Roštění 2019 - O pohár starosty obce Roštění

Liga: Podhostýnská hasičská lig
Stránky pořadatele:  https://www.sdhrosteni.cz/
Kdy: 20. 07. 2019 13:00
Kontakt:   Petr Lajda
Telefon:  608 473 597
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Zadal: Tomáš Hráček

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Babice VS 16,10 15,96 16,10
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Vésky UH 16,24 15,86 16,24
3.  Prchalov B NJ 16,73 16,73 16,68
4.  Zahnašovice KM 16,76 16,50 16,76
5.  Pravčice KM 16,77 15,77 16,77
6.  Pasohlávky BO 16,85 16,85 16,51
7.  Podhradní Lhota KM 16,97 16,97 16,47
8.  Lukov ZL 17,02 16,86 17,02
9.  Křenovice PR 17,10 16,53 17,10
10.  Hlinsko PR 17,12 17,06 17,12
11.  Radkova Lhota PR 17,47 17,47 17,41
12.  Hrabůvka PR 17,77 17,77 15,90
13.  Ludslavice KM 17,85 17,85 17,24
14.  Karolín KM 17,88 16,90 17,88
15.  Mistřice UH 18,54 18,54 18,45
16.  Radíkov PR 18,82 18,82 16,81
17.  Mysločovice ZL 18,85 16,69 18,85
18.  Vítonice KM 19,43 18,85 19,43
19.  Zdounky KM 19,86 18,57 19,86
20.  Hoštice KM 20,83 17,84 20,83
21.  Pravčice B KM 28,31 27,42 28,31
22.  Vrbka KM 33,78 25,02 33,78
23.  Nová Dědina KM 39,23 39,01 39,23
24.  Roštění KM 42,14 42,14 38,72
25.  Mladcová ZL NP NP NP
25.  Brusné KM NP NP NP
25.  Valšovice (Hranice VI) PR NP NP NP
25.  Kostelany KM NP NP NP
25. Výsledek se nepočítá do ligy  Vrchoslavice PV NP NP NP
25.  Velká (Hranice III) PR NP NP NP
25.  Špičky PR NP NP NP
25.  Dětkovice VY NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dětkovice VY 16,55 16,55 16,33
2.  Zahnašovice KM 16,57 16,57 15,95
3.  Hlinsko PR 17,12 17,12 16,96
4.  Milotice nad Bečvou PR 17,19 17,10 17,19
5.  Olšovec PR 17,82 17,82 15,98
6.  Loučka VS 17,89 17,89 17,37
7.  Pravčice B KM 18,04 18,04 17,93
8.  Loukov KM 18,48 18,48 17,82
9.  Rymice KM 19,51 19,09 19,51
10.  Nětčice KM 19,70 19,70 19,66
11.  Karolín KM 19,83 19,83 19,13
12.  Roštění KM 21,51 21,29 21,51
13.  Kostelany KM 32,16 32,16 31,37
14.  Radkova Lhota PR NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dětkovice VY15,9316,0016,002018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pravčice KM15,7016,0616,062013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dětkovice VY16,5516,3316,552019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pravčice A KM16,5616,2616,562017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM16,5715,9516,572019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Radíkov PR16,6016,0316,602017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Radíkov PR16,6616,6016,662018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pravčice KM16,7116,1216,712014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Zahnašovice KM16,4516,7316,732017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Rymice KM16,3216,8816,882017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Rychlov KM16,8316,9616,962015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Rymice KM17,0216,8117,022015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Zahnašovice KM17,0516,4117,052018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Pravčice B KM17,1016,7817,102017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pravčice A KM17,1116,9917,112018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Hlinsko PR17,1216,9617,122019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Zahnašovice KM17,1817,1317,182014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Milotice nad Bečvou PR17,1017,1917,192019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Zahnašovice KM17,2516,6617,252016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Milotice nad Bečvou PR16,9917,3217,322018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Loukov KM17,3417,2517,342018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Pravčice KM17,5417,4817,542015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Pravčice B KM17,5417,3817,542018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Špičky PR16,4417,6017,602018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Hlinsko PR17,3517,6317,632017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Loukov KM17,7217,4317,722013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bílany KM17,7717,6117,772016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Olšovec PR17,8215,9817,822019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Zahnašovice KM16,7717,8317,832015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Loučka VS17,8917,3717,892019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 0 14.07.2019 07:57
 Milan Šafránek  16 ** 0 16.07.2019 10:20
 Michal Matějíček  16 ** 0 18.07.2019 22:01


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  16 ** 24 18.07.2019 22:02
 Radek Staněk  16 ** 0 14.07.2019 07:57

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/06 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
-
2013/07/13 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2014/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2015/07/25 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2016/07/16 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2017/07/15 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2017/09/08 Roštění, Noční soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2020/06/13 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
Kdy Kde Liga


Komentáře