Stříbřec 2014 - O pohár SDH Stříbřec

Liga: VCT
Místo: Stříbřec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 26. 07. 2014 13:00
Kontakt:   Martin Dobeš
Telefon: 

Začátek rezervace: 13. 07. 2014 18:00
Konec rezervace: 25. 07. 2014 18:00
Začátek tipování:  26. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 26. 07. 2014 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3 B úzké, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stribrec-2014-07-26-4757.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Halámky mužiJHJan Prokes
22Heřmaneč JHOndřej Pecha
33Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
44Branná JHFrantišek Bílek
55Lásenice JHMartin Janků
66Kolence JHDaniel Vacek
77Markvarec JHmartin pecha
88Horní Meziříčko JHLuděk Brtník
910Stříbřec JHJan Zahradník
1011Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1112Mníšek JHJan Zahradník
1213Příbraz JHMartin Neumann
1314Staňkov JHHasiči Staňkov
1415Frahelž JHLáďa Růžička
1516Stará Hlína JHLáďa Frantík
1617Lomnice nad Lužnicí JHKristýna Svobodová
1718Hamr JHMichal Szokol
1819Cizkrajov JHMartin Vaverka
1920Stajka JHMiroslav Bosák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Lásenice JHMartin Janků
24Staňkov JHHasiči Staňkov
35Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
46Frahelž JHLáďa Růžička
57Lomnice nad Lužnicí JHKristýna Svobodová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kolence JH17,7317,7617,762015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Heřmaneč JH--18,252013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Markvarec JH--18,372016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Markvarec JH--18,482017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Markvarec JH18,5317,8118,532015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Slavošovice CB--18,602017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ústrašice BTA18,6017,8918,602015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stříbřec JH--18,782016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chlum u Třeboně JH--18,802014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Markvarec JH--19,192014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mysletice JI--19,472017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kolence JH--19,492013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stříbřec JH--19,562013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zdešov JH--19,592013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stříbřec BJH--19,642017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stříbřec JH--19,672018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Heřmaneč JH19,6819,6819,682012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chlum u Třeboně JH--19,712017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Heřmaneč JH19,7818,1119,782015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Branná JH--19,782014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Cizkrajov JH--19,862016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Stříbřec JH18,8819,8719,872015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Slavošovice CB--19,882016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Halámky JH--19,992018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Halámky JH--20,082016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Lásenice JH--20,142014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Slavošovice CB20,0420,1620,162015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Valtínov JH19,9320,2020,202015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zvíkov CB--20,322018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Stříbřec JH--20,362014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Lásenice JH--20,372013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Stříbřec JH--20,382017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Mníšek JH--20,392016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Heřmaneč JH--20,452014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mníšek JH--20,682017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Příbraz JH--20,812017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Hamr JH--20,842017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Hamr JH20,9520,9220,952015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Mníšek JH20,9820,7020,982015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Lásenice JH20,8021,0821,082015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Stříbřec JH21,1821,1821,182012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Lomnice nad Lužnicí JH--21,212014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Novosedly nad Nežárkou JH--21,282013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Novosedly nad Nežárkou JH20,6421,3021,302015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Chlum u Třeboně JH--21,372016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Horní Meziříčko JH21,3821,3821,382012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chlum u Třeboně JH21,5921,5921,592012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Stříbřec BJH--21,662018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Frahelž JH21,7621,4121,762015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mníšek JH--21,962014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,022013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Markvarec JH--22,062013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Příbraz JH22,1021,6822,102015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Lásenice JH22,1622,1622,162012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Hosín CB--22,252016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Český Rudolec JH22,3622,3622,362012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Příbraz JH--22,412016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Hamr JH--22,462014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Roseč JH22,5822,5722,582015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Kolence JH22,7022,7022,702011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Zdešov JH22,7322,7322,732012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Stajka JH--22,742014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Lásenice JH--22,922018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Halámky JH--22,992017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Stajka JH--23,092018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Hamr JH--23,112013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Lomnice nad Lužnicí JH23,1823,1823,182012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Lásenice JH23,2523,2523,252011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Frahelž JH23,2923,2923,292011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Frahelž JH--23,312017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Mysletice JI--23,422018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Halámky JH--23,592014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Polště JH--23,642016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Frahelž JH23,6623,6623,662012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Panské Dubenky JI--23,752013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Hamr AJH23,8223,8223,822011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Domanín JH23,8323,3523,832015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Stříbřec BJH--23,852016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Višňová JH--23,942017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Stříbřec BJH23,1224,1924,192015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Stajka JH--24,302017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,322018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,332016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Stajka JH22,1124,4624,462015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Domanín JH24,5724,5724,572012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Stráž nad Nežárkou JH24,6224,6224,622011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Chlum u Třeboně JH--24,662013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Český Rudolec JH--24,942013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Chlum u Třeboně AJH25,0325,0325,032011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Hamr JH25,2025,2025,202012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Mníšek JH--25,832018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Hamr JH--26,382016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Zdešov JH26,6926,6926,692011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Horní Meziříčko JH--26,982013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Novosedly nad Nežárkou AJH27,1527,1527,152011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Stajka JH--27,302016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Novosedly nad Nežárkou JH--27,482017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Cizkrajov JH--27,692017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Panské Dubenky JI27,7727,7727,772012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Dolní Žďár JH28,4228,4228,422012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/23 Stříbřec, Stříbřec
VCT
2012/07/28 Stříbřec, Stříbřec
VCT
2013/07/27 Stříbřec,
VCT
2014/07/26 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2015/07/25 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2016/07/23 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2017/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2018/07/21 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/06/08 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2019/06/22 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2019/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2019/07/06 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2019/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2019/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2019/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2019/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga