Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: JL Dubenec Kdy: 29. 06. 2019 14:30
Kontakt:   Martin Voltr Telefon:  774210002
Začátek rezervace: 24. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 28. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Zderaz ACRJan Tměj
23Dneboh MBOndřej Jirčák
34Břehy MBPetr Zavrtálek
45Myštěves HKBlanka Kuntošová
56Obrubce MBPepa Adam
67Krásná Ves MBJan Macoun
78Tatobity SMMarek Bárta
89Sychrov MBMichaela Kuntošová
910Dubenec TUBlanka Kuntošová
1011Dobšín MBFilip Hájek
1112Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1213Košťálov SMVeronika Musilová
1314Malá Skála JNRadek Havelka
1415Dubenec DeutschlandTUBlanka Kuntošová
1516Kosmonosy MBJan Klimo
1617Olešnice SMLukáš Marek
1718Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
1819Jirkov JNVladimír Novotný
1920Čeperka NPALeoš Kříž
2025Jílové u Držkova JNMAD Matthew
2128Frýdštejn JNMartin Bušek
2229Chyjice JCDavid Hrdý
2330Velké Hamry JNMAD Matthew

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dlouhá Ves RKPepa Malý
23Kosmonosy MBAneta Klimová
34Dubenec TUMartínek z Dubence
45Sychrov AMBMichaela Kuntošová
56Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
67Košťálov SMVeronika Musilová
78Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
89Sychrov BMBMichaela Kuntošová
910Pěnčín JNKateřina Pelcová
1011Myštěves HKVeronika Borůvková
1112Katusice MBDenisa Boháčková
1213Mříčná SMsdhmricna
1314Jeřmanice LIKristýna Matějková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.