Chýnov 2017 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 08. 07. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krotějov Sport TA 16,90 16,90 16,60
2.  Žďár JH 17,00 16,78 17,00
3.  Stoklasná Lhota TA 17,36 17,36 16,82
4.  Drahňovice BN 17,90 17,90 17,05
5.  Český Rudolec JH 18,57 18,57 17,25
6.  Chýnov TA 18,64 18,64 17,97
7.  Božejovice TA 18,88 18,88 18,44
8.  Kozmice TA 18,92 18,62 18,92
9.  Strmilov JH 19,08 19,08 18,56
10.  Kamenice nad Lipou PE 19,13 18,35 19,13
11.  Slapy TA 19,46 19,46 18,48
12.  Zhoř u Tábora TA 19,85 19,85 18,94
13.  Rybova Lhota Ústrašice TA 20,02 19,64 20,02
14.  Ústrašice B TA 20,07 20,07 19,81
15.  Obora TA 20,10 20,10 19,88
16.  Dobronice u Chýnova TA 20,14 18,85 20,14
17.  Žirovnice PE 20,86 19,56 20,86
18.  Střezimíř BN 21,40 21,40 20,20
19.  Drunče JH 22,11 18,05 22,11
20.  Choustník TA 22,18 22,18 21,84
21.  Skrýchov u Opařan TA 22,24 21,47 22,24
22.  Nová Ves u Chýnova TA 23,72 20,70 23,72
23.  Kamenná Lhota TA 24,39 5,71 24,39
24.  Sloup PZ 28,34 28,34 25,03
25.  Chabrovice TA 28,48 28,38 28,48
26.  Krátošice TA 31,79 31,79 31,36
27.  Řepeč TA NP NP NP
27.  Slapy B TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zhoř u Tábora TA 18,18 18,18 17,90
2.  Ústrašice TA 18,38 18,01 18,38
3.  Kamenice nad Lipou PE 18,57 18,57 17,74
4.  Dvorce B TA 19,16 19,12 19,16
5.  Bezděčín TA 19,61 17,28 19,61
6.  Chrbonín TA 19,65 19,65 18,79
6.  Nová Včelnice JH 19,65 19,65 18,81
8.  Chotěmice TA 20,00 17,14 20,00
9.  Slapy TA 20,25 20,25 18,88
10.  Smrkov TA 20,64 20,64 19,69
11.  Malšice TA 23,18 22,64 23,18
12.  Krátošice TA NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chrbonín TA 16,48 15,90 16,48
2.  Slapy C TA 17,87 17,13 17,87
3.  Chrbonín B TA 18,63 18,63 17,79
4.  Slapy D TA 20,53 20,53 20,24
5.  Maršov TA 24,80 24,80 23,05
6.  Obora TA NP NP NP
6.  Lom TA NP NP NP
6.  Chýnov TA NP NP NP

Finále kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Krotějov sport TA 15,86 15,86 15,51
2. Chýnov TA 15,96 15,96 15,31
3. Stoklasná Lhota TA 17,24 15,57 17,24
4. Český Rudolec JH NP NP NP
4. Drahňovice BN NP NP NP
4. Žďár JH NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,9016,6016,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žďár JH16,7817,0017,002017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žďár AJH17,0417,0717,072015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Šipoun PT17,0916,8517,092018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stoklasná Lhota TA17,1217,1317,132016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou PE17,1416,9917,142016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Stoklasná Lhota TA16,6917,2017,202018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bohdalín PE17,2116,8617,212018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chotěmice TA16,7617,2217,222018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Daměnice BN17,1817,2717,272016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zdislavice BN17,2716,9917,272018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Krotějov SportTA17,3116,5917,312018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stoklasná Lhota TA17,3616,8217,362017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Slapy ATA17,3617,0217,362016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kamenice nad Lipou PE17,4017,1217,402018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Žďár AJH17,5517,2217,552016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chýnov TA17,6817,2117,682015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chýnov TA17,6117,6917,692014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Český Rudolec JH17,6917,7417,742015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Drahňovice BN17,9017,0517,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Žďár JH17,4417,9017,902018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chýnov TA17,9517,7017,952016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Řepeč TA17,9817,7717,982016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Zhoř u Tábora TA17,8618,0018,002016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Obora TA18,0117,7018,012016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Slapy ATA18,0717,2918,072015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kamenice nad Lipou PE17,8918,2218,222015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Stoklasná Lhota TA17,3718,2718,272015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zhoř u Tábora TA18,3118,1518,312015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Drunče JH18,3218,0518,322018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Stoklasná Lhota - Muži

17,36http://youtu.be/XTFoOXh6uQY David Vodicka

Božejovice - Muži

18,88http://youtu.be/IdVzV4Z3pxE Jiří Mácha
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/23 Chýnov, O putovní pohár starosty města Chýnov
-
2015/07/04 Chýnov, O pohár města Chýnov
THL
2016/07/09 Chýnov, O pohár
THL
2017/07/08 Chýnov, O pohár
THL
2018/08/05 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
2019/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře