Řepeč 2017 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele:  http://www.thliga.cz/soutez/show/23
Kdy: 05. 08. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bohdalín PE 16,60 16,60 16,26
2.  Dobronice u Chýnova TA 17,56 17,50 17,56
3.  Žďár JH 17,66 17,09 17,66
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Žirovnice PE 17,75 17,31 17,75
5.  Daměnice BN 17,85 17,85 16,86
6.  Stoklasná Lhota TA 18,19 17,71 18,19
7.  Slapy TA 18,24 18,24 17,83
8.  Drunče JH 18,33 18,33 17,49
9.  Šipoun PT 18,46 17,91 18,46
10.  Rybova Lhota Ústrašice TA 18,72 18,13 18,72
11.  Drahňovice BN 18,81 18,81 18,79
12.  Kamenice nad Lipou PE 18,92 18,92 18,25
13.  Kozmice TA 19,00 18,44 19,00
14.  Řepeč TA 19,03 18,69 19,03
15.  Ústrašice B TA 19,59 18,53 19,59
16.  Český Rudolec JH 19,90 19,78 19,90
17.  Zhoř u Tábora TA 20,51 20,22 20,51
18.  Krátošice TA 20,73 20,73 19,56
19.  Božejovice TA 21,00 21,00 20,61
20.  Želeč TA 21,74 21,02 21,74
21.  Jaronice CB 22,18 21,77 22,18
22.  Chýnov TA 22,47 22,23 22,47
23.  Kamenná Lhota TA 22,82 22,75 22,82
24.  Skrýchov u Malšic TA 23,09 23,09 23,02
25.  Malšice TA 24,72 23,64 24,72
26.  Slapy B TA 24,88 24,24 24,88
27.  Obora TA 26,66 22,46 26,66
28.  Oltyně TA 52,93 45,27 52,93
29.  Strmilov JH NP NP NP
30. Výsledek se nepočítá do ligy  Tomice BN NP NP NP
31.  Chotěmice TA NP NP NP
32.  Krotějov Sport TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ústrašice TA 17,82 17,33 17,82
2.  Dvorce B TA 18,80 18,69 18,80
3.  Zhoř u Tábora TA 18,90 17,82 18,90
4.  Slapy TA 19,03 19,03 18,73
5.  Daměnice BN 19,90 19,90 18,61
6.  Bezděčín TA 20,02 17,08 20,02
7.  Zdešov JH 20,39 20,17 20,39
8.  Smrkov TA 20,66 20,66 19,40
9.  Chotěmice TA 20,76 20,45 20,76
10.  Chrbonín TA 22,62 21,74 22,62
11.  Malšice TA 22,79 21,21 22,79
12.  Nová Včelnice JH 32,31 17,29 32,31
13.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP
14.  Lom TA NP NP NP
15.  Oltyně TA NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Obora TA 16,83 16,05 16,83
2.  Slapy C TA 18,19 17,12 18,19
3.  Malšice TA 20,32 20,32 18,35
4.  Slapy D TA 20,66 20,66 20,47

Finále kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Daměnice BN 15,16 15,07 15,16
2. Žirovnice PE 15,40 15,40 15,37
3. Žďár JH 15,86 15,79 15,86
4. Dobronice u Chýnova TA DSQ DSQ DSQ
5. Bohdalín PE NP NP NP
6. Stoklasná Lhota TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce A TA--16,452015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Louňovice pod Blaníkem B BN--16,662015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dvorce A TA16,3816,9116,912014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Dvorce A TA16,7817,0317,032018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dvorce A TA15,4717,0917,092013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dvorce A TA17,1916,6117,192016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Kamenice nad Lipou PE17,0317,2917,292018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chotěmice TA17,3216,3617,322018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bezděčín TA16,7217,3617,362018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nová Včelnice JH17,4417,3017,442013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Chotěmice TA17,6417,0017,642014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Ústrašice TA17,3317,8217,822017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dvorce B TA17,8218,0118,012016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kamenice nad Lipou A PE--18,152015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Chrbonín TA18,2117,4718,212018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dvorce B TA17,7218,2518,252013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Kamenice nad Lipou A PE18,3518,4218,422014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Chrbonín TA18,1918,4318,432013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Ústrašice TA18,5418,1518,542013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Kamenice nad Lipou A PE18,6118,0518,612013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Chotěmice TA18,7618,3518,762016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Kamenice nad Lipou B PE18,5618,7718,772014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Dvorce B TA18,6918,8018,802017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Zhoř u Tábora TA17,8218,9018,902017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Dvorce B TA--18,912015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Chotěmice TA--18,972015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Slapy TA19,0318,7319,032017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Ústrašice TA18,1619,1419,142016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Nová Včelnice JH--19,252015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Ústrašice TA19,2618,7319,262012/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/31 Řepeč, -,
THL
2011/08/06 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2012/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2013/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2014/08/02 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2015/08/01 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2016/08/06 Řepeč, O pohár
THL
2017/08/05 Řepeč, O pohár
THL
2018/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře