Lukov 2022 - Pohárová soutěž

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 10. 09. 2022 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vrbětice ZL 17,79 17,79 17,39
2.  Všemina ZL 17,89 17,89 17,46
3.  Hradčovice A UH 17,96 16,81 17,96
4.  Velký Ořechov C ZL 18,46 18,46 17,00
5.  Mysločovice ZL 19,06 19,06 16,49
6.  Nevšová C ZL 19,15 19,15 19,11
7.  Tečovice B ZL 19,34 19,34 17,92
8.  Bratřejov ZL 19,50 19,50 19,43
9.  Svatobořice HO 19,74 17,92 19,74
10.  Slušovice ZL 21,30 21,30 19,51
11.  Chvalnov - Lísky KM 21,36 21,08 21,36
12.  Lukov ZL 21,97 21,97 18,89
13.  Louky ZL 22,60 21,37 22,60
14.  Lhota ZL 28,32 26,83 28,32
15.  Mladcová ZL 31,50 31,50 31,44
16.  Pitín UH 36,50 36,50 23,55
17.  Oldřichovice ZL 38,41 37,68 38,41
18.  Mirošov B ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bojkovice UH 16,69 16,69 16,52
2.  Bílovice UH 17,40 17,40 16,69
3.  Vlachovice ZL 17,95 17,46 17,95
4.  Pohořelice ZL 18,37 18,37 17,73
5.  Sazovice ZL 19,70 19,70 19,13
6.  Racková ZL 20,05 18,74 20,05
7.  Holešov KM 20,08 20,08 16,91
8.  Hradčovice UH 20,14 16,88 20,14
9.  Trnava ZL 20,27 20,27 19,82
10.  Zádveřice ZL 20,75 20,75 19,66
11.  Machová ZL 20,87 20,87 19,93
12.  Hrobice ZL 21,45 21,45 20,37
13.  Tečovice ZL 26,12 26,12 17,16
14.  Martinice KM 34,22 34,22 33,20
15.  Popov ZL NP NP NP
15.  Pitín UH NP NP NP
15.  Lhota ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pohořelice ZL 19,24 19,23 19,24
2.  Racková ZL 21,14 21,14 20,92
3.  Machová ZL 23,89 23,86 22,98
4.  Trnava ZL 24,31 24,31 23,38
5.  Březová ZL 27,31 27,31 27,20

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mirošov ZL 17,19 17,19 16,85
2.  Racková - Tečovice ZL 18,09 18,09 17,61
3.  Veselá ZL 18,87 17,45 18,87
4.  Hradčovice UH 18,93 17,97 18,93
5.  Sazovice ZL 19,18 18,82 19,18
6.  Zádveřice ZL 19,77 19,87 19,77
7.  Vrbka KM 28,49 28,49 24,57
8.  Pitín UH 28,74 27,99 28,74
9.  Ludkovice ZL NP NP NP
9.  Všemina ZL NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louky ZL 17,62 17,20 17,62
2.  Machová ZL 20,56 19,68 20,56
3.  Sazovice ZL 26,37 26,37 18,49

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,7214,5114,722017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Štítná nad Vláří ZL14,7614,7114,762017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Ořechov CZL14,8914,6414,892019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vysoké Pole ZL14,9714,8314,972018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zahnašovice KM15,0114,2215,012019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevšová ZL14,9115,1115,112017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Velký Ořechov BZL15,1815,1515,182016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vésky UH15,1715,2115,212017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zahnašovice KM15,2214,2015,222018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nevšová ZL15,2314,8115,232018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mirošov ZL15,2315,1015,232017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vrbětice ZL14,9215,2915,292018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mladcová ZL14,4915,3015,302016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vésky BUH15,0015,3015,302018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrabůvka PR15,3515,0115,352019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vrbětice ZL14,8415,3515,352016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nedašova Lhota ZL15,3615,3615,362017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Velký Ořechov CZL15,4715,4615,472017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vésky UH15,4915,1415,492016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrabůvka OV15,3615,5715,572018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kněžpole UH15,3315,6015,602019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vysoké Pole ZL15,6114,6615,612017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mladcová ZL15,5315,6415,642019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Štítná nad Vláří ZL15,1515,6815,682018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Velký Ořechov CZL15,7015,0015,702016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lukov ZL14,8415,7915,792016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Lukov ZL15,4815,8215,822017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hradčovice UH15,5915,8715,872017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Ratiboř VS15,9115,8615,912019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nevšová ZL15,9615,9215,962019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Bojkovice UH16,6916,5216,692022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Olšovec PR16,9616,5416,962021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Rymice KM17,0516,8917,052015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zahnašovice KM16,8517,1517,152019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM16,3817,1817,182015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Pravčice B KM17,2217,1217,222017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bílovice UH17,4016,6917,402022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zahnašovice KM17,5117,8317,832017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Zahnašovice KM17,8717,8817,882014/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vlachovice ZL17,4617,9517,952022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Drnovice ZL--18,042013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Holešov KM18,0717,9418,072021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bratřejov ZL18,1717,8718,172016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Popov ZL18,1918,1618,192018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Velký Ořechov ZL18,2118,0618,212018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Pohořelice ZL18,3717,7318,372022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Radíkov PR18,4217,1618,422018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nedašova Lhota ZL18,4817,3718,482017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Malenovice ZL18,5418,0918,542015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Bílovice UH18,5917,4118,592021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Hřivínův Újezd ZL--18,602013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Nedašova Lhota ZL17,5518,6218,622014/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Nedašova Lhota ZL18,6517,5718,652019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Nedašova Lhota ZL18,7518,4918,752015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Vlachovice ZL17,5918,8218,822018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Nedašova Lhota ZL18,8318,0918,832018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Pravčice KM17,3918,8518,852017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Slušovice ZL18,5918,8618,862015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Velký Ořechov ZL--18,892013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Vlachovice ZL18,7618,9518,952017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Mirošov ZL17,1916,8517,192022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Racková ZL18,0917,6118,092022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Veselá ZL17,4518,8718,872022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Hradčovice UH17,9718,9318,932022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Sazovice ZL18,8219,1819,182022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Zádveřice ZL19,8719,7719,772022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vrbka KM28,4924,5728,492022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pitín UH27,9928,7428,742022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Ludkovice ZLNPNPNP2022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Všemina ZLNPNPNP2022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pohořelice ZL19,2319,2419,242022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Racková ZL21,1420,9221,142022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Machová ZL23,8622,9823,892022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Trnava ZL24,3123,3824,312022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Březová ZL27,3127,2027,312022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/16 Lukov, ZL, O pohár starosty obce
ZLPS
2009/08/15 Lukov, ZL, O poutovní pohár starosty obce
ZLPS
2010/09/11 Lukov, ZL, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2012/08/05 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2013/08/04 Lukov, Lukov
ZLPS
2014/08/03 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2015/08/02 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2016/08/13 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2017/05/14 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2018/05/13 Lukov, O pohár starosty obce Lukov
ZLPS
2019/05/04 Lukov, O pohár starosty obce Lukov
ZLPS
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2020/05/23 Lukov - ZRUŠENO !!!, O putovní pohár starosty obce Lukov
PHL
2021/08/21 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov
PHL
2022/09/10 Lukov, Pohárová soutěž
ZLPS
2022/09/10 Lukov, O pohár starosty obce Lukov
-
Kdy Kde Liga


Komentáře