Katusice v roce 2024

Rok:

    Muži Ženy
ID FireSport:   64530
Okres:   Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°26*41*N,14°46*52*E
PSČ:  294 25

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  Velké HamryJN16,5616,7716,772018/06/17
2.  Benešov u SemilSM17,0116,6717,012018/09/22
3.  DnebohMB17,0116,9217,012018/08/19
4.  Benešov u SemilSM16,6817,1117,112019/09/21
5.  Krásná VesMB17,1117,2017,202019/05/11
6.  PšánkyHK17,2017,0617,202018/09/08
7.  KošťálovSM17,2517,1617,252018/09/16
8.  BoroviceMB17,3717,3317,372018/09/15
9.  NepomukyUO--17,432018/07/01
10.  SychrovMB17,0717,5117,512021/07/04
11.  RadíkovPR17,3217,5217,522018/06/24
12.  Letohrad - OrliceUO17,5317,0317,532020/07/25
13.  Letohrad - OrliceUO17,5317,0317,532020/07/25
14.  MyštěvesHK17,3017,5817,582018/09/02
15.  HuťJN17,5817,4217,582018/08/18
16.  MyštěvesHK17,3017,5817,582018/09/02
17.  Letohrad - KunčiceUO17,2117,6217,622020/07/26
18.  MříčnáSM17,6317,6017,632018/05/26
19.  DubenecTU17,6617,4317,662019/06/29
20.  NepomukyUO17,7017,6717,702018/07/01
21.  RadimoviceLI17,4117,7417,742020/09/13
22.  KosmonosyMB17,7417,5917,742020/09/20
23.  Široký DůlSY17,2317,7517,752018/10/27
24.  DnebohMB17,7817,1717,782019/08/18
25.  Letohrad - KunčiceUO17,8017,6217,802019/07/27
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2024/06/29 Krásná Ves JL 18,07 7 4
2024/05/19 Radimovice JL 18,15 4 7
2024/05/18 Kosmonosy - Bechov JL 18,31 5 6
2024/05/11 Doubrava PKL 18,50 3 5
2024/05/26 Libuň JL 18,62 7 4
2024/07/06 Dubenec JL 18,69 8 3
2024/07/05 Pěnčín JL 18,69 8 3
2024/05/25 Bechov JL 18,75 9 2
2024/06/08 Sychrov JL 18,92 7 4
2024/06/29 Krásná Ves PKL 20,58 9 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2024

      Kdy Kde St.č. Liga
      2024/05/18 Kosmonosy - Bechov, Memoriál Josefa Ryse 11
      JL
      2024/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 11
      JL
      2024/05/25 Bechov, Pohár Formanka 5
      JL
      2024/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 15
      JL
      2024/06/08 Sychrov, Káčovský pohár 12
      JL
      2024/06/29 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 7
      JL
      2024/07/05 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého 1
      JL
      2024/07/06 Dubenec, JL Dubenec 5
      JL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře