Dubenec 2019 - JL Dubenec

Liga: JL
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 29. 06. 2019 14:30
Kontakt:   Martin Voltr
Telefon:  774210002

Začátek rezervace: 24. 06. 2019 20:00
Konec rezervace: 28. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  24. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

hasičský areál u požární zbrojnice
e-mail: mvoltr@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-10173.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,3416,692018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Myštěves HK16,9416,5116,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Letohrad - Kunčice BUO17,1017,1217,122017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Trnov RK17,1716,7517,172018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bašnice JC16,6017,1817,182018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC17,0917,2017,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pšánky HK16,7517,2517,252018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Letohrad JeleniUO16,6717,3217,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dubenec TU17,4717,4417,472018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jinolice RenmotorJC17,4917,2517,492018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Moravany PA17,8517,9817,982018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Myštěves HK18,0117,9618,012018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Čeperka PA17,6918,1318,132017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice DUO18,2617,8318,262018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zderaz ACR18,4118,2518,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad JeleniUO17,0518,5318,532018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dubenec TU18,5318,6918,692017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Hrobice PA17,5318,7218,722017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Záchlumí UO17,4218,8018,802018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bystřec AUO17,5418,8218,822018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Trnov RK17,6419,3719,372017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Letohrad - Orlice BUO17,9519,6019,602017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dolní Čermná UO20,1420,2420,242017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Velký Třebešov NA20,4117,8020,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jeníkovice HK20,6220,5920,622017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  - Turbine Rotacker-21,2521,0221,252018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Zderaz CCR21,1622,1622,162017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bystřec AUO17,3622,2522,252017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Stéblová DPA20,2422,6222,622017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Moravany PA24,3424,5924,592017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Pšánky HK28,3216,7128,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Třebihošť TU34,5834,4834,582017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bohuslavice NANP19,44NP2018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Letohrad - Kunčice DUONPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Choustníkovo Hradiště TUNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Bašnice JCNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Letohrad - Orlice BUONPNPNP2018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Rohovládova Bělá PANPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Tuř JCNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2019/07/20 Borovice, Borovický pohár
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga