Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st. 2024 - Ol. - Chv., hasičský areál

Liga: -
Místo: Chválkovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 15. 06. 2024 13:00
Kontakt:   Bernard ŠAFAŘÍK
Telefon:  608081516

Začátek rezervace: 01. 05. 2024 13:00
Konec rezervace: 15. 06. 2024 13:00
Začátek tipování:  15. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 15. 06. 2024 00:00
Zadal: Bernard ŠAFAŘÍK

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chvalkovice-14192.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
22Véska OLBernard ŠAFAŘÍK
33Droždín OLBernard ŠAFAŘÍK
44Přáslavice OLLibuše Hrošová
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chválkovice BOLBernard ŠAFAŘÍK
22Véska OLBernard ŠAFAŘÍK
33Droždín OLBernard ŠAFAŘÍK
44Přáslavice OLLibuše Hrošová
510Chválkovice AOLBernard ŠAFAŘÍK


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,1116,6817,112019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Haňovice OL17,2617,1217,262019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zahnašovice KM17,5316,6217,532021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krasice - Prostějov PV17,3317,6817,682021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Loučany OL17,7717,5617,772017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL17,4217,8717,872016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice OL17,3118,2718,272019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Haňovice OL18,4418,0318,442020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hlubočky OL18,6718,3918,672017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučany OL18,6817,8818,682018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hlubočky OL17,8118,8118,812020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Haňovice OL18,8717,9818,872021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Haňovice OL18,9218,9218,922014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loučany OL18,9518,1618,952015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Soběsuky APV18,1518,9618,962018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Haňovice OL18,8419,0319,032018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nová Dědina OL18,6719,0419,042017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Roštění KM19,0517,9219,052021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dětkovice PV19,051918,6519,052021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hlubočky OL18,0919,0719,072018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Svésedlice OL19,0918,9219,092017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Hradečná OL19,1518,4619,152017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Haňovice OL18,7019,2919,292015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pěnčín BPV18,7519,3819,382021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešnice OL19,4118,6819,412018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Přáslavice OL19,4218,0219,422021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hlubočky OL19,5319,4019,532015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Droždín ChvadrožOL19,5919,4719,592015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Olešnice OL19,5319,7019,702017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Šumvald OL19,7519,2619,752020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Ludéřov OL19,0419,8719,872015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Velký Týnec OL19,5119,9019,902021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nové Dvory OL18,8819,9819,982017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Olešnice OL20,0119,2220,012015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pěnčín PV20,0219,6920,022020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Droždín ChvádrožOL18,6420,0420,042021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dub nad Moravou OL20,0419,3220,042021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chválkovice ChvádrožOL20,0120,0520,052014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Dědina OL20,1619,5220,162014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nová Dědina OL20,0220,1620,162013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nové Dvory OL18,9020,2320,232018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Velký Týnec OL19,3820,2420,242017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dolní Libina SU20,3419,8720,342014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Droždín ChvadrožOL20,4120,2820,412020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Droždín ChvadrožOL20,4920,1720,492016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kožušany - TážalyOL20,3720,5320,532014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dětkovice PV18,7820,5320,532017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Ludéřov OL20,6020,0420,602014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Haňovice OL20,6520,6520,652016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Haňovice OL20,7220,0920,722017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dolní Libina SU20,7420,0220,742013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Hlubočky OL19,2320,8020,802019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Olešnice OL21,0419,5821,042016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dolní Libina SU21,0620,2621,062021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nová Hradečná OL19,4221,0821,082016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dub nad Moravou OL19,9921,2821,282020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dolní Libina SU21,2918,2721,292020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Loučany OL21,3120,6221,312014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Svésedlice OL21,3419,0921,342015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dětkovice PV19,5521,4421,442019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Chválkovice OL21,9721,8421,972013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Břevenec OL22,0020,0322,002017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Náměšť na Hané OL21,0422,2922,292017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Chválkovice OL22,0922,4722,472018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Pěnčín PV22,5118,7322,512015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Kožušany OL22,5122,4222,512015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Přáslavice OL22,5219,6822,522017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dětkovice PV22,8718,2122,872018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Chválkovice OL22,8222,9422,942017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Loučany OL18,7623,3723,372013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Nová Dědina OL23,0523,4723,472015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Droždín ChvadrožOL20,2923,4723,472018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Nová Hradečná OL23,7522,7523,752013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Náměšť na Hané OL22,7524,0724,072019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nenakonice OL24,4323,6924,432017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Chválkovice OL21,8724,6724,672019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Dětkovice PV22,1425,2625,262013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Mladeč OL25,4021,8225,402018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Droždín ChvadrožOL25,7125,0425,712019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Blatec OL21,3726,4826,482017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Vojnice OL27,3525,4927,352019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Pěnčín PV31,0930,1431,092017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Velký Týnec OL31,5418,7731,542015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Svésedlice OL30,9031,9531,952016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Dub nad Moravou OL32,1931,8132,192019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Droždín OL32,9028,2632,902013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Šumvald OL20,8633,7933,792021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Šumvald OL34,5122,3634,512014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Olešnice OL36,2521,1136,252014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Nenakonice OL36,4619,3836,462018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Svésedlice OL37,7825,7937,782013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Blatec OL21,7339,0339,032018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Pěnčín PV40,7539,9040,752018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Nová Dědina OL23,5840,9140,912016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Hlubočky OL20,3541,6041,602014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Mladeč OL49,8326,3049,832019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Klopotovice PV51,4625,4851,462021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Cholina OLNPNPNP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Pěnčín PVNPNPNP2021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Cholina CholešniceOLNPNPNP2021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/14 Chválkovice, OL,
BIOMAC HE
2013/06/22 Chvalkovice - hasičský areál,
BIOMAC HE
2014/06/21 Chvalkovice, O pohár, hasičský areál
BIOMAC HE
2015/06/20 Chvalkovice, Chvalkovice
BIOMAC HE
2015/08/29 Chvalkovice, TFC - Chvalkovice
-
2016/06/18 Hasičský areál Chvalkovice, Hanácká extraliga 3B
BIOMAC HE
2016/09/03 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice
BIOMAC HE
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
BIOMAC HE
2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice
BIOMAC HE
2020/06/20 hasičský areál Chválkovice, Biomac Hanácká extraliga
BIOMAC HE
2021/06/19 Chválkovice, BIO-HE Chválkovice
BIOMAC HE
2022/06/11 Chválkovice, 3. kolo BIOMAC HE - Chválkovice (3B)
BIOMAC HE
2022/09/11 hasičský areál Chválkovice, O POHÁR OSH OLOMOUC - 2B (vlastní stroj+tohatsu)
-
2023/06/17 Chválkovice (Olomouc), 4. kolo BIOMAC HE - Chválkovice (3B)
BIOMAC HE
2023/09/16 Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st., Ol. - Chv., hasičský areál
-
2024/06/15 Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st., Ol. - Chv., hasičský areál
-
2024/06/22 Chválkovice (Olomouc), Chválkovice (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Fotbalové hřiště Krchleby, Patnáctá Krchlebská káď
-
2024/07/20 Hasičská zbrojnice Všelibice, 23.Všelibický pohár, 2B, el. nástřikový terč.
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 Svésedlice, pohárová soutěž v PÚ
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA, údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná, fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly, hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice, hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice, Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce (hřiště za Párníkem), pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
Kdy Kde Liga