Nedašov 2021 - Pohárová soutěž ZLPS, 2B

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 09. 2021 10:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vrbětice ZL 14,81 14,81 14,51
2.  Štítná nad Vláří ZL 15,20 15,20 14,50
3.  Nevšová ZL 15,45 15,45 14,87
4.  Hradčovice UH 15,47 15,47 14,66
5.  Kněžpole UH 15,75 15,75 14,95
6.  Mladcová ZL 15,84 15,84 14,88
7.  Mirošov B ZL 15,89 15,89 15,89
8.  Bratřejov ZL 16,35 16,35 16,19
9.  Louky ZL 16,82 16,82 16,27
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Vysoká PR 17,23 17,23 17,33
11.  Chvalnov - Lísky KM 17,25 16,58 17,25
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Horní Lideč VS 17,35 16,98 17,35
13.  Lukov ZL 17,37 16,13 17,37
14.  Lhota ZL 17,61 17,61 17,26
15.  Nedašova Lhota ZL 18,01 18,01 15,45
16.  Poteč ZL 18,28 18,28 17,41
17.  Šarovy ZL 19,08 18,86 19,08
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Brusné KM 20,74 20,74 20,35
19.  Bylnice ZL 20,84 19,90 20,84
20.  Všemina ZL 23,14 23,14 22,95
21.  Hostišová ZL 26,99 26,67 26,99
22.  Brumov B ZL 32,34 32,34 31,93
23.  Křekov ZL NP NP NP
23.  Mysločovice ZL NP NP NP
23. Výsledek se nepočítá do ligy  Žeranovice KM NP 24,74 NP
23.  Sazovice ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pohořelice ZL 17,06 16,87 17,06
2.  Holešov KM 17,81 17,55 17,81
3.  Bílovice UH 17,94 17,94 16,62
4.  Lhota ZL 19,48 18,76 19,48
5.  Sazovice ZL 19,55 19,55 18,81
6.  Lukov ZL 19,89 19,89 19,44
7.  Martinice KM 20,24 20,24 17,58
8.  Míkovice UH 20,46 20,46 20,12
9.  Popov ZL 22,28 22,12 22,28
10.  Nedašova Lhota ZL 25,09 25,09 17,18
11.  Bylnice ZL 26,09 26,09 19,88
12.  Bratřejov ZL 46,26 19,18 46,26
13.  Velký Ořechov ZL NP NP NP
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Valašské Příkazy VS NP NP NP
13.  Tečovice ZL NP NP NP
13.  Vlachovice ZL NP NP 17,13

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tečovice ZL 20,00 20,00 18,13
2.  Racková ZL 20,81 20,81 19,60
3.  Valašské Příkazy VS 21,18 21,18 20,93
4.  Lhota ZL 21,32 20,52 21,32
5.  Trnava ZL 24,54 23,74 24,54
6.  Machová ZL 24,77 23,03 24,77
7.  Pohořelice ZL 25,84 24,97 25,84
8.  Vizovice ZL 43,30 43,14 43,30

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lukov ZL 16,15 16,09 16,15
2.  Mirošov ZL 16,46 16,46 16,01
3.  Vysoká PR 17,39 17,39 17,18
4.  Racková Tečovice ZL 17,70 16,79 17,70
5.  Hradčovice UH 18,48 16,11 18,48
6.  Lipová ZL 19,35 19,35 18,70
7.  Louky ZL 19,76 19,22 19,76
8.  Žeranovice KM 20,15 18,68 20,15
9.  Sazovice ZL 20,43 19,00 20,43
10.  Všemina ZL NP NP NP
10.  Hostišová ZL NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louky ZL 18,50 18,50 18,34
2.  Bylnice ZL 20,92 20,16 20,92
3.  Machová ZL 21,91 21,74 21,91
4.  Nedašova Lhota ZL 22,33 22,33 21,05
5.  Křekov ZL 27,80 27,80 26,88

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrbětice ZL14,8114,5114,812021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Štítná nad Vláří ZL15,2014,5015,202021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevšová ZL15,4514,8715,452021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hradčovice UH15,4714,6615,472021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kněžpole UH15,7514,9515,752021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladcová ZL15,8414,8815,842021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mirošov BZL15,8915,8915,892021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bratřejov ZL16,3516,1916,352021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Louky ZL16,8216,2716,822021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vysoká PR17,2317,3317,232021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chvalnov - LískyKM16,5817,2517,252021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Lideč VS16,9817,3517,352021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lukov ZL16,1317,3717,372021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lhota ZL17,6117,2617,612021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nedašova Lhota ZL18,0115,4518,012021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Poteč ZL18,2817,4118,282021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Šarovy ZL18,8619,0819,082021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Brusné KM20,7420,3520,742021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bylnice ZL19,9020,8420,842021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Všemina ZL23,1422,9523,142021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hostišová ZL26,6726,9926,992021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Brumov BZL32,3431,9332,342021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Křekov ZLNPNPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mysločovice ZLNPNPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žeranovice KM24,74NPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sazovice ZLNPNPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Bojkovice UH16,3216,6516,652021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pohořelice ZL16,8717,0617,062021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Velký Ořechov ZL17,3817,4917,492021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bojkovice UH17,5317,5217,532019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Bílovice UH17,0817,5417,542021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Holešov KM17,5517,8117,812021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Velký Ořechov ZL17,8017,8317,832019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bílovice UH17,9416,6217,942021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Vlachovice ZL17,9517,9817,982021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bílovice UH18,0417,9918,042019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Vlachovice ZL17,4618,3918,392019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Bratřejov ZL18,5718,2718,572021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Holešov KM17,5818,7018,702021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Holešov KM18,7316,6318,732019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Tečovice ZL18,9018,1118,902019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Popov ZL17,3919,3319,332021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Lhota ZL18,7619,4819,482021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Sazovice ZL19,5518,8119,552021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Bratřejov ZL18,2419,7419,742019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Lukov ZL19,8919,3219,892021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Lukov ZL19,8919,4419,892021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bratřejov B ZL18,6720,1520,152019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Martinice KM20,2417,5820,242021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Míkovice UH20,4620,1220,462021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Martinice KM21,5621,2621,562021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Popov ZL21,7619,3821,762019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Popov ZL22,1222,2822,282021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bohuslavice u Zlína ZL23,7418,9323,742019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Ublo ZL23,9523,7523,952019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Sazovice ZL20,3524,0224,022021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/08/11 Bratřejov, O putovní pohár starosty SDH
ZLPS
2021/08/22 Lhota, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
2021/09/05 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS, 2B
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře