Slapy 2015 - O putovní pohár starosty obce Slpay

Liga: THL
Místo: Slapy
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 21. 06. 2015 11:00
Kontakt:   Tomáš Švec
Telefon:  722943621

Začátek rezervace: 21. 06. 2015 11:00
Konec rezervace: 21. 06. 2015 11:00
Začátek tipování:  21. 06. 2015 00:00
Konec hlasování: 21. 06. 2015 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-slapy-6514.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,5916,5716,592017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krotějov SportTA16,1416,6616,662018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žernovice PT--16,672014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bohdalín PE16,7316,3716,732018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH16,7116,7616,762013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bohdalín PE16,8516,8516,852017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žďár JH--16,952014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bohdalín PE--17,042014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chotěmice TA16,7217,1317,132017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stoklasná Lhota TA17,0917,2517,252016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou PE17,2616,8517,262018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jaronice CB--17,292014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stoklasná Lhota TA17,3116,9017,312017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žďár JH17,2917,3217,322018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Slapy TA17,2017,3417,342017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Slapy TA--17,342014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bohdalín PE17,3617,1317,362013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zdislavice BN17,0817,3717,372018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chýnov TA--17,492015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Nišovice ST--17,552014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Žďár AJH--17,592015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dvorce ATA17,0717,6517,652013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Daměnice BN17,2617,6817,682016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Holašovice CB17,7216,9017,722013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Milenovice PI17,7317,2717,732016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chýnov TA17,7317,4717,732017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Český Rudolec JH17,7717,0517,772018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Daměnice BN--17,792015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Ústrašice BTA17,8117,8017,812013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dobronice u Chýnova TA17,7417,8117,812018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jaronice CB17,8417,7117,842018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Chotěmice TA17,1117,8517,852013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Drunče JH17,6317,8817,882017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Srubec CB--17,892014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Drahňovice BN17,9317,1917,932017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kamenice nad Lipou PE17,5617,9617,962013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Holašovice CB--18,012014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Holašovice CB18,0118,0318,032018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Řepeč TA18,0717,9018,072018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Tučapy ATA--18,092014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Jaronice CB18,1218,1318,132013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Český Rudolec JH18,1717,9218,172016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Chotěmice TA18,2917,6918,292018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Slapy ATA--18,302015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kamenice nad Lipou PE18,3117,7218,312016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Srubec CB18,3117,1018,312017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Kamenice nad Lipou PE18,0318,3818,382017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Vesce TA--18,412014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Skalice TA--18,422014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Dolní Němčice JH17,0618,4418,442018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Chotěmice TA18,4418,1118,442016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chářovice BN17,5418,4818,482016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Strmilov JH18,2818,4918,492013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Ústrašice BTA--18,502014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Dobronice u Chýnova TA18,5118,0818,512017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Stoklasná Lhota TA--18,542014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Zhoř u Tábora TA18,5418,5718,572016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Makov TA--18,582014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Skrýchov u Opařan TA17,1918,6518,652017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Strmilov JH18,7118,7218,722016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Skrýchov u Malšic TA18,7217,4518,722018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Dvorce TA--18,742015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Skalice TA18,7718,2418,772013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Strmilov JH--18,822014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Obora TA--18,882014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Žďár JH17,8618,8818,882017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Vesce TA18,5818,8918,892013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Řepeč TA17,5318,9018,902013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Zhoř u Tábora TA18,4418,9018,902018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Kozmice TA18,4818,9618,962017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Slapy TA18,9918,8918,992018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Holašovice CB19,0018,8219,002016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Řepeč TA18,0219,0419,042017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chýnov TA19,0719,0519,072013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Strmilov JH18,8019,1519,152017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Božejovice TA19,0719,2319,232017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Jaronice Srubec ACB19,2718,0219,272016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Zhoř u Tábora TA19,1119,3019,302013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Chrbonín ATA19,2019,3219,322013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Žďár AJH19,2719,3419,342016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Zdešov JH--19,342015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Zliv ACB--19,482015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Dobronice u Chýnova TA18,7619,4919,492016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Zahorčice ST--19,492015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Rybova Lhota ÚstrašiceTA19,1219,4919,492017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Chválkov PE--19,532014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Drunče JH19,5417,9419,542018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Hejná KT--19,542015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Božejovice TA18,5319,5419,542018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Chýnov TA19,5818,2719,582018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Obora TA--19,612015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Slapy BTA--19,662015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Dvorce ATA--19,722014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Zhoř u Tábora TA--19,752014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Zliv ACB19,7819,4819,782016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Želeč ATA19,8319,5519,832016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Obora TA19,6719,8619,862016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Košice TA19,0019,8719,872016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Žirovnice PE19,8719,8019,872017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Košice TA19,8619,9219,922017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/13 Slapy, O pohár SDH Slapy
THL
2014/08/16 Slapy, O pohár starosty obce Slapy
THL
2015/06/21 Slapy, O putovní pohár starosty obce Slpay
THL
2016/06/26 Slapy, O pohár
THL
2017/06/25 Slapy, O pohár
THL
2018/07/01 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2019/06/30 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Tučapy (odpolední), O putovní pohár Obce Tučapy
THL
2019/06/29 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2019/06/30 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2019/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
2019/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2019/07/27 Krátošice (noční), O pohár starosty obce Krátošice
THL
2019/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2019/08/04 Ústrašice (hřiště Želeč), O pohár obce Ústrašice a Memoriál Patrika Pažina
THL
2019/08/17 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2019/08/18 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
2019/08/31 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2019/09/07 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga