Dubenec 2019 - JL Dubenec

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 06. 2019 14:30
Kontakt:   Martin Voltr
Telefon:  774210002
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dneboh MB 16,90 16,90 16,50
2.  Obrubce MB 17,23 17,23 17,20
3.  Dubenec TU 17,26 17,26 17,14
4.  Zlatá Olešnice JN 17,34 17,34 16,80
5.  Kosmonosy MB 17,44 17,44 17,19
6.  Sychrov MB 17,64 17,39 17,64
7.  Malá Skála JN 17,96 17,44 17,96
8.  Velké Hamry JN 18,08 18,08 17,68
9.  Jirkov JN 18,25 17,83 18,25
10.  Frýdštejn JN 18,40 18,40 17,47
11.  Čeperka N PA 18,47 18,47 17,26
12.  Zderaz A CR 18,54 18,54 17,08
13.  Pšánky HK 18,91 18,91 18,70
14.  Kamenice Dobšín MB 18,97 18,90 18,97
15.  Košťálov SM 19,08 19,00 19,08
16.  Břehy MB 19,27 19,27 18,84
17.  Olešnice SM 20,17 20,17 18,24
18.  Krásná Ves MB 21,05 19,02 21,05
19.  Dubenec Rübeland/Harz TU 24,79 24,79 22,49
20.  Tatobity SM NP 17,01 NP
20.  Jílové u Držkova JN NP NP 20,92
20.  Chyjice JC NP NP NP
20.  Myštěves HK NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jeřmanice LI 17,50 17,50 17,50
2.  Košťálov SM 17,65 17,65 16,62
3.  Katusice MB 17,66 17,66 17,43
4.  Kosmonosy MB 18,14 18,14 17,73
5.  Malá Skála Béčko JN 19,80 19,76 19,80
6.  Dlouhá Ves RK 19,95 19,74 19,95
7.  Sychrov A MB 20,16 17,55 20,16
8.  Pěnčín JN 23,80 22,75 23,80
9.  Sychrov B MB 32,02 32,02 31,56
10.  Dubenec TU 32,06 32,06 30,99
11.  Trnov Dubotrnky RK NP NP NP
11.  Bratříkov JN NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Renmotor Jinolice JC16,1716,1216,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Renmotor Jinolice JC16,7216,4516,722020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Košťálov SM16,9316,7216,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Letohrad - Orlice UO17,0716,7517,072020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dlouhá Ves RK16,5017,1517,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Myštěves HK16,7517,2517,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Jeřmanice LI17,5017,5017,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Sloup PZ17,5716,6517,572020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hrobice Explosia PA17,1717,5817,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Košťálov SM17,6516,6217,652019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Katusice MB17,6617,4317,662019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Letohrad - Orlice UO17,7317,5517,732019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Katusice MB17,4317,8517,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Hrobice Explosia PA17,9117,2717,912019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Letohrad - Orlice UO17,9417,5517,942017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Veselá SM18,0017,1018,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Kosmonosy MB18,1417,7318,142019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Jeřmanice LI18,2017,6518,202020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hrobice PA17,7518,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Sloup PZ18,2216,8218,222020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Košťálov SM18,0518,2918,292020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bratříkov JN18,3718,2318,372020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Dlouhá Ves RK18,3718,0818,372018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hrobice Explosia PA18,4317,6118,432020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Rokytno PA18,1818,4418,442017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Sychrov MB17,9618,5618,562020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Katusice MB18,3318,5818,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Libuň JC18,7217,7318,722018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Renmotor Jinolice JC16,9818,8318,832020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Ploukonice SM19,0018,9219,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  16,72 7 28.06.2019 23:13
 Radek Staněk  16,69 4 26.06.2019 12:25


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  17,00 0 26.06.2019 12:25
 Michal Matějíček  17,05 0 28.06.2019 23:13

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Obrubce - Muži

17,23https://youtu.be/nRyHED_WuKo Pepa Adam
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020
VČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře