Myslibořice 2015 - Otevření nové základny

Liga: -
Místo: Myslibořice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 04. 10. 2015 12:30
Kontakt:   Roman Benda
Telefon:  602 481 607

Začátek rezervace: 20. 09. 2015 12:30
Konec rezervace: 04. 10. 2015 12:30
Začátek tipování:  04. 10. 2015 20:00
Konec hlasování: 04. 10. 2015 00:00
Zadal: Roman Benda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Myslibořice Vás srdečně zve na

 

 

OTEVŘENÍ NOVÉ ZÁKLADNY

 

Soutěž se koná v neděli 4.10.2015 ve sportovním areálu u ZŠ od 12.30, přijeďte si otestovat novou asfaltovou základnu o rozměrech 7,20x19 m.

 

Startovné:  200 Kč.

Pravidla: soutěž bude provedena dle Směrnice hasičských sportovních soutěží pro muže a ženy - platné od 1. 1. 2012 (Soubor předpisů SH ČMS - 1/17-2011) a v souladu se Statutem OLHS okresu Třebíč platným od 1. 5. 2013.

Povoleny hadice dle EXTRALIGY ČR v PÚ, bez použití přetlakového ventilu, možno použít pojistky, elektronická časomíra SDH Myslibořice, sklopné terče.

Dráha travnatá, základna i náběh asfalt

 

Pořadí: dle rezervace na Firesportu, poté dle příjezdu

 

Kategorie: ženy 2B, muži 3B.

 

Výhry: první 3 družstva v obou kategoriích poháry, do 5. místa finanční odměny, do 10. místa věcné ceny.

 

 

                   Bude zajištěno bohaté občerstvení, přijeďte si zazávodit na jednu z posledních soutěží v letošním roce, SDH Myslibořice se těší na Vaši účast. Kontakt: Roman Benda 602 481 607


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysliborice-7124.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRoman Benda
22Střížov JIPetr Kabátek
34Výčapy TRMichal Svoboda
45Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
56Příložany TRJarda Blatný
67Horní Lhotice TRRadek Staněk
78Radonín TRHonza Kovář
89Litovany TRTomáš Juřena
910Dešná BJHAleš Coufal
1011Kněžice TRRosťa Neuwirth
1112Nárameč TRPetr Pavlík
1213Třebelovice TRJosef Bulíček
1314Trnava TRPavel Hnízdil
1415Kamenná TRJakub Procházka
1516Krahulov TRAlena Hekerlová
1617Petrovice BTRJakub Jeřábek
1718Krasonice JILukáš Pivonka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRoman Benda
22Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
33Dolní Vilémovice TRHana Máchalová
44Krahulov TRAlena Hekerlová
55Myslibořice GreenersTRRoman Benda
66Výčapy TRVít Svoboda
77Petrovice TRLenka Lindušková
88Nárameč TRPetr Pavlík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krasonice JI15,9916,1916,192017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0316,5816,582018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR16,6016,6016,602017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Oponešice TR16,3516,6516,652016/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mladoňovice TR16,8016,8216,822016/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Sedlatice AJI16,8316,2516,832017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Litovany TR16,9216,8916,922015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Police TR17,0916,9217,092018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mladoňovice TR17,1016,7917,102017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Sedlatice BJI17,1016,2717,102018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Výčapy TR17,1517,1317,152016/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Oponešice TR17,1317,2217,222014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Výčapy ATR16,8717,2517,252018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mladoňovice TR17,2617,0417,262018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kamenná TR17,3117,4017,402017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Trnava TR16,7117,4017,402012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Krasonice JI--17,442013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Petrovice BTR17,4916,9917,492017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Police TR17,1917,5217,522017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mladoňovice TR17,4017,5417,542014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Litovany TR17,4517,5817,582017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Výčapy ATR16,9617,6517,652012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Stará Říše JI17,6717,2217,672014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Příložany TR17,6817,2717,682018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dešná JH17,7217,6917,722017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Kamenná TR17,7317,4917,732012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Čechtín TR17,7517,1117,752018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Černín ZN17,7117,7717,772016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dobřínsko ZN17,8017,5517,802017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mladoňovice TR17,8217,6117,822015/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Litovany TR17,8317,6517,832016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Sedlatice JI17,8417,1517,842014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Výčapy ATR17,8817,8317,882017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Černín ZN17,2117,9217,922018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kamenná TR17,3717,9317,932014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kamenná TR17,2917,9517,952015/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mladoňovice TR17,9617,1917,962012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Myslibořice TR17,9917,9917,992014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Střížov JI17,9917,9217,992015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Kněžice TR17,7917,9917,992016/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Litovany TR17,4618,0018,002018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kamenná TR18,0017,1518,002018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Petrovice BTR18,0117,6918,012015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Stařeč TR17,7918,0218,022017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Černín ZN18,0317,2118,032017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Myslibořice TR18,0717,7718,072015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dešná BJH18,0817,4418,082015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Myslibořice TR18,0918,0718,092017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Trnava TR18,1217,8418,122015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Čechtín TR18,1518,1718,172017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Oponešice TR18,1817,5218,182015/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Mladoňovice TR--18,182013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Nárameč TR18,1917,9018,192015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Střížov JI18,2017,6818,202018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Mikulovice ZN18,1818,2718,272018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Sedlatice BJI17,9118,3118,312017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bačice TR18,1918,3418,342016/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,3718,2918,372015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,1318,3818,382014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--18,392013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Nárameč TR18,2518,4118,412012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Příštpo TR--18,412013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Radonín TR17,7718,4218,422016/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Bačice TR18,4418,2518,442014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Čikov TR--18,442013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Vémyslice ZN--18,492013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Radonín TR18,3118,5818,582012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Vémyslice ZN18,4518,5818,582016/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Bačice TR18,5818,2918,582017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Kostníky TR18,3618,6018,602016/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Výčapy TR18,0818,6318,632011/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Kněžice TR18,6518,0618,652012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bačice TR18,4518,6718,672013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Mladoňovice TR18,6418,6718,672013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Sokolí TR17,9518,6818,682013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Radonín TR--18,742013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Stařeč TR18,7418,4718,742014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Kněžice TR17,7818,7518,752018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Petrovice BTR17,8418,7518,752014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Chlum TR18,6318,8218,822018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Kněžice TR18,7918,8318,832014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Sokolí TR18,8617,1918,862018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Trstěnice ZN--18,862013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Myslibořice TR18,8918,2118,892012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Bačice TR18,9018,5518,902015/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Petrovice BTR18,9218,1818,922014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Jaroměřice nad Rokytnou TR--18,942013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Radonín TR17,5818,9718,972017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Litovany TR18,9817,9818,982015/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Stařeč TR18,4918,9818,982016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Moravské Budějovice TR18,6019,0019,002014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Výčapy TR17,2119,0019,002015/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Dolní Smrčné JI19,0118,4019,012014/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Račerovice TR19,0218,7219,022013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Petrovice BTR18,9519,0219,022015/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Bransouze TR18,4019,0419,042017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Kamenná TR--19,082013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Bačice TR19,1218,9319,122016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Vladislav TR18,4619,1219,122013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Lipník TR18,6819,1419,142013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/26 Myslibořice,
TRL
2012/07/01 Myslibořice,
TRL
2012/08/24 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ
-
2013/06/30 Myslibořice, O pohár starosty obce
TRL
2013/08/24 Myslibořice, sportovní areál, Noční soutěž v PÚ, ženy 2B, muži 3B
-
2014/05/11 Myslibořice, O pohár starosty obce
TRL
2014/08/23 Myslibořice, hřiště, Noční soutěž v PÚ
-
2015/05/10 Myslibořice areál u ZŠ, O pohár starosty obce
TRL
2015/10/04 Myslibořice, Otevření nové základny
-
2016/05/08 Myslibořice areál u ZŠ, O pohár starosty obce
TRL
2016/09/10 Myslibořice -hřiště u ZŠ, Noční soutěž v požárním útoku
-
2017/05/28 Myslibořice areál u ZŠ, O pohár starosty obce
TRL
2017/08/26 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - jubilejní 10. ročník
-
2018/05/27 Myslibořice, O pohár starosty obce
TRL
2018/08/25 Myslibořice ZRUŠENO, ZRUŠENO
-
2019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga