Olšovec 2016 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Olšovec
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 24. 07. 2016 09:30
Kontakt:  
Telefon:  +420 777 608 059

Začátek rezervace: 10. 07. 2016 20:00
Konec rezervace: 23. 07. 2016 20:00
Začátek tipování:  10. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 31. 07. 2016 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olsovec-7150.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ústí PRRoman Hynčica
22Luboměř NJRoman Hynčica
33Hranice PRRoman Hynčica
44Šarovy ZLTom Mladší
55Pravčice KMJiří Možíš
66Babice VSHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Chrášťany LTHonza Adamec
1111Pasohlávky BOHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
1818Oponešice TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Trnava TRHonza Adamec
2222Bohdalín PEHonza Adamec
2323Dvorce TAHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Netín ZRHonza Adamec
2626Bašnice JCHonza Adamec
2727Obrubce MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport ZRHonza Adamec
2929Jankov BNHonza Adamec
3030Únětice PJMartin Ondra
3131Letohrad - Orlice UOMartin Ondra
3232Vyšní Lhoty FMDalibor Velčovský
3333Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
3434Hrabůvka PRHonza
3535Bolatice OPLenka
3636Lešná VSHarry
3737Mladcová ZLPetr Miklík
3838Karolín KMMartin Ondra
3939Bohuslávky PRPetr Stískal
4040Svoboda OPJakub Polomský
4141Hlinsko PRPetr Beránek
4242Opatovice PRlibor roman
4343Polkovice PRTomáš Mareček
4444Olšovec PRpetr
4545Zahnašovice KMOndra Struška
4646Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
4747Špičky PRViktorie Polášková
4848Malhotice PRLuboš Lehnert
4949Císařov PRAleš Pěkník
5050Lešná VSHarry
5151Krasonice JILukáš Pivonka
5252Jamnice OPDominik
5353Kunovice VSVít Kobliha
5454Chotěmice TAPatrik Baláž
5555Rohovládova Bělá PAJarda Svoboda
5656Radkova Lhota PRJan Klimecký
5757Rouské PRMartin Čech
5858Podhradní Lhota KMJakub Adámek
5959Neplachovice OPPořadatelé Pořadatelé
6060Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radíkov PRHonza Adamec
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Nevcehle JIHonza Adamec
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Myštěves HKHonza Adamec
66Krásná Ves MBHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Sychotín BBKHonza Adamec
99Malé Hoštice OPSDH Malé Hoštice
1010Bolatice OPLenka
1111Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1212Zahnašovice KMPetr Miklík
1313Louňovice pod Blaníkem BNMonika K
1414Hlinsko PRPetr Beránek
1515Letohrad - Orlice UORomana Motlová
1616Opatovice PRlibor roman
1717Špičky PRViktorie Polášková
1818Kunovice VSVít Kobliha
1919Paršovice PRMichaela Mlčáková
2020Potštát PRVeronika Kocjanová
2121Nepomuky UOMartin Valda
2222Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,0616,0716,072017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0016,0816,082017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR16,0016,0816,082017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hrabůvka PR--16,132019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0416,1516,152014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Plumlov PV16,0516,1716,172014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC16,2416,0416,242018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,2616,2616,262019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stará Říše JI16,3216,2316,322014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Lavičky ZR16,1716,3316,332014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stará Říše JI--16,352015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0016,3516,352016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Olšovec PR16,1116,3616,362013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Olšovec PR16,1116,3616,362013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mladoňovice TR16,3716,1516,372017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Pravčice KM16,3916,3416,392018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pasohlávky BO16,3816,4416,442017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladoňovice TR16,4515,8716,452019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Plumlov PV16,3116,4616,462012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Krotějov SportTA16,1616,4816,482019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Valšovice (Hranice VI) PR--16,482019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Pasohlávky BO16,3716,4816,482019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Špičky PR16,5016,5516,552018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Čikov TR16,2816,5616,562019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Prchalov NJ16,5716,3516,572014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Plumlov PV16,5716,5716,572013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Babice VS16,6116,3516,612018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,6416,3516,642018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,672015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Špičky PR16,3816,6816,682019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Olešná HB16,2516,7016,702018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Velké Hoštice OP16,1316,7116,712016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Plumlov PV--16,712015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Čikov TR16,7116,2416,712018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Letohrad - Kunčice CUO16,1216,7216,722016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Trnava TR16,2316,7316,732014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5716,7616,762013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Bašnice JC16,4616,7716,772016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Babice VS16,6616,7816,782015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Letohrad - Jeleni UO16,7816,5116,782018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Špičky PR16,7616,8716,782012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Bohdalín PE16,6616,7816,782018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Babice VS--16,782015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Letohrad - Kunčice BUO16,7816,5116,782013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Prchalov NJ16,1716,7816,782019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Trnava TR16,4716,7916,792019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Lhotky Sport ZR16,6216,8116,812017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Lavičky ZR--16,832015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chrášťany LT16,5116,8416,842016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Olešná HB16,7516,8416,842019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Chářovice BN16,6516,8516,852017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Louňovice pod Blaníkem BN16,6716,8516,852017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Babice VS16,7617,8616,862016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Babice VS16,7616,8616,862016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Renmotor Jinolice JC16,8716,6716,872017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Lavičky ZR16,6316,8716,872017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Renmotor Jinolice JC16,6716,8716,872017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Stará Říše JI16,8716,5816,872012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Špičky PR16,7616,8716,872012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Pšánky HK16,8516,8816,882018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Starý Lískovec Sport BM--16,902015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Lavičky ZR16,9116,4116,912018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Špičky PR16,3116,9216,922018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Obrubce MB16,3216,9316,932019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Prchalov NJ16,6116,9316,932017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Nevcehle JI16,9316,2116,932013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Prchalov NJ16,6116,9316,932017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,9316,7516,932012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Libuň JC16,8816,9416,942013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Bašnice JC16,6716,9516,952019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Olšovec PR16,9516,9016,952012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Olšovec PR16,9516,9016,952012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Plumlov PV16,3816,9616,962018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Babice VS16,9716,2016,972017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Babice VS16,9716,2016,972017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Renmotor Jinolice JC16,5916,9816,982016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Letohrad - Kunčice BUO16,9916,1716,992018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Špičky PR17,0016,5517,002013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Špičky PR17,0016,5517,002013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Maršovice ZR16,8717,0117,012012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Petrovice BTR16,8417,0217,022018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Radíkov PR17,0317,0017,032018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Letohrad - Kunčice CUO--17,042015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Oponešice TR17,0416,5917,042016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Žernovník BK17,0416,5817,042013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Lavičky ZR17,0716,6417,072013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Velké Hoštice OP15,8317,1017,102017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Trnava TR16,2217,1017,102017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Libuň JC--17,102015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Zlatá Olešnice JN17,1016,7517,102017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Trnava TR16,2217,1017,102017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Lhotky Sport ZR--17,112015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Zahnašovice KM--17,112019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Benetice TR16,9317,1217,122012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Zahorčice ST17,1316,5817,132018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Renmotor Jinolice JC17,1316,3217,132014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Tatobity SM--17,132015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Radíkov PR16,7017,1317,132018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Olšovec PR--17,142015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Trnava TR16,0517,1417,142013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/21 Olšovec, PR, O pohár SDH OLšovec
VCPR
2004/06/19 Olšovec, PR, O pohár SDH Olšovec
VCPR
2005/06/11 II. kolo - Olšovec, PR, II. kolo
VCPR
2005/06/18 Olšovec, PR, O pohár SDH Olšovec
VCPR
2006/06/17 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2007/06/16 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2008/06/21 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2009/06/20 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2010/06/19 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2011/06/18 Olšovec, O pohár starosty OU
VCPR
2012/06/23 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2012/06/23 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2013/06/29 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2013/06/29 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2014/06/14 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2014/06/14 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2015/06/13 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2015/06/13 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2016/07/24 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/24 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2017/07/09 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/09 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2018/07/07 Olšovec, Hasičská soutěž
VCPR
2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Olšovec, hasičská soutěž
VCPR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže