Budíkovice 2023 - O pohár starosty SDH

Liga: EXČR
Místo: Budíkovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 05. 08. 2023 11:00
Kontakt:   SDH Budíkovice
Telefon:  +420603833568

Začátek rezervace: 23. 07. 2023 20:00
Konec rezervace: 05. 08. 2023 11:00
Začátek tipování:  23. 07. 2023 20:00
Konec hlasování: 05. 08. 2023 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-budikovice-12871.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Srch PAPořadatelé Extraligy
22Sychotín BKHonza Adamec
33Starý Jičín NJHonza Adamec
45Pasohlávky BOHonza Adamec
56Mysločovice ZLHonza Adamec
67Prchalov NJHonza Adamec
78Olešnice OLHonza Adamec
89Špičky PRHonza Adamec
910INDIVINDI NAPatrik Baláž
1011Ratiboř VSJiří Čech
1112Zahnašovice KMHonza Adamec
1213Lavičky ZRHonza Adamec
1314Krotějov SportTAPořadatelé Extraligy
1415Plumlov PVHonza Adamec
1516Čechtín TRHonza Adamec
1617Trnava TRHonza Adamec
1718Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1819Letohrad - Kunčice  DUOHonza Adamec
1920Nevcehle JIHonza Adamec
2021Dubenec TUPořadatelé Extraligy
2122Budeč JHHonza Adamec
2223Letohrad - Orlice  BUOHonza Adamec
2324Bílovice PVHonza Adamec
2425Hrabůvka PRHonza Adamec
2526Olešnice SMHonza Adamec
2627Jaronice CBHonza Adamec
2728Frýdštejn JNHonza Adamec
2829Čechtín BTRMarek Horký
2931Čikov TRHonza Adamec
3032Třeština SUVladimír Švub
3133Krasonice JIMarek Svačina
3234Dobřínsko ZNMartin Čech
3336Brada - Rybníček JCMichal Pomezný
3437Pustiměř VYMichal Vrba
3538Netín CirkusZRJan Kupka
3639Police BTRJaromir Filipsky
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Kunčice DUOPořadatelé Extraligy
22Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
33Plumlov PVHonza Adamec
44Benetice TRHonza Adamec
55Pšánky HKHonza Adamec
66Budíkovice TRHonza Adamec
77Ploukonice SMHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice  CUOHonza Adamec
99Bohuslavice u Zlína ZLHonza Adamec
1010Olšovec PRHonza Adamec
1111Stařeč TRHonza Adamec
1212Zdislavice BNHonza Adamec
1313Markvartice TRDaniela Šilhavá
1414Volenice PBPořadatelé Extraligy
1517Bransouze Brakubov TRMichaela Dufková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budíkovice TR15,3815,6715,672023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ploukonice SM16,3816,5716,572023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Plumlov PV16,5216,6916,692023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Budíkovice TR16,4116,7216,722022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bransouze TR16,7516,7116,752023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pšánky HK16,5616,7816,782023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,4816,8416,842020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štěměchy TR16,9816,8116,982022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krasice - Prostějov PV16,9915,7416,992023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Benetice TR17,1116,2817,112023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olšovec PR17,1516,8517,152023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stařeč TR17,1816,9917,182023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stařeč TR17,2817,1617,282023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Benetice TR17,2816,4117,282023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Štěměchy TR16,7117,3017,302023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jabloňov ZR17,8117,4417,442023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stařeč TR16,8817,4717,472021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zdislavice BN17,5417,4717,542023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice DUO17,6415,7417,642023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Myslibořice TR17,5917,6517,652023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Stařeč TR17,5517,7517,752020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Letohrad - Kunčice CUO17,7517,5817,752023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Výčapy TR17,8316,9417,832023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6017,9217,922021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Budišov TR16,4517,9217,922020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,3917,9717,972022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Výčapy BTR17,5918,0118,012021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Čechtín TR18,0717,6018,072020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Myslibořice TR18,1017,4718,102020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Volenice PB18,1317,3518,132023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bransouze TR17,6618,2818,282021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Štěměchy TR18,2218,2818,282020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nevcehle JI17,5418,4818,482021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kostníky TR17,5818,5118,512020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Myslibořice TR17,8818,6818,682021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Svatoslav TR17,9418,8918,892023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Výčapy TR19,0317,8019,032022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bransouze TR17,6619,3119,312022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Pocoucov TR19,6418,7119,642023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kostníky TR19,8419,1019,842021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Výčapy TR19,4620,6220,622020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Petrůvky TR21,3518,3121,352022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Trnava TR20,5321,7821,782023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Trnava TR21,8021,8221,822022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Výčapy TR23,0320,5123,032021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Svatoslav TR23,1021,1323,102022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Jemnice TR23,2222,8423,222020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Pocoucov TR23,2720,6423,272022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Krahulov TR19,1026,4326,432020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Jabloňov ZR27,1818,6627,182020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Štěměchy TR27,2125,9327,212021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Vladislav TR27,4026,7927,402022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Lavičky JUNZR27,1628,7428,742020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Budíkovice TRNPNPNP2023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nevcehle JINPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bohuslavice u Zlína ZLNP17,32NP2023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Stařeč TRNPNPNP2022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Budeč JHNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bransouze TR17,4917,84DSQ2023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Markvartice TR19,7019,88DSQ2023/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/09/05 Budíkovice - u koupaliště, Podzimní liga MH Třebíč - Budíkovice
-
2020/09/06 Budíkovice, O pohár
TRL
2021/09/04 Budíkovice, Hasičské závody MH v požárním útoku
-
2021/09/18 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
2022/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
2022/09/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
2022/12/17 Budíkovice, II. ročník Vánočního poháru SDH Budíkovice
-
2023/08/05 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2023/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
2023/09/16 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
2023/12/16 !!!ZRUŠENO!!! Budíkovice, Vánoční pohár
-
2024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/09/01 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
2024/09/15 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/15 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2024/06/16 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/06/22 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
EXČR
2024/06/23 Čechtín, O pohár
EXČR
2024/07/13 Netín, Netín
EXČR
2024/07/14 Maršovice, Maršovice
EXČR
2024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga