Neplachovice- sportovní areál 2024 - 1. kolo MSP 2024

Liga: -
Místo: Neplachovice
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 25. 05. 2024 14:00
Kontakt:   Honza Malý
Telefon:  +420604700013

Začátek rezervace: 10. 05. 2024 14:00
Konec rezervace: 25. 05. 2024 14:00
Začátek tipování:  25. 05. 2024 20:00
Konec hlasování: 25. 05. 2024 00:00
Zadal: Honza Malý

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://sdh.neplachovice.cz/

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů NEPLACHOVICE pořádá

1.kolo Moravskoslezského poháru v požárním útoku

datum:                       sobota 25. května 2024
začátek:                      14:00 hodin
místo konání:              hasičská dráha ve sportovním areálu Hliník v Neplachovicích
disciplína:                    požární útok na sklopné terče dle pravidel Moravskoslezského poháru,
kategorie:                    muži 3B, ženy na 2B
startovné:                    200,- Kč


ceny muži:
1. místo 1500,- Kč + pohár a věcné ceny
2. místo 900,- Kč + pohár a věcné ceny
3. místo 600,- Kč + pohár a věcné ceny
4. místo 400,- Kč + věcné ceny
5. místo 300,- Kč + věcné ceny
6. místo 200,- Kč + věcné ceny
7. místo věcné ceny
8. místo věcné ceny



ceny ženy:
1. místo 1000,- Kč + pohár a věcné ceny
2. místo 800,- Kč + pohár a věcné ceny
3. místo 500,- Kč + pohár a věcné ceny
4. místo věcné ceny
5. místo věcné ceny

 

ceny dorost:
1. pohár a věcné ceny
2. pohár a věcné ceny
3. pohár a věcné ceny


Registrace online nebo na místě.    

 

partneři soutěže:

ZR Trade, vnitrostátní a mezinárodní přeprava www.zr-trade.cz

Zemědělské družstvo Hraničář Loděnice https://zdhranicar.cz/

Luděk Richta- truhlářství 

 

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-neplachovice-14100.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Chlebičov OPVít Ciminga
24Brušperk FMNikola Fajmanová
35Svoboda OPJakub Polomský
46Jamnice OPDominik
58Vrbice KADavid Plasgura
69Vysoká PRMiroslav Žemla
710Svoboda OPJakub Polomský
811Velké Hoštice COPHonza Malý
912Brušperk BFMJiří Merta
1013Hněvošice OPPetr Vitásek
1114Milostovice OPMartin Šimkovský
1215Bolatice OPŠtěpán Liška
1318Velké Hoštice AOPVojta Mikolajský
1422Neplachovice OPHonza Malý
1530Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Neplachovice OPHonza Malý
22Kobeřice OPLibor Drastík
33Brušperk FMNikola Fajmanová
44Bolatice OPLenka
55Hněvošice OPPetr Vitásek
66Služovice OPDušan Baránek
77Bolatice OPLenka
88Svinov B OVKristýna Střížová
99Proskovice OVVojtěch Sedláček
1010Svoboda OPLucie Balarinová
Smíšený dorost
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vávrovice OPHonza Malý
22Bolatice OPLenka
33Velké Hoštice OPVojta Mikolajský
44Služovice OPDušan Baránek
55Chuchelná OPŠtěpán Chrobaczek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kunovice VS16,7416,5016,742007/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Proskovice OV16,3016,8516,852023/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevcehle JI16,8517,0817,082007/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Neplachovice OP17,2117,5217,522023/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hněvošice OP17,0417,7417,742008/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevcehle JI16,7517,7417,742008/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nevcehle JI17,8517,3217,852010/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Tošovice NJ16,3517,8917,892023/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bolatice OP17,2417,9517,952023/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lhotky ZR17,7418,0718,072007/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pravčice KM17,2618,1118,112008/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hněvošice OP18,1818,1818,182010/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Svinov BOV18,2617,6018,262023/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hněvošice OP17,5118,3818,382007/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hněvošice OP17,7018,4018,402009/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chrášťany LT17,6418,4718,472009/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Svoboda OP18,5218,0018,522010/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pravčice KM18,6517,4318,652007/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Výčapy TR18,8617,3218,862009/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nevcehle JI18,9816,2318,982009/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Výčapy GKH16,4019,0619,062010/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Svoboda OP19,0918,9619,092023/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Loukov KM18,9919,1219,122007/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Radíkov PR19,1717,4519,172010/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chrášťany LT17,9419,1819,182008/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hněvošice BOP19,2418,9719,242008/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Svoboda OP18,1019,2719,272007/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malé Hoštice OP18,5419,2719,272023/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Jamnice OP19,2919,2319,292009/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Velké Hoštice OP18,8619,3219,322010/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Svoboda OP18,9619,3419,342008/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Lhotky CZR17,8719,3919,392009/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chrášťany LT19,6917,6419,692010/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Michálkovice OV19,6120,2320,232007/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Heřmanice OV19,9120,3820,382009/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hněvošice BOP17,5220,4920,492009/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jamnice OP20,0420,7520,752008/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Lhotky CZR17,5820,7820,782008/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Velké Hoštice OP18,5220,8820,882008/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Strahovice OP20,8420,9820,982010/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Pustá Polom OP21,2920,1921,292010/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Hněvošice BOP19,0121,8221,822010/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Velké Hoštice OP19,9821,8421,842007/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Velké Heraltice OP21,7922,0122,012009/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Služovice OP20,8022,2922,292009/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Michálkovice OV19,1322,7622,762010/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Skrochovice OP20,7523,2023,202007/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Služovice OP23,5020,5823,502010/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Jamnice OP23,6621,2123,662010/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Radíkov PR22,7124,2924,292008/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Mladecko OP26,3325,9426,332007/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Svoboda OP31,4117,2631,412009/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Vávrovice OP33,2328,3433,232008/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Jamnice OP20,3933,7033,702007/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Štěpánkovice OP32,8534,5034,502007/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Výčapy TR38,5228,8138,522010/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Skrochovice OP38,7624,0938,762010/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Oldřišov OP40,5922,1840,592007/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Služovice OP44,4245,3345,332023/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Skrochovice OP--NP2009/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Velké Hoštice OP--NP2009/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/10 Neplachovice, OP, MSP Neplachovice
MSP
2004/09/05 Neplachovice, OP, MSP Neplachovice
MSP
2005/09/04 Neplachovice, OP, MSP Neplachovice
MSP
2006/08/27 Neplachovice, OP, MSP Neplachovice
MSP
2007/07/22 Neplachovice, OP, MSP Neplachovice, Extraliga
MSP
2007/07/22 Neplachovice, OP,
EXČR
2008/08/03 Neplachovice, OP,
EXČR
2008/08/03 Neplachovice, OP, -, MSP Neplachovice, Extraliga
MSP
2009/08/02 Neplachovice, OP,
EXČR
2009/08/02 Neplachovice, OP, MSP Neplachovice
MSP
2010/08/01 Neplachovice, OP,
EXČR
2013/06/16 Neplachovice, sportovní areál, 3.kolo MSP - 3B uzke.
-
2013/10/23 Tělocvična ZŠ, Uzlování mladých hasičů
-
2014/09/07 Neplachovice, areál Hliník, 13. kolo Moravskoslezského poháru v PÚ
-
2016/09/04 Neplachovice, 14.kolo MSP
MSP
2016/09/04 Neplachovice- sportovní areál, Moravskoslezský pohár, 3B
-
2017/09/03 Neplachovice, Areál HLINÍK, 14. kolo MSP 2017- finále
-
2018/09/15 Neplachovice, areál Hliník, 15. kolo MSP 2018- finále
-
2019/09/08 Neplachovice, sportovní areál, 12. kolo Moravskoslezského poháru 2019,
-
2020/09/06 Neplachovice, areál Hliník, Hasičská soutěž v požárním útoku mužů a žen.
-
2022/09/11 Neplachovice, sportovní areál, Neplachovice, finálové kolo MSP 2022
-
2023/09/03 Neplachovice, sportovní areál, Neplachovice, 14.kolo MSP 2023
-
2023/09/03 Neplachovice, 14.kolo MSP
MSP
2024/05/25 Neplachovice- sportovní areál, 1. kolo MSP 2024
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA- údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná- fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička - hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly- hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice - hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž dorost, M+Ž Trusovice, 2B
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice - areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice- Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 Vítonice, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice - areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce -hřiště za Párníkem, pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice - Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky
-
2024/09/06 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2024/09/07 Horní Lhota, 7. ročník Soutěže mladých hasičů
-
2024/09/07 Bratčice, O putovní pohár starosty obce Bratčice
-
2024/09/07 Brodské - Školská ulica, Záhorácky pohár starostu obce Brodské
-
2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B
-
2024/09/08 Hřiště ZŠ. Dr. F. L. Riegra, Podmoklické TFA, 1. ročník
-
2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH
-
Kdy Kde Liga