Nárameč v roce 2018

Rok:

    Muži Ženy
ID FireSport:   101591
Okres:   Třebíč
Kraj: Vysočina
Souřadnice:   49°15*53*N,15°58*36*E
PSČ:  675 03

Mapa výsledků

Zvětšit mapu

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  SokolíTR16,9716,7716,972018/09/02
2.  PetroviceTR17,2416,9317,212018/09/08
3.  ChlumTR16,9817,2517,252018/07/15
4.  LitovanyTR16,8417,5917,592018/08/05
5.  VýčapyTR17,6317,7317,732015/06/07
6.  KamennáTR17,8117,0017,812018/07/21
7.  MyslibořiceTR18,0417,3118,042018/05/27
8.  MyslibořiceTR18,1617,9318,162015/10/04
9.  StařečTR18,1018,2018,202015/08/23
10.  KněžiceTR18,0918,2018,202016/06/25
11.  RadonínTR18,2017,2918,202018/08/12
12.  StařečTR18,2717,8818,272018/08/26
13.  RadonínTR17,8018,3618,362015/08/09
14.  KněžiceTR17,6218,3818,382017/06/24
15.  ČíměřTR18,3718,5318,532014/10/18
16.  RadonínTR18,2118,5618,562017/08/13
17.  ChlumTR18,5918,5118,592017/07/16
18.  MladoňoviceTR18,5018,6418,642014/09/07
19.  KněžiceTR18,4318,8418,842015/06/20
20.  HrotoviceTR18,8918,1918,892016/08/13
21.  KněžiceTR19,0118,8519,012014/06/21
22.  MyslibořiceTR18,4919,0219,022016/05/08
23.  RadonínTR19,2318,5419,232016/08/07
24.  BudišovTR19,2818,6919,282014/07/27
25.  BačiceTR17,3919,4919,492016/08/20
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2018/09/02 Sokolí TRL 16,97 2 12
2018/09/08 Petrovice TRL 17,21 2 12
2018/07/15 Chlum TRL 17,25 1 15
2018/08/05 Litovany TRL 17,59 1 15
2018/07/21 Kamenná TRL 17,81 2 12
2018/05/27 Myslibořice TRL 18,04 2 12
2018/08/12 Radonín TRL 18,20 6 2
2018/08/26 Stařeč TRL 18,27 4 6
2018/08/04 Čechtín TRL 21,87 5 4
2018/06/03 Výčapy TRL NP 9 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018

      Kdy Kde St.č. Liga
      2018/05/27 Myslibořice, O pohár starosty obce 8
      TRL
      2018/06/03 Výčapy, O pohár starosty SDH 6
      TRL
      2018/07/15 Chlum, O pohár SDH 2
      TRL
      2018/07/21 Kamenná, Kamenský pohár 2
      TRL
      2018/08/04 Čechtín, O pohár SDH 2
      TRL
      2018/08/05 Litovany, O pohár obce Litovany 2
      TRL
      2018/08/12 Radonín, O pohár starostky obce 2
      TRL
      2018/08/26 Stařeč, O pohár starosty SDH 8
      TRL
      2018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka 7
      TRL
      2018/09/08 Petrovice, Memoriál Josefa Honse 3
      TRL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře