Liberec, 100 m - ženy 2018 - Mistrovství v požárním sportu 2018

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele:  http://www.mrps2018.cz/
Kdy: 25. 08. 2018 11:00
Kontakt:   por. Bc. Pavlína Bílková, DiS.
Telefon:  +420 778 888 724
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Poniklá Šárka JIROUSOVA SM 15,52 16,04 15,52
2.  Michálkovice Veronika KRPCOVA OV 16,62 17,00 16,62
3.  Michálkovice Karolina WITOSZOVÁ OV 16,90 16,90 NP
4.  Komárovice Petra CHOVANCOVÁ VS 16,93 19,04 16,93
5.  Česká Bělá Jana DIPOLDOVÁ HB 17,03 17,44 17,03
6.  Chválenice Markéta MARKOVÁ PJ 17,03 18,27 17,03
7.  Poniklá Lenka ŠESTÁKOVÁ SM 17,06 18,16 17,06
8.  Poniklá Dana BUTULOVÁ SM 17,36 17,36 31,80
9.  Česká Bělá Marcela VRTALOVÁ HB 17,39 18,03 17,39
10.  Chválenice Barbora ŠUBRTOVÁ PJ 17,40 18,44 17,40
11.  Chválenice Lucie TŮMOVÁ PJ 17,45 17,68 17,45
12.  Dolní Měcholupy Kamila BARTOŠKOVÁ AB 17,59 17,59 17,59
13.  Michálkovice Martina PEKROVÁ OV 17,67 17,89 17,67
14.  Komárovice Simona KRAMPOTOVÁ VS 17,70 17,92 17,70
15.  Michálkovice Hana PASTORKOVÁ OV 17,75 18,02 17,75
16.  Poniklá Leona VAŠÍČKOVÁ SM 17,87 17,87 19,71
17.  Dalovice Štěpánka HORSKÁ KV 17,90 17,90 19,97
18.  Žernovník Lucie MACHÁNOVÁ BK 17,97 18,61 17,97
19.  Michálkovice Anežka ŠVRČKOVÁ OV 17,99 23,36 17,99
20.  Poniklá Eliška LUKEŠOVÁ SM 18,01 18,15 18,01
21.  Dobrá Voda u Hořic Gabriela SZENDREIOVÁ JC 18,07 18,43 18,07
22.  Chválenice Monika MAREŠOVÁ PJ 18,08 18,21 18,08
23.  Chválenice Dominika CALTOVÁ PJ 18,22 18,22 18,54
24.  Obora Nikola HOLÁ PS 18,26 18,26 18,88
25.  Střezimíř Lucie POMAHAČOVÁ BN 18,29 18,29 21,22
26.  Kamenec u Poličky Daniela ŠVÁBOVÁ SY 18,38 18,47 18,38
27.  Všechlapy Kateřina ŠKVOROVÁ BN 18,40 18,58 18,40
28.  Michálkovice Dominika RUČKOVÁ OV 18,48 19,61 18,48
29.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Michaela KNETTIGOVÁ JN 18,50 20,09 18,50
30.  Morkovice Kamila KREJČÍ KM 18,50 18,50 23,00
31.  Ledenice Dominika BAJTOVÁ CB 18,66 19,25 18,66
32.  Slatiny Tereza KULŠTEJNOVÁ JC 18,68 19,54 18,68
33.  Komárovice Natálie HONCŮ VS 18,74 18,74 26,00
34.  Dolní Měcholupy Alexandra MUZÍKOVÁ AB 18,75 18,75 NP
35.  Střezimíř Miloslava PLAVCOVÁ BN 18,81 18,81 19,66
36.  Kvasejovice Klára HULÍNSKÁ BN 18,82 NP 18,82
37.  Chválenice Barbora ŠKODOVÁ PJ 18,83 19,37 18,83
38.  Michálkovice Klára HRBÁČOVÁ OV 18,83 18,83 NP
39.  Poniklá Lenka PRCHLÍKOVÁ SM 18,85 18,85 20,58
40.  Slatiny Eliška TRNKOVÁ JC 18,89 19,39 18,89
41.  Písková Lhota Eliška FRIEDLOVÁ NB 18,98 19,41 18,98
42.  Dalovice Kateřina HEMZOVÁ KV 19,00 19,26 19,00
43.  Dolní Měcholupy Vendula PLAČKOVÁ AB 19,02 19,55 19,02
44.  Chválenice Kateřina ŠKALOVÁ PJ 19,03 19,03 19,61
45.  Dolní Měcholupy Tereza OPAVOVÁ AB 19,04 19,04 19,09
46.  Dolní Měcholupy Blanka VOLMUTOVÁ AB 19,04 19,29 19,04
47.  Milotice nad Bečvou Sandra ČERVINKOVÁ PR 19,04 19,51 19,04
48.  Slatiny Lucie ZACHOVALOVÁ JC 19,07 19,22 19,07
49.  Slatiny Dagmar GRAUOVÁ JC 19,18 19,55 19,18
50.  Písková Lhota Lenka NOVÁKOVÁ NB 19,18 20,73 19,18
51.  Chválenice Jana HETZEROVÁ PJ 19,22 19,36 19,22
52.  Ledenice Karolína MATOUŠOVÁ CB 19,22 19,61 19,22
53.  Komárovice Dominika KLVANOVÁ VS 19,22 NP 19,22
54.  Písková Lhota Věra ŘÍHOVÁ NB 19,23 21,94 19,23
55.  Milotice nad Bečvou Kristýna TEŠICKÁ PR 19,29 19,84 19,29
56.  Poniklá Lucie SCHOVANKOVA SM 19,30 19,30 21,08
57.  Střezimíř Hana NOVOTNÁ BN 19,35 19,41 19,35
58.  Ledenice Pavlína CIZKOVA CB 19,39 19,39 19,86
59.  Kamenec u Poličky Iveta DRASAROVA SY 19,43 19,43 19,43
60.  Střezimíř Eliška NOVAKOVA BN 19,45 19,45 NP
61.  Milotice nad Bečvou Julie MICHALÍKOVÁ PR 19,47 19,94 19,47
62.  Tvrdonice Lucie STIBURKOVA BV 19,56 19,56 22,36
63.  Žernovník Simona PÁRALOVÁ BK 19,59 19,64 19,59
64.  Střezimíř Dominika JIRÁKOVÁ BN 19,60 27,80 19,60
65.  Dolní Měcholupy Kristýna VOJTOVÁ AB 19,63 19,63 27,70
66.  Milotice nad Bečvou Radka FRKALOVÁ PR 19,72 19,92 19,72
67.  Ledenice Kristýna ŘEPOVÁ CB 19,74 20,30 19,74
68.  - Kateřina VEBROVÁ Uněšov - 19,74 19,74 NP
69.  Žernovník Aneta TICHÁ BK 19,75 20,00 19,75
70.  Česká Bělá Kristýna PARKANOVÁ HB 19,75 NP 19,75
71.  Dolní Měcholupy Tereza RŮŽIČKOVÁ AB 19,79 19,97 19,79
72.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Barbora SOCHOVÁ JN 19,79 19,79 23,00
73.  Milotice nad Bečvou Romana FIDERMÁKOVÁ PR 19,80 19,80 NP
74.  Střezimíř Karolína KUBEŠOVÁ BN 19,83 20,17 19,83
75.  Hlinsko Anna KROPÁČKOVÁ PR 19,86 20,50 19,86
76.  Slatiny Pavlína REJMANOVÁ JC 19,86 NP 19,86
77.  Komárovice Kateřina PLESNÍKOVÁ VS 19,90 20,75 19,90
78.  Slatiny Michaela KOŠNÁŘOVÁ JC 19,93 20,97 19,93
79.  Michálkovice Nikola ŠKULTETYOVÁ OV 19,93 19,93 22,95
80.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Michaela MYŠKOVÁ JN 19,94 NP 19,94
81.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Zuzana KNETTIGOVÁ JN 19,97 19,97 20,67
82.  Žernovník Anna PERNICOVÁ BK 20,02 20,02 20,13
83.  Milotice nad Bečvou Michaela HYNČICOVÁ PR 20,03 24,04 20,03
84.  Písková Lhota Kateřina MARTINOVÁ NB 20,05 20,05 28,72
85.  Slatiny Markéta JEBAVÁ JC 20,06 20,06 20,40
86.  Ledenice Kateřina FIXOVÁ CB 20,08 20,08 NP
87.  Obora Zuzana ALINČOVÁ PS 20,11 20,11 26,32
88.  Česká Bělá Lucie LÉBLOVÁ HB 20,12 20,12 22,61
89.  Hlinsko Martina HOVORKOVÁ PR 20,13 23,00 20,13
90.  Komárovice Kateřina VOZÁKOVÁ VS 20,17 20,22 20,17
91.  Dalovice Blanka KRPALOVÁ KV 20,21 29,40 20,21
92.  Ledenice Simona ZUŠTÁKOVÁ CB 20,31 20,99 20,31
93.  Česká Bělá Eliška BROTHÁNKOVÁ HB 20,36 NP 20,36
94.  Komárovice Lucie HOLLOVÁ VS 20,43 20,73 20,43
95.  Žernovník Iva NEJEZCHLEBOVÁ BK 20,43 NP 20,43
96.  Ledenice Nikola MÁCHOVÁ CB 20,58 21,55 20,58
97.  Písková Lhota Anička KADEŘÁVKOVÁ NB 20,61 22,47 20,61
98.  Ledenice Lucie KOBLASOVÁ CB 20,64 NP 20,64
99.  Žernovník Lenka DVOŘÁKOVÁ BK 20,71 27,79 20,71
100.  Česká Bělá Lenka KLIMEŠOVÁ HB 20,72 33,04 20,72
101.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Petra KNETTIGOVÁ JN 20,73 21,11 20,73
102.  Hlinsko Tereza DOUDEROVÁ PR 20,85 20,85 21,55
103.  Milotice nad Bečvou Tereza MALEŘOVÁ PR 20,93 20,93 25,43
104.  Střezimíř Zdenka SUCHÁ BN 21,08 22,54 21,08
105.  Střezimíř Nikola DOHNALOVÁ BN 21,22 21,22 NP
106.  Obora Anna BUREŠOVÁ PS 21,23 21,23 21,29
107.  Hlinsko Lenka MATOUŠOVÁ PR 21,30 21,30 23,38
108.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Hana TALÁCKOVÁ JN 21,34 21,38 21,34
109.  Žernovník Veronika HNILIČKOVÁ BK 21,42 22,26 21,42
110.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Marie VINCENCIOVÁ JN 21,50 21,50 21,67
111.  Písková Lhota Veronika ČERVENÁ NB 21,55 NP 21,55
112.  Milotice nad Bečvou Hana JANOTOVÁ PR 21,59 27,67 21,59
113.  Žernovník Veronika HLAVONOVÁ BK 21,65 21,65 26,41
114.  Písková Lhota Marie NEZBEDOVÁ NB 21,72 21,73 21,72
115.  Česká Bělá Gabriela DIPOLDOVÁ HB 21,80 21,80 22,50
116.  Dalovice Tereza DYEDEKOVÁ KV 21,93 21,93 22,42
117.  Hlinsko Vladimíra KADLECOVA PR 21,93 23,18 21,93
118.  Dalovice Nikola SMATOVA KV 22,01 25,65 22,01
119.  Hlinsko Martina HOSPODKOVÁ PR 22,06 22,06 22,07
120.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Adéla HAVLOVÁ JN 22,14 28,56 22,14
121.  Hlinsko Adéla ELICHOVÁ PR 22,18 29,84 22,18
122.  Dalovice Eliška LIPTAKOVA KV 22,28 24,16 22,28
123.  Komárovice Patricie PLESNÍKOVÁ VS 22,32 22,32 NP
124.  Hlinsko Sárka HOSPODKOVA PR 22,46 40,14 22,46
125.  Obora Vanda MIROVSKÁ PS 23,63 25,22 23,63
126.  Obora Anna HOLCROVÁ PS 23,78 29,19 23,78
127.  Obora Anežka FELLEROVÁ PS 23,83 27,65 23,83
128.  Dalovice Andrea KRUMPHANZLOVÁ KV 24,24 24,90 24,24
129.  Obora Eliška VRBOVÁ PS 24,72 24,72 26,42
130.  Česká Bělá Anna VAŇKOVÁ HB 26,35 26,35 26,43
131.  Slatiny Šárka JEBAVÁ JC 26,86 26,86 NP
132.  Hajnice Natálie LANGEROVÁ TU 27,34 NP 27,34

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/06/27 Karlinky, Karlinky
FNC
2018/08/25 Liberec, 100 m - muži, Mistrovství v požárním sportu 2018
MČR
2018/08/25 Liberec, 100 m - ženy, Mistrovství v požárním sportu 2018
MČR
2018/08/25 Liberec, štafeta, Mistrovství v požárním sportu 2018
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře