Markvarec 2015 - O pohár starosty

Liga: Pelhřimovská liga
Stránky pořadatele:  http://www.plpu.cz
Kdy: 02. 05. 2015 13:00
Kontakt:   Martin Pecha
Telefon:  723 073 646
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Vojta Šindelář

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Slapy TA 17,69 17,69 17,26
2.  Bohdalín PE 17,76 17,76 17,65
3.  Žďár A JH 18,60 18,60 18,28
4.  Kamenice nad Lipou PE 19,11 19,11 18,48
5.  Výčapy TR 19,20 18,89 19,20
6.  Markvarec JH 19,21 19,21 18,46
7.  Chotěmice TA 19,26 19,26 18,00
8.  Tučapy TA 19,61 18,25 19,61
9.  Bílý Kámen JI 19,75 19,75 18,64
10.  Heřmaneč JH 19,89 19,89 17,65
11.  Nová Ves JI 20,03 18,78 20,03
12.  Kaliště JI 20,21 19,42 20,21
13.  Radotice TR 20,46 17,46 20,46
14.  Drunče JH 20,68 20,68 20,41
15.  Krahulčí JI 20,99 20,99 20,46
16.  Český Rudolec JH 21,54 21,54 21,18
17.  Sedmpány BN 21,63 21,63 19,89
18.  Dvorce TA 22,17 22,17 17,00
19.  Žirovnice PE 22,25 20,88 22,25
20.  Střížov JI 24,47 19,41 24,47
21.  Chlum u Třeboně JH 26,92 26,92 23,80
22.  Rynárec PE 27,78 23,75 27,78
23.  Panské Dubenky JI 28,02 27,67 28,02
24.  Batelov JI 28,54 20,51 28,54
25.  Mysletice JI 35,26 35,26 32,12
26.  Valtínov JH 39,93 39,93 37,65
27.  Oponešice TR NP NP NP
27.  Chválkov PE NP NP NP
27.  Rohovka PE NP NP NP
27.  Lhotice TR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce TA 18,48 17,95 18,48
2.  Lásenice JH 21,72 21,72 21,47
3.  Nová Včelnice JH 22,16 22,16 19,05
4.  Zdešov JH 23,98 23,84 23,98
5.  Chlum u Třeboně JH 24,81 23,71 24,81
6.  Kamenice nad Lipou A PE 33,49 33,49 32,81
7.  Strachoňovice JI NP NP NP
7.  Kamenice nad Lipou B PE NP NP NP
9.  Valtínov JH DSQ DSQ DSQ

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR16,8116,7216,812017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dolní Němčice JH16,6116,9916,992019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žernovice PT--17,072011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Strmilov JH17,0017,1217,122019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Novosedly ST17,1416,8517,142016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Oponešice TR17,1416,8417,142014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Milenovice PI17,1617,0517,162015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žernovice PT17,1616,6917,162015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chlum BCK17,1817,0017,182015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Český Rudolec JH--17,202018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou PE17,2116,5017,212016/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dolní Němčice JH--17,312018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dolní Němčice JH--17,422011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Milenovice PI17,3617,4517,452016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Únětice 1911 PJ17,0617,5217,522017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,532011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dvorce TA17,0417,5517,552015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Heřmaneč JH17,2717,5617,562016/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Netřebice CK17,5616,9317,562016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Heřmaneč JH17,4117,5817,582019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,0817,5917,592013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chotěmice TA17,6017,2617,602019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dvorce TA--17,612011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Heřmaneč JH--17,622018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bohdalín PE17,6217,4917,622017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice AJH17,6317,5717,632013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Markvarec JH17,6517,0417,652019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dešná BJH17,6617,0117,662019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Žďár JH17,3217,6817,682013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chotěmice TA17,4917,6817,682017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Slapy - Muži

17,69https://youtu.be/68NPyGBUVwY Tomáš Švec

Chotěmice - Muži

19,26https://youtu.be/IGgW9Gm-WSQ Patrik Baláž

Heřmaneč - Muži

19,89https://youtu.be/Hl0xdpQD0oU Ondřej Pecha

Nová Ves - Muži

20,03https://youtu.be/xwrIBS7WV7U Eliška Nikodýmová

Žirovnice - Muži

22,25https://youtu.be/NNdjqCJX7uU František Janů

Mysletice - Muži

35,26https://youtu.be/IhcN9kXpg8Y Jiří Líčka

Strachoňovice - Ženy

NPhttps://youtu.be/DLMz_Ybu2dE Jiří Líčka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/08/12 Markvarec, JH,
JČHL
2001/08/11 Markvarec, JH,
JČHL
2002/08/10 Markvarec, JH,
JČHL
2003/08/09 Markvarec, JH,
JČHL
2004/08/07 Markvarec, JH,
JČHL
2005/08/06 Markvarec, JH,
JČHL
2006/08/05 Markvarec, JH,
JČHL
2007/08/04 Markvarec, JH,
JČHL
2008/08/02 Markvarec, JH,
JČHL
2009/08/08 Markvarec, JH,
JČHL
2010/05/15 Markvarec, JH,
JČHL
2011/10/01 Markvarec, O pohár
JČHL
2012/09/29 Markvarec, O pohár SDH Markvarec
JČHL
2013/09/22 Markvarec, o pohár SDH
JČHL
2014/05/03 Markvarec, O pohár starosty
PLPU
2014/09/21 Markvarec, o pohár SDH
JČHL
2015/05/02 Markvarec, O pohár starosty
PLPU
2015/09/27 Markvarec, o pohár SDH
JČHL
2016/09/18 Markvarec, O pohár
JČHL
2016/10/01 Markvarec, O pohár starosty, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/05/07 Markvarec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/09/29 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
2019/09/28 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
Kdy Kde Liga


Komentáře