Roštění 2018 - O pohár starosty obce Roštění

Liga: PHL
Místo: Roštění
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 21. 07. 2018 13:00
Kontakt:   Petr Lajda
Telefon:  608 473 597

Začátek rezervace: 08. 07. 2018 20:00
Konec rezervace: 20. 07. 2018 20:00
Začátek tipování:  08. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 21. 07. 2018 00:00
Zadal: Tomáš Hráček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.sdhrosteni.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup soutěžních družstev v 12:45, start prvního soutěžního družstva v 13:00.

Kategorie: Muži 3B, Ženy 2B
Základna: Vydlážděná plocha kolem základny s odvodněním, náběh k základně travnatý
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rosteni-9131.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roštění KMTomáš Hráček
22Vrbka KMTomáš Hráček
33Pravčice KMMishi
44TAG Zahnašovice KMMishi
55Mladcová ZLMishi
66Rymice KMMishi
77Mistřice UHMishi
88Hrabůvka PRTomáš Hráček
99Ludslavice KMMishi
1010Velký Ořechov CZLTomáš Jankůj
1111Křenovice PRMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Nová Dědina KMMishi
1414Radíkov PRLuboš Kopřiva
1515Špičky PRJarda Schneider
1616Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1717Hoštice KMmirrao
1818Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
1919Mysločovice ZLSDH Mysločovice
2020Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
2121Vrchoslavice PVRadim Janečka
2222Vítonice KMHonza Bělík
2323Zdounky KMJiří Šauer
2424Tučapy KMRené Jašek
2525Nětčice KMPavel Žůrek
2626Dětkovice VYMichal Hrabánek
2727Sulimov KMSvatopluk Minařík
2828Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2929Morkovice KMPavel Krejčí
3030Hranice PRVítězslav Stratil
3131Hlinsko PRPetr Beránek
3232Brusné KMMartin Šťastný
3333Babice VSPetr Korábečný
3434Ratiboř VSLibor Vítek
3539Alojzov PVMarek Zavřel
3640Karolín KMMishi
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11-  volné pro pořadatele-Mishi
22Špičky PRTomáš Hráček
33Pravčice AKMMishi
44Rymice KMMishi
55TAG Zahnašovice KMMishi
66Nětčice KMMishi
77Pravčice BKMMishi
88Loukov KMMishi
99Dětkovice VYMichal Hrabánek
1010Karolín KMMarek Plaček
1111Radíkov PRMagdaléna Hlavová
1212Morkovice KMPavel Krejčí
1313Hlinsko PRPetr Beránek
1414Brusné KMMartin Šťastný
1515Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM16,1116,0816,112017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pravčice KM16,5216,4616,522017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Špičky PR16,5216,5316,532018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mladcová ZL16,4416,5816,582016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mistřice UH16,7816,7416,782016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mladcová ZL16,6816,8516,852014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Radkova Lhota PR16,6616,8616,862013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pravčice KM16,9016,3016,902015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ludslavice KM16,6116,9416,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  TAG Zahnašovice KM16,9716,9816,982015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Špičky PR17,0016,9017,002017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mladcová ZL16,2017,0217,022013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mistřice UH16,7217,0617,062014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Hlinsko PR17,1616,4517,162018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Valšovice (Hranice VI) PR17,0417,1917,192018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Šarovy ZL17,1916,8617,192016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pravčice KM17,2116,5617,212018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Rymice KM17,2216,9417,222017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pravčice KM17,2416,9617,242014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Nová Dědina KM17,2516,9517,252013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Luboměř NJ17,3217,0117,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mladcová ZL16,5217,3817,382015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mladcová ZL17,3917,1417,392017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Karolín KM17,4317,0117,432015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Radíkov PR17,0217,4517,452018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Karolín KM17,5017,1917,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Luboměř NJ17,5116,7917,512016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pravčice KM16,8017,5317,532013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Podhradní Lhota KM17,5916,7417,592017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Roštění KM17,3017,6217,622018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Karolín KM16,8617,6317,632016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Nová Dědina KM17,6417,4417,642014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hlinsko PR17,6417,5417,642017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Luboměř NJ17,7017,0817,702015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Vítonice KM17,5017,7117,712016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  TAG Zahnašovice KM17,7116,9117,712013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Karolín KM17,2317,7617,762013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Rychlov KM17,7617,6717,762014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Nětčice KM17,5017,8317,832014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Karolín KM17,2617,8517,852018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Ludslavice KM17,4817,8617,862018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Nová Dědina KM17,2817,8917,892015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Mistřice UH17,9017,7717,902015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Mistřice UH17,6017,9217,922017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Rymice KM17,9417,7917,942016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Křenovice PR17,9617,4817,962015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Vítonice KM17,9717,9317,972015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Radkova Lhota PR17,9817,2617,982015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Rychlov KM18,0017,6918,002013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mysločovice ZL18,0117,5318,012017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Nětčice KM17,2118,0418,042015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Křenovice PR17,2618,0418,042017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Radkova Lhota PR17,4018,0718,072014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Nová Dědina KM17,6118,1118,112018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Vítonice KM17,4118,1818,182014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Vítonice KM18,1818,0518,182017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Vítonice KM17,5818,2018,202013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Podhradní Lhota KM17,7518,2018,202016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Nětčice KM18,2017,7318,202016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Rymice KM18,2117,9618,212014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Nová Dědina AKM17,7618,2218,222016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  TAG Zahnašovice KM16,7618,2718,272016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Mysločovice ZL17,9118,3518,352018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Křenovice PR17,5118,3718,372018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Nová Dědina BKM18,1418,4018,402016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Radkova Lhota PR18,4116,9718,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Rymice KM18,1318,4418,442013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Ludslavice KM16,8318,4818,482015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Křenovice PR18,5218,1918,522016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Luboměř NJ18,5317,5018,532014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Roštění KM18,5418,3918,542017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Nová Dědina KM18,6617,9718,662017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Počenice KM18,6918,3718,692014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Loukov KM18,7018,2818,702016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Mistřice UH18,7117,4918,712018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Radkova Lhota PR18,7118,2418,712018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Rychlov KM18,6618,7818,782015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Rymice KM18,8818,8118,882018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Vítonice KM17,6618,9018,902018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Mysločovice ZL18,6918,9518,952015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Roštění KM18,9618,3118,962014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Míškovice KM18,9618,5918,962014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Vrbka KM18,9718,7818,972018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Nová Dědina BKM17,6719,0319,032015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Pravčice KM18,3419,0319,032016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Polkovice PR18,2819,0419,042013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Hrabůvka PR19,0418,4619,042018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Podhradní Lhota KM18,3919,0619,062014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Karolín BKM19,0718,1619,072013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Nětčice KM19,0819,0819,082013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Litenčice KM19,0919,0519,092013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Podhradní Lhota KM17,8119,1319,132015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Počenice KM19,1518,5219,152013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Roštění KM18,0819,2019,202015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Polkovice PR18,6319,2519,252014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Tučapy KM18,7119,2519,252018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Polkovice PR17,4319,2619,262016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Hoštice KM19,3519,0919,352018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Tučapy KM19,3518,9219,352015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Sulimov KM19,3519,3219,352015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/06 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
-
2013/07/13 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2014/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2015/07/25 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2016/07/16 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2017/07/15 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2017/09/08 Roštění, Noční soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže