Karlinky 2015 - Karlinky

Liga: FNC
Místo: Liberec
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 27. 06. 2015 21:30
Kontakt:   Ladislav Stejskal
Telefon:  724207254

Začátek rezervace: 17. 06. 2015 20:00
Konec rezervace: 27. 06. 2015 00:00
Začátek tipování:  27. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 27. 06. 2015 00:00
Zadal: Jan Kühnel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

FNC Karlinky
6. ročník soutěže FNC
Pohár primátora města Liberec

Místo: Lyžařský areál Vesec 
Start: asfalt
Příběh: asfalt, 
Základna: asfalt
Dráha dopředu: tráva, rovina




Prezentace od: 19:00

Nástup: 21:10
Start 1. družstva: 21:30

Časomíra: Sdh Karlinky

Sponzoři Soutěže:

Statutární město Liberec

DM KOVO
zakázková kovovýroba

Rekordy soutěže:

Muži: - 15:12 (SDH Lestkov, 2013)

Ženy: - 17:17 ( SDH Malá Skála - Malá Skála B, 2013)

PS-12: - 20:96 (SDH Krásná Ves, 2014)

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-liberec-6041.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBJan Macoun
23Karlinky LILukáš Pokorný
35Nová Ves LILukáš Pokorný
47Odolenovice JNSDH Odolenovice
59Vesec LIJan Kühnel
611Janův Důl LIHonza Mašek
713Březová LITomáš Najman
815Malá Skála JNRadek Havelka
917Tatobity SMTomáš Palič
1019Hradčany LITomáš Najman
1121Pěnčín MužiJNMarek Mrkvička
1223Maršovice JNMarek Mrkvička
1325Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
1427Záskalí LIhasici Bezaskovice
1529Jílové u Držkova mužiJNRoman Paldus
1631Nová Ves u Bakova MužiMBMichal Rejzek
1733Velké Hamry mužiJNRoman Paldus
1835Košťálov SMTomáš Tulach
1939Sloup PZBaďa
2041Veselá SMJaroslav Novotný
2143Příchovice JNJan Kupka
2245Příšovice RomčaLIRomana Danišová
2357Jeřmanice ZHTLIJan Kühnel
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlinky LILukáš Pokorný
22Malá Skála BéčkoJNPavlína Bártová
310Jeřmanice LIJan Kühnel
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dalešice PS12JNDavid Beránek
24Karlinky LILukáš Pokorný
36Janov nad Nisou PS-12JNJan Sajewicz
48Tatobity SMPavlína Bártová
510Odolenovice JNSDH Odolenovice
612Krásná Ves MBJan Macoun
714Nová Ves LILukáš Pokorný
816Janův Důl LIHonza Mašek
918Roztoky u Semil PS-12SMTomáš Zelenka
1020Pilínkov, Liberec XXIV PS 12LISDH Pilínkov
1122Hradčany LITomáš Najman
1224Velké Hamry mužiJNRoman Paldus
1326Nová Ves u Bakova PS-12MBMichal Rejzek
1428Sedlejovice PS12LIMatěj Drešer
1536Záskalí Bezáskovice PS-12LIhasici Bezaskovice
1640Jeřmanice LIJan Kühnel
1748Veselá SMJaroslav Novotný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/06/27 Karlinky, Karlinky
FNC
2018/08/25 Liberec, 100 m - muži, Mistrovství v požárním sportu 2018
MČR
2018/08/25 Liberec, 100 m - ženy, Mistrovství v požárním sportu 2018
MČR
2018/08/25 Liberec, štafeta, Mistrovství v požárním sportu 2018
MČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga