Benešova Hora 2011 - Memoriál Václava Maurice - O putovní pohár

Liga: Šumavská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 30. 07. 2011 20:00
Kontakt:   p. Zdeněk Mašláň
Telefon:  +420 604 121 961
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Západočeské hasičské ligy

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Senetářov BK 16,38 16,38 16,38
2.  Dřešín ST 17,71 17,71 17,71
3.  Benešova Hora PT 18,94 18,94 18,94
4.  Roudné CB 19,05 19,05 19,05
5.  Dolní Bukovsko CB 19,17 19,17 19,17
6.  Výškovice PT 21,22 21,22 21,22
7.  Svatá Maří PT 21,59 21,59 21,59
8.  Zdíkov B PT 24,31 24,31 24,31
9.  Čkyně PT 26,67 26,67 26,67
10.  Vacov A PT 26,94 26,94 26,94
11.  Horní Poříčí ST 30,52 30,52 30,52
12.  Stachy PT 34,86 34,86 34,86
12.  Brloh CK 53,05 53,05 53,05
14.  Soběšice KT 69,67 69,67 69,67
15.  Zdíkov A PT 79,19 79,19 79,19
16.  Ktiš PT 90,19 90,19 90,19
17.  Vacov B PT NP NP NP
17.  Zliv CB NP NP NP

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Západočeské hasičské ligy

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Senetářov BK 18,35 18,35 18,35
2.  Dřešín ST 20,51 20,51 20,51
3.  Dolany PT 20,89 20,89 20,89
4.  Svatá Maří PT 22,77 22,77 22,77
5.  Besednice CK 23,48 23,48 23,48
6.  Horní Poříčí ST 26,71 26,71 26,71
7.  Dolní Bukovsko CB 28,41 28,41 28,41
8.  Vacov A PT 40,76 40,76 40,76
9.  Brloh CK NP NP NP
9.  Vacov B PT NP NP NP
9.  Čkyně PT NP NP NP
9.  Soběšice KT NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svatá Maří PT15,8215,6015,822019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešova Hora PT15,8416,0216,022019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hrabice PT15,9216,0716,072019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Žernovice PT15,7016,1216,122019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stachy PT16,1817,1017,102019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Křenovice CB17,2516,6617,252019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mydlovary CB17,3017,4317,432019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Přechovice ST16,7718,4318,432019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horosedly PT17,6418,6818,682019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Žihobce KT19,9719,6119,972019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Přídolí CK43,4243,4043,422019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Novosedly - Mydlovary ST--18,592019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Mydlovary CB--19,632019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Novosedly ST--40,282019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/08/01 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2010/07/31 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2011/07/30 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice - O putovní pohár
ŠHL
2012/07/28 Benešova Hora, MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR
ŠHL
2013/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2014/07/26 Benešova Hora, Noční dětská soutěž Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2015/07/25 Benešova Hora, MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR
ŠHL
2016/07/30 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2017/07/29 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2018/07/28 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2019/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2019/10/12 Benešova Hora, POSLEDNÍ ŠPLOUCH O MONTYHO POHÁR
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře