Benešova Hora 2010 - Memoriál Václava Maurice

Liga: Šumavská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 31. 07. 2010 20:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Zadal: Václav Zaunműller

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 14,50 - -
2.  Šipoun PT 17,63 - -
3.  Lipovec BK 17,99 - -
4.  Vacov PT 18,07 - -
5.  Zliv CB 18,21 - -
6.  Výškovice PT 19,02 - -
7.  Senetářov BK 19,96 - -
8.  Dolní Bukovsko CB 19,98 - -
9.  Žernovice PT 21,08 - -
10.  Benešova Hora PT 21,41 - -
11.  Štěkeň ST 21,43 - -
12.  Čkyně PT 21,65 - -
13.  Dřešín ST 21,81 - -
14.  Svatá Maří PT 22,03 - -
15.  Roudné CB 22,29 - -
16.  Jáma PT 23,43 - -
17.  Horní Poříčí ST 24,20 - -
18.  Vitějovice PT 29,67 - -
19.  Ktiš A PT 30,20 - -
20.  Netolice PT 33,23 - -
21.  Stachy PT 33,31 - -
22.  Volyně ST 43,28 - -
23.  Ktiš B PT 59,53 - -
24.  Sousedovice ST NP - -
24.  Zdíkov PT NP - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Senetářov BK 19,26 - -
2.  Dolní Bukovsko CB 20,53 - -
3.  Čkyně PT 21,66 - -
4.  Dolany PT 23,12 - -
5.  Dřešín ST 23,51 - -
6.  Vacov PT 24,32 - -
7.  Volyně ST 25,89 - -
8.  Sousedovice A ST 28,93 - -
9.  Sousedovice B ST 29,59 - -
10.  Svatá Maří PT 31,12 - -
11.  Lipovec BK 36,83 - -
12.  Jáma PT 47,94 - -

Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vacov PT 31,30 - -
2.  Benešova Hora PT 31,92 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svatá Maří PT15,8215,6015,822019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešova Hora PT15,8416,0216,022019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hrabice PT15,9216,0716,072019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Žernovice PT15,7016,1216,122019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stachy PT16,1817,1017,102019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Křenovice CB17,2516,6617,252019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mydlovary CB17,3017,4317,432019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Přechovice ST16,7718,4318,432019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horosedly PT17,6418,6818,682019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Žihobce KT19,9719,6119,972019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Přídolí CK43,4243,4043,422019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Novosedly - Mydlovary ST--18,592019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Mydlovary CB--19,632019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Novosedly ST--40,282019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/08/01 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2010/07/31 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2011/07/30 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice - O putovní pohár
ŠHL
2012/07/28 Benešova Hora, MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR
ŠHL
2013/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2014/07/26 Benešova Hora, Noční dětská soutěž Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2015/07/25 Benešova Hora, MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR
ŠHL
2016/07/30 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2017/07/29 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2018/07/28 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2019/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2019/10/12 Benešova Hora, POSLEDNÍ ŠPLOUCH O MONTYHO POHÁR
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře