,762022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Český Rudolec JH17,7717,0517,772018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Svaté Pole PB17,7717,7217,772021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Žirovnice PE17,7817,6017,782019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Dobronice u Chýnova TA17,6217,7817,782023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Daměnice BN--17,792015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Ústrašice BTA17,8117,8017,812013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Dobronice u Chýnova TA17,7417,8117,812018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Strmilov JH17,8317,7417,832022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Daměnice BN17,1917,8417,842019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Jaronice CB17,8417,7117,842018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Chotěmice TA17,1117,8517,852013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Skrýchov u Malšic TA17,8517,7817,852022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Sedlčany PB17,8616,6717,862021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Drunče JH17,6317,8817,882017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Zdislavice BN17,8816,9817,882023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Dobronice u Chýnova TA17,8917,7917,892019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Srubec CB--17,892014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Řepeč TA17,9117,7717,912019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Drahňovice BN17,9317,1917,932017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Chotěmice TA17,9517,5117,952019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Kamenice nad Lipou PE17,5617,9617,962013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Křenovice CB17,9617,1517,962022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Malovice BN17,6017,9717,972023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Holašovice CB--18,012014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Holašovice CB18,0118,0318,032018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Český Rudolec JH17,0118,0418,042019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Řepeč TA18,0717,9018,072018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Tučapy ATA--18,092014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Jaronice CB18,1218,1318,132013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Skrýchov u Malšic TA18,1317,4918,132021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Strmilov JH18,1617,6218,162023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Český Rudolec JH18,1717,9218,172016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Lom TA18,1618,2618,262023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Slapy TA18,2817,9618,282022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Chotěmice TA18,2917,6918,292018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Slapy ATA--18,302015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Kamenice nad Lipou PE18,3117,7218,312016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Srubec CB18,3117,1018,312017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Žernovice PT18,3517,7218,352022/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Kamenice nad Lipou PE18,0318,3818,382017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Vesce TA--18,412014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Skalice TA--18,422014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Slapy TA18,4217,8818,422019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Dolní Němčice JH17,0618,4418,442018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Chotěmice TA18,4418,1118,442016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Chářovice BN17,5418,4818,482016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Strmilov JH18,2818,4918,492013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Ústrašice BTA--18,502014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Chotěmice TA18,5118,3018,512023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Dobronice u Chýnova TA18,5118,0818,512017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/13 Slapy, O pohár SDH Slapy
THL
2014/08/16 Slapy, O pohár starosty obce Slapy
THL
2015/06/21 Slapy, O putovní pohár starosty obce Slpay
THL
2016/06/26 Slapy, O pohár
THL
2017/06/25 Slapy, O pohár
THL
2018/07/01 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2019/06/30 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2020/07/04 Slapy u Tábora, Hasičská soutěž v požárním sportu.
-
2021/07/03 Slapy, O pohár
THL
2022/07/16 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2023/07/01 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2024/06/29 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/29 Daměnice, O pohár SDH Daměnice
THL
2024/06/29 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2024/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2024/07/27 Dobronice - hřiště Kozmice, O pohár SDH Dobronice u Chýnova
THL
2024/08/03 Skrýchov u Malšic, O pohár SDH Skrýchov u Malšic
THL
2024/08/10 Božejovice, O pohár SDH Božejovice
THL
2024/08/11 Řepeč, O pohár obce Řepeč
THL
2024/08/24 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2024/09/14 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého
THL
Kdy Kde Liga