Kněžice - areal SDH za kinem 2024 - Noční soutěž MH - Kněžice

Liga: -
Místo: Kněžice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 07. 06. 2024 19:00
Kontakt:   Neuwirth Zdeněk
Telefon:  721321709

Začátek rezervace: 17. 05. 2024 08:00
Konec rezervace: 07. 06. 2024 17:00
Začátek tipování:  07. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 07. 06. 2024 00:00
Zadal: Zdeněk Neuwirth

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Noční soutěž v požárním útoku pro Mladé Hasiče - kategorie mladší od 19:00 (18:00 -18:30 prezentace, 18:45 nástup, od 19:00 pokusy mladších), kategorie starší od 21:00. Samostatný nástup a vyhodnocení pro obě kategorie. Soutěž "realizačních týmů" v přestávce mezi kategoriemi.

Náběh, základna – asfalt, dráha – tráva, terče - sklopné. Občerstvení zajištěno.

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-knezice-14133.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trnava starší CTRMarkéta Cahová
22Výčapy Starší BTRMichal Svoboda
33Kněžice StaršíTRZdeněk Neuwirth
44Jakubov u Moravských Budějovic TRLucie Kabelková
55Výčapy Starší ATRMichal Svoboda
66Předín starší ATRVlasta Hons
77Dalešice StaršíTRPavel Čaněk
88Výčapy Starší CTRMichal Svoboda
99Předín starší BTRVlasta Hons
1010Nevcehle JIVladimír Pařil
1111Bítovánky staršíTRNikola Vrbková
1212Šlapanice Starší ABOZdeněk Neuwirth
1313Přibyslavice staršíTRZdeňka Němcová
1414Stará Říše starší AJIFrantišek Peštál
1515Třebíč Opatov staršíTRBohumil Kounek
1616Stará Říše starší BJIFrantišek Peštál
1717Trnava starší BTRMarkéta Cahová
1818Trnava starší ATRMarkéta Cahová
1919Okříšky starší TRVeronika Šimková
2020Štěměchy StaršíTRMichal Šilhavý
2121Šlapanice Starší BBOZdeněk Neuwirth
2222Šebkovice Starší TRLudmila Stoklasová
2325Šebkovice Starší TRLudmila Stoklasová
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kněžice MladšíTRZdeněk Neuwirth
22Trnava mladší DTRMarkéta Cahová
33Jaroměřice nad Rokytnou Mladší ATRSDH Jaroměřice nad Rokytnou
44Výčapy TRMichal Svoboda
55Trnava mladší CTRMarkéta Cahová
66Jaroměřice nad Rokytnou Mladší BTRSDH Jaroměřice nad Rokytnou
77Jakubov u Moravských Budějovic TRLucie Kabelková
88Trnava mladší BTRMarkéta Cahová
99Budíkovice mladší BTRMichaela Dvořáková
1010Nevcehle JIVladimír Pařil
1111Trnava mladší ATRMarkéta Cahová
1212Předín mladší ATRVlasta Hons
1313Budíkovice mladší A TRMichaela Dvořáková
1414Bítovánky mladší ATRNikola Vrbková
1515Předín mladší BTRVlasta Hons
1616Stará Říše JIFrantišek Peštál
1717Bítovánky mladší BTRNikola Vrbková
1818Přibyslavice mladšíTRZdeňka Němcová
1919Třebíč Opatov mladší ATRBohumil Kounek
2020Markvartice mladšíTRMiloš Benáček
2121Třebíč Opatov mladší BTRBohumil Kounek
2222Štěměchy mladší ATRMichal Šilhavý
2323Štěměchy mladší BTRMichal Šilhavý
2424Šebkovice mladšíTRLudmila Stoklasová
2525Šebkovice mladšíTRLudmila Stoklasová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budíkovice TR16,2916,3516,352022/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nevcehle JI16,6216,2616,622020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bransouze TR16,7716,6416,772022/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Petrůvky TR16,7816,6916,782018/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,4516,8416,842016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radonín TR16,9216,8616,922018/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Stařeč TR17,0416,9917,042021/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Markvartice TR17,0516,7717,052024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Benetice TR17,0815,9917,082020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radonín TR16,8017,1317,132017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radonín TR--17,252010/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stařeč TR17,2817,1217,282017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7517,3217,322022/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Stařeč TR17,3616,9317,362020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kostníky TR17,4017,4017,402020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Štěměchy TR17,3617,5317,532023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Štěměchy TR17,2817,5717,572021/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bransouze TR17,3417,6117,612024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Budišov TR17,0317,6517,652018/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bransouze TR17,6717,7317,732023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radonín TR17,7517,0917,752016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7617,6417,762017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Myslibořice TR17,1617,8717,872021/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Myslibořice TR17,8817,2817,882018/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Petrůvky TR17,8817,7917,882024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,8917,4217,892014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Petrůvky TR17,9217,9817,982020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Výčapy TR17,9917,1717,992021/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Myslibořice TR18,0217,9618,022022/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Myslibořice TR17,7818,0718,072014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Radonín TR18,0917,4818,092014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Myslibořice TR18,1016,2118,102020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nárameč TR18,0918,2018,202016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Štěměchy TR18,2717,5118,272022/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Výčapy TR17,3918,2818,282008/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Budišov TR16,9818,2918,292016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Stařeč TR18,3117,5318,312019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nárameč TR17,6218,3818,382017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,4117,4218,412018/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Výčapy TR18,4317,5818,432020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Budeč JH16,3218,4618,462020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Radonín TR18,5218,0518,522013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Petrovice TR18,2718,5818,582015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bransouze TR18,6318,2618,632020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Výčapy