HANÁCKÁ EXTRALIGA LIBINA 2020 - Druhý závod ligy BIOMAC HANÁCKÁ EXTRALIGA 2020

Liga: HE
Místo: Libina
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 28. 06. 2020 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 21. 06. 2020 18:00
Konec rezervace: 28. 06. 2020 10:00
Začátek tipování:  28. 06. 2020 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2020 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://biomac-hanackaextraliga.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-libina-11307.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Plinkout OLivo šnejdar
23Chořelice OLPatrik Horák
34Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
45Dětkovice BPVLadislav Kořínek
56Kokory PRBarbora Paráková
67Bílovice APVPetr Dokoupil
78Radíkov OLTomáš Herzog
89Velká Bystřice OLMichal Surma
910Křenovice PRTomáš Bálint
1011Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
1113Dětkovice APVLadislav Kořínek
1214Janovice BRHanácká extraliga
1316Radíkov PRRadim
1417Dolany OLPetr Holoubek
1518Otinoves PVTomáš Sychra
1619Šumvald OLBoB Kobylka
1720Mladeč OLJosef Forét
1821Olešnice XOLLukáš Hampl
1922Hrabůvka PRHonza
2030Lesnice SUAdéla Blažková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín PVJiřina Navrátilová
22Hlubočky OLPavla Jahnová
33Krasice PVKarolína Burešová
44Dětkovice PVLadislav Kořínek
55Pěnčín PVJiřina Navrátilová
66Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
77Hrabišín SUHanácká extraliga
88Bludov PavlovSUHanácká extraliga
99Nová Dědina OLHanácká extraliga
1010Haňovice OLKarolína Studená
1111Kosov SUHanácká extraliga
1212Chromeč SUChromeč
1313Nový Malín SUAdéla Blažková
1414Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
1515Olšovec PRLenka Zdráhalová
1617Lesnice SUHanácká extraliga
1718Cholina OLSabina Hájíčková
1829Šumvald OLNikola Hamplová
1930Dub nad Moravou OLBarbora Paráková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,3716,7216,722020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hrabůvka PR17,1516,8217,152020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Otinoves PV17,8018,3718,372020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Radíkov OL18,4618,4318,462020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Janovice BR18,5617,5018,562020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dolany OL17,8418,9918,992020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mladeč OL19,3818,7219,382020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chválkovice OL19,8717,7519,872020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dolní Libina SU18,9320,5320,532020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chořelice OL21,5421,1421,542020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Šumvald OL21,9318,4221,932020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kokory PR22,0122,2522,252020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Plinkout OL26,4117,7126,412020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Velká Bystřice OLNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dětkovice PVNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Velká (Hranice III) PRNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Křenovice PRNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krasice PV16,8317,1817,182020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dolní Libina SU17,4917,8217,822020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Haňovice OL18,0317,4518,032020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pěnčín PV18,1117,7318,112020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hlubočky OL18,2018,4618,462020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Šumvald OL17,4318,6518,652020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Čechy pod Kosířem PV18,1118,6618,662020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Cholina OL19,1620,1320,132020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Droždín ChvadrožOL25,0525,0525,052020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Olšovec PR17,9417,99NP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pěnčín BPVNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2020/06/28 HANÁCKÁ EXTRALIGA LIBINA, Druhý závod ligy BIOMAC HANÁCKÁ EXTRALIGA 2020
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže