Liberec, 100 m - muži 2018 - Mistrovství v požárním sportu 2018

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele:  http://www.mrps2018.cz/
Kdy: 25. 08. 2018 11:00
Kontakt:   por. Bc. Pavlína Bílková, DiS.
Telefon:  +420 778 888 724
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oznice Daniel KLVANA VS 15,40 15,96 15,40
2.  Kvasiny B Lukáš KROUPA RK 15,47 16,02 15,47
3.  Horní Kamenice Dominik SOUKUP DO 16,37 16,81 16,37
4.  Zbožnov Vojtěch KLENKA CR 16,63 NP 16,63
5.  Zbožnov Jiří ŠKODNÝ CR 16,72 16,72 23,67
6.  Topolany Dominik ŠEVČÍK VY 17,01 17,84 17,01
7.  Oznice Lukáš MÍKA VS 17,03 17,03 NP
8.  Michálkovice Ondřej KAHANEK OV 17,24 18,92 17,24
9.  Michálkovice Richard SVAČINA OV 17,29 17,29 NP
10.  Bílá Třemešná Miroslav MAREČEK TU 17,39 17,39 NP
11.  Zbožnov Josef MLÁDEK CR 17,45 17,45 NP
12.  Líchovy Aleš HORICKÝ PB 17,47 17,84 17,47
13.  Horní Kamenice Patrik SNÁŠEL DO 17,50 18,69 17,50
14.  Mistřín Michal VAŠULKA HO 17,52 NP 17,52
15.  Mistřín Filip PÁRAL HO 17,56 17,56 21,18
16.  Michálkovice Marek PETEREK OV 17,62 18,29 17,62
17.  Mistřín Adam VAŠULKA HO 17,72 17,72 28,63
18.  Strážkovice Michal PAŠEK CB 17,75 NP 17,75
19.  Horní Kamenice Luboš TŮMA DO 17,77 17,77 17,85
20.  Líchovy Jan VYHNÁNEK PB 17,77 18,15 17,77
21.  Líchovy Radek MÍKA PB 17,84 18,35 17,84
22.  Lavičky Dominik CHALUPA ZR 17,84 29,93 17,84
23.  Štěměchy Michal ŠPAČEK TR 17,88 18,28 17,88
24.  Oznice Martin HOLČÁK VS 17,89 20,96 17,89
25.  Otročín Filip HEMZA KV 17,90 18,38 17,90
26.  Šošůvka Martin KRÁLÍK BK 17,92 18,68 17,92
27.  Oznice Lukáš GERZA VS 17,94 17,94 NP
28.  Bludov Tomáš RIEDL SU 17,96 18,27 17,96
29.  Bludov Martin DUŠEK SU 17,96 17,96 NP
30.  Oznice Filip PÁCAL VS 17,97 20,25 17,97
31.  Lavičky Jakub KASAL ZR 17,97 17,97 NP
32.  Líchovy Vít HANUS PB 18,00 18,90 18,00
33.  Frýdek Tomáš ZUROVEC FM 18,03 21,90 18,03
34.  Mistřín Tomáš URBÁNEK HO 18,07 18,30 18,07
34.  Zbožnov Jaromír LIDMILA CR 18,07 18,30 18,07
36.  Michálkovice David STANEK OV 18,07 20,37 18,07
37.  Horní Kamenice Jiří HERIAN DO 18,11 24,19 18,11
38.  Lavičky Patrik PRCHAL ZR 18,12 18,91 18,12
39.  Bozkov Tomáš BLAŽEK SM 18,15 19,30 18,15
40.  Zbožnov Milan SLABÝ CR 18,17 18,62 18,17
41.  Strážkovice Dominik MALÝ CB 18,22 18,79 18,22
42.  Mistřín Martin KYNĚRA HO 18,23 18,23 NP
43.  Lavičky Dominik MAŠEK ZR 18,28 18,28 NP
44.  Líchovy Petr JANSKÝ PB 18,34 18,34 19,16
45.  Lavičky Marek SOJKA ZR 18,34 18,34 19,71
46.  Obora Sebastian KITNER PS 18,37 NP 18,37
47.  Mistřín Štěpán ČECH HO 18,38 NP 18,38
48.  Zbožnov Jan FLÍDR CR 18,39 18,39 -
49.  - Pavel HOFFMAN Brada-Rybníček - 18,47 18,47 34,04
50.  Bludov Miroslav HEL SU 18,48 18,87 18,48
51.  Zbožnov Karel FLIDR CR 18,49 18,49 37,22
52.  Obora Jiří MORAVEK PS 18,53 19,18 18,53
53.  Prosetín Jiří VOLEJNIK CR 18,53 18,53 NP
54.  - David HOFFMAN Brada-Rybníček - 18,55 19,33 18,55
55.  Horní Kamenice Michal JANDA DO 18,55 18,55 34,66
56.  Císařov Jakub VOJTEK PR 18,56 20,97 18,56
57.  Horní Kamenice Jan ZELENKA DO 18,56 NP 18,56
58.  Strážkovice František STEINBAUER CB 18,62 19,77 18,62
59.  Mistřín Petr VASULKA HO 18,62 18,62 NP
60.  Strážkovice David VOLFEL CB 18,64 18,88 18,64
61.  Bozkov Aleš HARTIG SM 18,69 21,21 18,69
62.  Horní Kamenice Milan SEDLÁČEK DO 18,70 18,89 18,70
63.  Bludov Jakub VONDRA SU 18,70 18,70 19,02
64.  Strážkovice Jiří VESELÝ CB 18,71 22,13 18,71
65.  Oznice Adam BALETKA VS 18,77 18,77 NP
66.  Prosetín David PRAŽAN CR 18,79 NP 18,79
67.  Lavičky Vojtěch POSPÍŠIL ZR 18,85 18,85 18,88
68.  Střezimíř Radim KNOTEK BN 18,85 18,85 NP
69.  Michálkovice Matyáš LEFNER OV 18,94 18,94 19,04
70.  Strážkovice Jakub NÝDL CB 18,97 19,84 18,97
71.  Bludov Jiří ČERVINKA SU 18,99 26,17 18,99
72.  Klučov David BENEŠOVSKÝ KO 19,02 NP 19,02
73.  Bozkov Jaroslav ŠMÍD SM 19,07 21,13 19,07
74.  Lavičky Prokop KASAL ZR 19,09 19,09 19,38
75.  Michálkovice Maxim ROKOSZ OV 19,10 19,10 19,66
76.  Bludov Pavel OREL SU 19,12 NP 19,12
77.  Bozkov Lukáš MAREK SM 19,14 19,15 19,14
78.  Císařov Tomáš HORÁK PR 19,16 19,16 19,20
79.  Císařov Radoslav BEDNÁŘ PR 19,17 19,17 NP
80.  Otročín Daniel HEMZA KV 19,24 19,88 19,24
81.  Líchovy Tomáš JOUJA PB 19,25 19,98 19,25
82.  Bludov Tomáš WEIDINGER SU 19,28 19,28 NP
83.  Císařov Antonín KRÁTKÝ PR 19,30 19,30 22,66
84.  - Josef KVAPIL Brada-Rybníček - 19,30 NP 19,30
85.  Stodůlky Patrik HOLUB AB 19,31 19,77 19,31
86.  Lavičky Luboš PEŠEK ZR 19,32 20,70 19,32
87.  Bozkov Vojtěch ŽILÍK SM 19,38 19,38 NP
88.  Prosetín Tomáš KALOUS CR 19,40 19,40 19,66
89.  Obora Lukáš BORL PS 19,41 20,04 19,41
90.  Michálkovice Michal ADÁMEK OV 19,43 19,43 NP
91.  Otročín Martin STRAŠIL KV 19,46 19,46 NP
92.  - Jiří PLÍHAL Petrovice u Blanska - 19,53 19,53 NP
93.  Klučov Radek MEŘIČKA KO 19,54 20,36 19,54
94.  - Pavel VÁLEK Brada-Rybníček - 19,60 33,00 19,60
95.  Líchovy Adam HRABÁK PB 19,65 21,37 19,65
96.  Obora Jakub MRVÍK PS 19,68 31,28 19,68
97.  Císařov Jirka PŘIKRYL PR 19,75 32,86 19,75
98.  Prosetín Marek KUNHART CR 19,78 19,78 NP
99.  Bludov Martin PATHA SU 19,81 20,02 19,81
100.  Obora Jan ŘEZNÍČEK PS 19,82 20,94 19,82
101.  Otročín Stanislav SOUKUP KV 19,83 20,20 19,83
102.  Obora Milan RICHTER PS 19,95 NP 19,95
103.  - Patrik LINHART Brada-Rybníček - 20,00 20,85 20,00
104.  Oznice Jakub FILIPČÍK VS 20,00 31,60 20,00
105.  Otročín Michal DIVIŠ KV 20,00 20,00 NP
106.  Klučov Jiří SLÁDEK KO 20,01 20,14 20,01
107.  - Jan PLESAR Brada-Rybníček - 20,04 23,70 20,04
108.  Otročín Michal ČAPEK KV 20,06 20,45 20,06
109.  Prosetín David JANEČEK CR 20,08 NP 20,08
110.  Otročín Vladimír HUDEC KV 20,17 20,17 NP
111.  Bozkov Václav HUŠEK SM 20,19 20,19 NP
112.  Stodůlky Pavel KNOBLOCH AB 20,22 20,22 21,47
113.  Císařov Jakub MACEK PR 20,25 20,25 26,94
114.  - Matěj VOJTECH Brada-Rybníček - 20,27 20,38 20,27
115.  Otročín Roman HAZMUKA KV 20,29 20,29 20,80
116.  Líchovy Marek MULAČ PB 20,29 20,29 28,69
117.  Obora Daniel VRBA PS 20,58 21,33 20,58
118.  Strážkovice Jaroslav KLEČKA CB 20,63 20,63 22,17
119.  Mistřín Petr MARADA HO 20,64 20,64 33,35
120.  Stodůlky Jaroslav ŽALUD AB 20,69 30,38 20,69
121.  Oznice Adam BARTOŇ VS 20,76 NP 20,76
122.  Bozkov Tomáš ZELENKA SM 20,81 20,81 20,93
123.  Strážkovice Josef SEDLAČEK CB 20,86 20,94 20,86
124.  Stodůlky Tomáš GREGOROVIČ AB 21,00 22,68 21,00
125.  Klučov Dominik HORNIAČEK KO 21,00 NP 21,00
126.  Stodůlky David OREL AB 21,02 21,02 NP
127.  Klučov Odřej RIPA KO 21,13 21,13 NP
128.  Stodůlky Vojtěch VÍTEK AB 21,14 28,85 21,14
129.  Bozkov Lukáš HANČAR SM 21,18 21,18 NP
129.  Klučov Jakub KAŠE KO 21,18 21,18 NP
131.  Klučov Michal HAVLÍN KO 21,28 23,04 21,28
132.  Horní Kamenice Jan NOVY DO 21,29 21,29 NP
133.  Klučov Josef KREJČÍ KO 21,39 21,39 NP
134.  Obora Petr LOUKOTA PS 21,41 NP 21,41
135.  - Jakub KUŽEL Brada-Rybníček - 21,73 30,63 21,73
136.  Prosetín Tomáš VÍT CR 21,91 21,91 NP
137.  Stodůlky Robert MICHL AB 22,03 22,03 23,52
138.  Prosetín Miroslav KUSÝ CR 22,24 27,67 22,24
139.  Císařov Jiří ONDRISKA PR 24,83 24,83 24,87
140.  Zbožnov Lukáš RICHTER CR 25,08 25,08 26,02
141.  Prosetín Ladislav VAŠEK CR 26,56 26,56 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/06/27 Karlinky, Karlinky
FNC
2018/08/25 Liberec, 100 m - muži, Mistrovství v požárním sportu 2018
MČR
2018/08/25 Liberec, 100 m - ženy, Mistrovství v požárním sportu 2018
MČR
2018/08/25 Liberec, štafeta, Mistrovství v požárním sportu 2018
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře