Řepeč 2016 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 06. 08. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chotěmice TA 16,81 16,81 16,52
2.  Chýnov TA 17,33 17,31 17,33
3.  Stoklasná Lhota TA 17,37 17,37 17,18
4.  Kamenice nad Lipou PE 17,60 17,34 17,60
5.  Daměnice BN 17,64 17,64 17,42
6.  Jaronice Srubec B CB 18,18 18,18 18,13
7.  Strmilov JH 18,44 18,36 18,44
8.  Ústrašice B TA 18,82 18,17 18,82
9.  Jaronice Srubec A CB 18,96 18,58 18,96
10.  Český Rudolec JH 19,30 19,30 19,21
11.  Slapy B TA 19,76 18,12 19,76
12.  Zhoř u Tábora TA 21,03 21,03 18,29
13.  Dobronice u Chýnova TA 21,66 17,84 21,66
14.  Řepeč TA 21,92 18,40 21,92
15.  Malšice A TA 22,56 22,56 22,43
16.  Rybova Lhota TA 22,63 19,81 22,63
17.  Želeč A TA 22,95 22,80 22,95
18.  Lomec KT 24,00 22,20 24,00
19.  Kamenná Lhota TA 26,08 26,01 26,08
20.  Božejovice TA 26,92 26,92 18,88
21.  Bezděčín TA 27,88 26,86 27,88
22.  Obora TA 28,65 28,40 28,65
23.  Skrýchov u Malšic TA NP NP NP
23.  Oltyně TA NP NP NP
23.  Žďár A JH NP NP NP
23.  Slapy A TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 17,19 17,19 16,61
2.  Dvorce B TA 18,01 17,82 18,01
3.  Chotěmice TA 18,76 18,76 18,35
4.  Ústrašice TA 19,14 18,16 19,14
5.  Smrkov TA 19,46 19,31 19,46
6.  Nová Včelnice JH 20,59 18,14 20,59
7.  Malšice TA 21,25 21,25 19,70
8.  Slapy TA 21,38 21,38 18,30
9.  Kamenice nad Lipou A PE 21,94 21,94 21,73
10.  Oltyně TA 28,12 28,12 27,08
11.  Zhoř u Tábora TA NP NP NP
11.  Bezděčín TA NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malšice TA 17,82 17,54 17,82
2.  Chrbonín TA 18,75 18,73 18,75
3.  Slapy TA 19,49 18,54 19,49
4.  Obora TA 20,62 17,37 20,62
5.  Jezeřany-Maršovice ZN 26,49 26,48 26,49
6.  Oltyně TA NP NP NP
6.  Lomec KT NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,2115,8816,212019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bohdalín PE16,6016,2616,602017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,732015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chotěmice TA16,8116,5216,812016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bohdalín PE16,7516,8316,832013/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Žďár JH16,7416,9316,932014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zdislavice BN--16,972015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bohdalín PE16,9916,5816,992018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Střezimíř BN23,9320,5017,002012/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jankov BN17,0116,9717,012012/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chotěmice TA17,0716,7417,072019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Šipoun PT15,9817,0717,072019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žďár JH17,1416,6517,142013/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chářovice BN17,0317,1417,142013/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kamenice nad Lipou PE17,1617,2117,212018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Český Rudolec JH17,2116,9217,212018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Žirovnice PE17,0317,2317,232018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dvorce ATA17,0317,2417,242013/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jaronice CB17,1017,2617,262014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bohdalín PE17,3117,2017,312014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Slapy ATA--17,322015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Krotějov SportTA17,3316,6517,332018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chýnov TA17,3117,3317,332016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Stoklasná Lhota TA17,3717,1817,372016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bezdědovice ST17,3717,3317,372019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Tomice BN17,3717,0817,372018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chýnov TA--17,482015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chářovice ŠponaBN17,0117,5217,522019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Chotěmice TA16,6417,5217,522018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dobronice u Chýnova TA17,5017,5617,562017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chotěmice - Muži

16,81https://youtu.be/mL_E3pxtcGA Patrik Baláž

Slapy - Muži

19,76https://youtu.be/kHphrrUptcQ Tomáš Švec

Božejovice - Muži

26,92https://youtu.be/GgHwqgCzgAU Jiří Mácha

Slapy - Muži

NPhttps://youtu.be/Rfs5crTcfKw Tomáš Švec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/31 Řepeč, -,
THL
2011/08/06 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2012/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2013/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2014/08/02 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2015/08/01 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2016/08/06 Řepeč, O pohár
THL
2017/08/05 Řepeč, O pohár
THL
2018/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2019/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře