Chýnov 2016 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 09. 07. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Stoklasná Lhota TA 17,13 17,12 17,13
2.  Kamenice nad Lipou PE 17,14 17,14 16,99
3.  Daměnice BN 17,27 17,18 17,27
4.  Slapy A TA 17,36 17,36 17,02
5.  Žďár A JH 17,55 17,55 17,22
6.  Chýnov TA 17,95 17,95 17,70
7.  Řepeč TA 17,98 17,98 17,77
8.  Zhoř u Tábora TA 18,00 17,86 18,00
9.  Obora TA 18,01 18,01 17,70
10.  Slapy B TA 18,64 18,61 18,64
11.  Želeč A TA 19,10 18,84 19,10
12.  Bezděčín TA 19,15 19,15 18,66
13.  Žirovnice PE 19,20 19,20 18,99
14.  Božejovice TA 20,03 20,03 19,66
15.  Krátošice TA 20,04 19,25 20,04
16.  Strmilov JH 20,06 19,53 20,06
17.  Dobronice u Chýnova TA 20,14 19,61 20,14
18.  Skrýchov u Opařan TA 20,99 18,90 20,99
19.  Nová Ves u Chýnova TA 22,22 22,22 21,28
20.  Chabrovice TA 22,32 22,32 21,64
21.  Kamenná Lhota TA 24,78 24,78 24,57
22.  Želeč B TA 41,37 41,37 40,02
23.  Ústrašice B TA NP NP NP
23.  Rybova Lhota TA NP NP NP
23.  Chotěmice TA NP NP NP
23.  Žďár B JH NP NP NP
23.  Drunče JH NP NP NP
23.  Český Rudolec JH NP NP NP
23.  Lom TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kamenice nad Lipou A PE 17,60 17,60 17,48
2.  Dvorce A TA 17,81 17,17 17,81
3.  Chotěmice TA 17,93 17,93 17,92
4.  Ústrašice TA 18,45 17,77 18,45
5.  Zdešov JH 19,93 19,93 18,56
6.  Bezděčín TA 20,34 17,57 20,34
7.  Slapy TA 20,82 20,82 18,47
8.  Dvorce B TA 21,90 19,45 21,90
9.  Krátošice TA 22,57 22,57 22,26
10.  Chrbonín TA 24,29 24,29 19,63
11.  Zhoř u Tábora TA 24,83 24,04 24,83
12.  Želeč TA 27,36 27,36 21,79
13.  Nová Včelnice JH 31,35 31,35 29,97
14.  Chabrovice TA 44,43 44,43 22,99
15.  Lom TA NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Obora TA 17,64 17,64 17,17
2.  Chrbonín TA 18,30 18,30 18,14
3.  Slapy TA 18,84 17,44 18,84
4.  Lom TA 19,68 19,68 17,64

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chýnov TA 15,32 15,32 15,31
2.  Stoklasná Lhota TA 18,67 18,11 18,67
3.  Žďár A JH NP NP NP
3.  Slapy A TA NP NP NP
3.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,9016,6016,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žďár JH16,7817,0017,002017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žďár AJH17,0417,0717,072015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Šipoun PT17,0916,8517,092018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stoklasná Lhota TA17,1217,1317,132016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou PE17,1416,9917,142016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Stoklasná Lhota TA16,6917,2017,202018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bohdalín PE17,2116,8617,212018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chotěmice TA16,7617,2217,222018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Daměnice BN17,1817,2717,272016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zdislavice BN17,2716,9917,272018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Krotějov SportTA17,3116,5917,312018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stoklasná Lhota TA17,3616,8217,362017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Slapy ATA17,3617,0217,362016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kamenice nad Lipou PE17,4017,1217,402018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Žďár AJH17,5517,2217,552016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chýnov TA17,6817,2117,682015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chýnov TA17,6117,6917,692014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Český Rudolec JH17,6917,7417,742015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Žďár JH17,4417,9017,902018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Drahňovice BN17,9017,0517,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chýnov TA17,9517,7017,952016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Řepeč TA17,9817,7717,982016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Zhoř u Tábora TA17,8618,0018,002016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Obora TA18,0117,7018,012016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Slapy ATA18,0717,2918,072015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kamenice nad Lipou PE17,8918,2218,222015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Stoklasná Lhota TA17,3718,2718,272015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zhoř u Tábora TA18,3118,1518,312015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Drunče JH18,3218,0518,322018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Slapy - Muži

17,36http://youtu.be/LoDVfh1xuEE Tomáš Švec

Slapy - Muži

18,64http://youtu.be/Zx8JZqtXr94 Tomáš Švec

Božejovice - Muži

20,03http://youtu.be/Taa0zp-y1No Jiří Mácha

Slapy - Muži

NPhttp://youtu.be/AIg7rzx3ab8 Tomáš Švec

Chotěmice - Muži

NPhttp://youtu.be/V-0kI4bLHzA Patrik Baláž
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/23 Chýnov, O putovní pohár starosty města Chýnov
-
2015/07/04 Chýnov, O pohár města Chýnov
THL
2016/07/09 Chýnov, O pohár
THL
2017/07/08 Chýnov, O pohár
THL
2018/08/05 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
2019/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře