Velké Hamry 2017 - FNC Velké Hamry

Liga: FNC
Místo: Velké Hamry
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 10. 06. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Velké Hamry
Telefon: 

Začátek rezervace: 31. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 10. 06. 2017 00:00
Začátek tipování:  31. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 10. 06. 2017 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Velk%C3%A9-Hamry-1468028683426961/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velke-hamry-8229.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNFNC
23Tatobity SMFNC
34Pěnčín JNOndřej Antoš
45Karlinky LIFNC
56Škodějov SMRoman Dolenský
67Janův Důl LIFNC
78Záskalí LIhasici Bezaskovice
89Frýdštejn JNMartin Bušek
910Příchovice JNJan Kupka
1011Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1112Malá Skála JNMatěj Masný
1213Hradčany LITomáš Najman
1314Košťálov SMTomáš Tulach
1415Příšovice LIRomana Danišová
1517Jeřmanice LITomáš Najman
1618Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1719Tanvald ŠumburkJNTomáš
1820Desná I JNTomáš Palme
1921Krásná Ves MBFNC
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Košťálov SMTomáš Tulach
23Příchovice JNPetra Černá
36Jeřmanice LIIveta
47Zlatá Olešnice JNPetra Černá
58Kosořice MBMartina Hrušková
69Raspenava LILuboš Roušal
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sukorady JCMichal
22Karlinky LIFNC
33Janův Důl LIFNC
44Rozstání LIAleš Korda
55Dalešice JNFNC
66Roztoky u Semil SMRoman Dolenský
77Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
88Škodějov SMRoman Dolenský
99Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1010Desná I JNTomáš Palme
1111* Bezáskovice-hasici Bezaskovice
1212Smržovka JNMartin Briestenský
1313Hradčany LITomáš Najman
1414Příchovice JNJan Kupka
1516Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
1618Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
1719Příšovice LIRomana Danišová
1820Jeřmanice LITomáš Najman
1921Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Katusice MB16,5616,7716,772018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libuň JC16,8816,5616,882018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad OrliceUO17,3816,6717,382016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Benešov u Semil SM17,5217,0817,522017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jeřmanice LI17,4717,5317,532018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychrov AMB17,6017,4217,602018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM17,2217,7817,782017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jablonec nad Jizerou SM17,8017,7917,802016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,8717,8717,872017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jablonec nad Jizerou SM17,2117,8917,892017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krásná Ves MB17,9917,9517,992017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM17,9018,0418,042018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Košťálov SM18,1818,0618,182016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bratříkov JN17,4718,2618,262017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Malá Skála BéčkoJN18,5418,4518,542016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Malá Skála BéčkoJN17,6418,6218,622018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Libuň JC18,6717,8918,672016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sychrov MB18,4118,7918,792017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bratříkov JN18,5518,9218,922018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Huť JN19,1918,9919,192017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Borovice MB19,1919,1119,192017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kosmonosy MB19,4218,9219,422018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Benešov u Semil SM18,3219,7219,722016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malá Skála BéčkoJN19,0019,8219,822017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jeřmanice LI18,4021,2421,242017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Obrubce MB21,2518,5521,252016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Smržovka JN22,1622,1622,162016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Krásná Ves MB22,3021,2222,302016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bratříkov JN18,4924,2924,292016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jeřmanice LI22,5424,4324,432016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zlatá Olešnice JN25,0829,5729,572016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Semily I.SM29,9328,8529,932017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Sychrov MB28,9930,3330,332016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Huť JN30,7330,6130,732016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zlatá Olešnice JN29,9831,3931,392018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Haratice JN31,4730,1831,472018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Příchovice JN33,4631,2033,462016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov BMB52,2753,1653,162018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Šumburk nad Desnou JNNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Borovice MBNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Hamrska, Soutěž o Hamérský pohár
-
2015/08/29 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2016/05/14 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2016/06/11 Velké Hamry, 2. kolo Velké Hamry
FNC
2017/05/13 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2017/06/10 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/09 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2018/11/03 Velké Hamry - kulturní dům, Celkové vyhlášení FNC 2018
FNC
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2019/05/18 Škodějov, Škodějov
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga