Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku Kdy: 08. 12. 2018 09:00
Kontakt:   Ondřej Huml Telefon:  607184413
Začátek rezervace: 28. 10. 2018 18:00 Konec rezervace: 25. 11. 2018 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenice nad Lipou mužiPEOndřej Huml
22Kostníky ženyTRDankaKa
33Ústrašice ženyTAOndřej Huml
44Žirovnice PEPetr Volavka
55Bačice ženyTROndřej Huml
66Markvarec mužiJHOndřej Huml
77Mysletice mužiJIOndřej Huml
88Český Rudolec mužiJHOndřej Huml
99Heřmaneč mužiJHOndřej Huml
1010Strmilov mužiJHOndřej Huml
1111Drunče mužiJHOndřej Huml
1212Krasonice mužiJIOndřej Huml
1313Černín MuziZNOndřej Huml
1414Chotěmice mužiTAOndřej Huml
1515Chotýčany mužiCBOndřej Huml
1616Slavošovice CBOndřej Steinhäusl
1717Panské Dubenky JIPetr Volavka
1818Třebelovice TRJosef Bulíček
1919Studená JHVojtěch Doležel
2020Dešná MuzuJHOndřej Huml
2121Bechov mužiMBTadeáš Odstrčilík
2222Štítary ženyDOOndřej Huml
2323Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
2424Trnava mužiTROndřej Huml
2525Zdešov ženyJHOndřej Huml
2626Lanšperk mužiUOOndřej Huml
2727Kaliště JIVlastimil Kovar
2828Kostníky Muži TRRadek Kantner
2929Rybova Lhota TALukáš Kouba
3030Bechov ženyMBTadeáš Odstrčilík
3131Zajíčkov PEMichaela Hejdová
3232Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
3333Čikov TRMilan Prochazka
3434Hrdějovice ŽenyCBSilvie Gërvalla
3535Ústrašice TAFrantišek Ježek
3636Krotějov SportTADavid Kozel
3737Štítary muži, ADOMiroslav Žáček
3838Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
3939Litovany mužiTROndřej Huml
4040Police TRPavel
4141Dolní Němčice mužiJHOndřej Huml
4242Přídolí CKDaniela Krulická
4343Počátky mužiPEOndřej Huml
4444Mladoňovice mužiTROndřej Huml
4545Chválkov ŽenyPEBarbora Michalová
4646Polště JHJirka Písař
4747Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
4848Horní Pole JHMiroslav Švehla
4949Čechtín TRMarek Vaněk
5050Rácovice TROndřej Šťastný
5151Dolní Žďár ŽenyJHMichaela Nováková
5252Budišov TRMarek Vaněk
5353Ledenice CBKuba Kohoutek
5454Horní Pole Ženy JHMiroslav Švehla
5555Roseč JHJan Šachl
5656Prosetín CRMates
5757Želetava TRPavel Kos
5858Zliv CBJan Dvořák
5959Višňová JHAleš
6060Menhartice TRJosef Bulíček
6161Lesná ZNLuboš Svoboda
6262Jakubov u Moravských Budějovic ženyTRVendula Vejmelkova
6363Zdislavice BNTomáš Švec
6464Benešova Hora PTVladimír Jírovec
6565Libkova Voda PEVena Drahný
6666Nová Včelnice JHPavlína Jirků
6767Budeč mužiJHMatěj Šmahel
6868Zdislavice ženyBNMarie Kotová
6969Tučapy TAMarek Kuttelwascher
7070Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
7171Choustník TADavid Dvořák
7272Zhoř u Tábora MuziTAOndřej Huml
7373Hodov TRSDH Hodov
7474Lesná MužiTROndřej Huml
7575Nová Ves JIVojtěch Houdek
7676Malšice TAFrantišek Kučera
7777Zahorčice STMilan Přibyl
7878Bohdalín PELukáš Přibyl
7979Želeč TAJakub Houdek
8080Žďár nad Sázavou 1 Nové VeselíZROndřej Huml
8181Rynárec PEJan Šátek
8282Dačice I Peč mužiJHOndřej Huml
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.