TR17,5318,6418,642024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Krahulov TR18,0818,6518,652023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bačice TR18,6917,5018,692015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Petrůvky TR18,7216,9618,722023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Stařeč TR17,8118,7418,742018/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Petrůvky TR18,7817,7818,782017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Svatoslav TR--18,792010/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Svatoslav TR16,9618,8118,812012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Myslibořice TR18,4118,8218,822017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Budišov TR18,8317,4818,832014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nárameč TR18,4318,8418,842015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Rozseč JI18,5518,8518,852009/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Myslibořice TR18,8617,9418,862015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Výčapy TR18,8918,5118,892023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bačice TR18,2818,9918,992016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nárameč TR19,0118,8519,012014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Stařeč TR18,3319,0319,032015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Častohostice TR19,0718,9919,072013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Kamenná TR18,0019,1519,152012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Radonín XTR18,9519,2319,232017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Bačice TR18,5919,2319,232014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Budišov TR19,0919,2319,232017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Myslibořice TR19,2318,3919,232019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Radonín TR19,2517,4319,252015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Myslibořice TR19,2818,6919,282012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Svatoslav TR18,7419,3019,302009/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Radonín TR18,5719,3019,302012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,3216,4719,322023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Jindřichovice JI19,3218,0719,322013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Heraltice TR--19,342010/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Lipník TR19,3618,9219,362014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Výčapy TR19,3819,3819,382016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Sedlejov JI19,5918,5019,592008/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Rozseč JI17,8319,6419,642008/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,7317,6019,732019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Myslibořice TR18,5219,7319,732023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Svatoslav TR19,7419,1519,742024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Vladislav TR19,8116,3319,812022/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Budišov TR18,1019,8719,872019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Svatoslav TR19,8918,6619,892022/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Radonín TR19,1920,0320,032019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Kouty TR20,0419,5820,042019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Radonín TR19,9920,1520,152009/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Kamenná TR19,0920,2920,292013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Myslibořice TR20,3519,0820,352024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Stařeč TR20,4219,7820,422014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Čechtín TR19,3720,4520,452019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Výčapy TR17,6020,4520,452019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Předín TR20,0220,4620,462009/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Petrůvky TR20,5216,8520,522016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Bačice TR19,5720,7020,702017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Předín TR20,8220,4920,822008/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Rudíkov TR19,0421,0321,032014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Pocoucov TR20,3221,1721,172023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Hojkov JI18,0721,2121,212008/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Myslibořice TR21,5818,5521,582013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/29 Kněžice, TR, O pohár SDH kněžice
JOL
2009/06/28 Kněžice, TR,
JOL
2010/06/27 Kněžice, TR, Pohár starosty OÚ Kněžice, Memoriál Ant. Šloufa
TRL
2012/06/23 Kněžice, pohár starosty obce
TRL
2013/06/29 Kněžice, Pohá starostu O.Ú. , Memoriál A.Šloufa
TRL
2014/06/21 Kněžice, Pohá starostu O.Ú. , Memoriál A.Šloufa
TRL
2015/06/20 Kněžice, Pohá starostu O.Ú. , Memoriál A.Šloufa
TRL
2016/06/25 Kněžice, Pohá starostu O.Ú. , Memoriál A.Šloufa
TRL
2017/06/24 Kněžice, Pohá starostu O.Ú. , Memoriál A.Šloufa
TRL
2018/06/24 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa
TRL
2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa
TRL
2020/09/06 Kněžice areál pod kinem, soutěž v požárním útoku pro mladé hasiče
-
2020/09/20 Kněžice, O pohár OÚ, memoriál A. Šloufa
TRL
2021/06/27 Kněžice, Memoriál A. Šloufa
TRL
2022/08/07 Kněžice, Pohár starosty OÚ, memoriál A. Šloufa
TRL
2022/09/17 Kněžice, Pohár Bohemia Brodce
TRL
2023/06/09 Kněžice, Noční soutěž mladých hasičů
-
2023/06/24 Kněžice, O pohár starostky obce, Memoriál A. Šloufa
TRL
2023/09/16 Kněžice, Pohár Bohemia
TRL
2024/06/07 Kněžice - areal SDH za kinem, Noční soutěž MH - Kněžice
-
2024/06/16 Kněžice, O pohár starosty obce, memoriál Antonína Šloufa
TRL
2024/09/14 Kněžice, Pohár Bohemia
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Fotbalové hřiště Krchleby, Patnáctá Krchlebská káď
-
2024/07/20 Hasičská zbrojnice Všelibice, 23.Všelibický pohár, 2B, el. nástřikový terč.
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 Svésedlice, pohárová soutěž v PÚ
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA, údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná, fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly, hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice, hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice, Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce (hřiště za Párníkem), pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
Kdy Kde Liga