Čechtín 2024 - O pohár

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 23. 06. 2024 09:30
Kontakt:   Pepa Pacal
Telefon:  +420 722 457 675
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Budeč JH 15,97 15,97 15,85
2.  Renmotor Jinolice JC 16,25 15,89 16,25
3.  Nevcehle JI 16,26 16,26 16,03
4.  Čechtín TR 16,35 16,35 16,03
5.  Olešnice SM 16,42 16,42 16,29
6.  Mysločovice ZL 16,43 16,43 16,18
7.  Plumlov PV 16,49 16,49 16,04
8.  Hrabůvka PR 16,61 16,61 16,50
9.  Prchalov NJ 16,62 16,62 16,40
10.  Sedlčany PB 16,68 16,68 16,60
11.  Drahňovice BN 16,73 16,73 16,47
12.  Pasohlávky B BO 16,84 16,81 16,84
12.  Krasonice JI 16,84 16,51 16,84
14.  Indivindi NA 17,04 17,04 16,97
15.  Srubec CB 17,06 17,01 17,06
16.  Zahnašovice KM 17,13 16,89 17,13
17.  Srch PA 17,19 17,19 16,78
18.  Rašín JC 17,23 16,98 17,23
19.  Bílovice PV 17,24 17,24 16,79
20.  Čechtín B TR 17,66 17,66 16,70
21.  Olešnice X OL 17,75 17,75 16,51
22.  Starý Jičín NJ 17,81 17,81 16,81
23.  Partutovice PR 17,93 17,93 17,05
24.  Netín ZR 17,94 17,94 17,64
25.  Lavičky ZR 17,95 16,15 17,95
26.  Seč CR 18,17 18,17 17,95
27.  Březová LI 18,32 18,32 16,53
28.  Doubrava MB 18,46 17,48 18,46
29.  Dubenec TU 18,47 16,64 18,47
30.  Nahořany NA 18,53 18,53 18,05
31.  Čechtín C TR 19,82 19,60 19,82
32.  Vítonice ZN 20,43 20,43 20,30
33.  Police B TR 21,10 21,10 18,45
34.  Křenovice CB NP NP NP
34.  Krotějov Sport TA NP NP NP
34.  Maršovice ZR NP 12,00 12,00
34.  Letohrad - Kunčice D UO NP NP NP
34.  Velká (Hranice III) PR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Budíkovice TR 15,39 15,39 15,09
2.  Olšovec PR 15,76 15,76 15,68
3.  Ploukonice SM 16,20 16,13 16,20
4.  Markvartovice OP 16,45 15,84 16,45
5.  Olešná HB 16,70 16,70 16,32
6.  Krotějov Sport TA 16,88 16,08 16,88
7.  Plumlov PV 17,07 15,47 17,07
8.  Volenice PB 17,10 17,10 15,86
9.  Markvartice TR 17,50 17,35 17,50
10.  Hamry nad Sázavou ZR 17,51 17,08 17,51
11.  Petrůvky TR 17,68 17,39 17,68
12.  Pšánky HK 17,99 16,43 17,99
13.  Žernovník BK 18,01 16,33 18,01
14.  Svatoslav TR 18,24 17,55 18,24
15.  Krahulov TR 18,55 18,55 17,52
16.  Stará Říše JI 20,99 20,99 20,84
17.  Chlum BN NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budeč JH15,9715,8515,972024/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Čechtín TR15,7516,1416,142022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC16,1416,0616,142020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Prchalov NJ16,1216,1716,172023/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC15,8916,2516,252024/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nevcehle JI16,2616,0316,262024/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC16,0616,2816,282023/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Budeč JH16,2916,3016,302023/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Velké Hoštice OP16,2616,3116,312020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Velké Hoštice OP16,2616,3116,312020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čechtín TR16,3516,0316,352024/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,4116,3716,412020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mladoňovice TR16,1016,4116,412021/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Olešnice SM16,4216,2916,422024/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Trnava TR16,3616,4316,432020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Trnava TR16,4316,3716,432020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mysločovice ZL16,4316,1816,432024/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bašnice JC16,4415,9516,442022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Velké Hoštice OP16,4616,2616,462019/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hrabůvka PR16,4816,4116,482020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hrabůvka PR16,4816,4116,482020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plumlov PV16,4916,0416,492024/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Obrubce MB16,5016,3816,502020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Obrubce MB16,5016,3816,502020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nevcehle JI16,4216,5416,542020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Plumlov PV16,5416,2016,542022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Vésky BUH16,6016,4416,602021/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hrabůvka PR16,6116,5016,612024/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice DUO16,1616,6116,612021/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Prchalov NJ16,6216,4016,622024/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Renmotor Jinolice JC15,8716,1816,182020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Letohrad - Orlice UO16,4916,4916,492020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Budišov TR16,5216,0116,522020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Dětkovice VY16,6316,3316,632020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Markvartovice OP16,7316,6016,732020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Jakubov u Moravských Budějovic TR16,9316,9416,942020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Nevcehle JI16,7616,9616,962020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Malé Hoštice OP17,4917,4417,492020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Senetářov BK18,0716,9218,072020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Výčapy TR18,0718,2018,202020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Letohrad - Kunčice UO18,4617,1218,462020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Žernovník BK18,5017,0018,502020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Stařeč TR18,7416,6618,742020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Zajíčkov PE19,0119,1219,122020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Hlubyně PB19,1418,7119,142020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Čechtín TR17,1919,3619,362020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17. Dlouhá Ves RK19,5016,8019,502020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18. Kouty TR19,5118,3919,512020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19. Košťálov SM16,8620,2620,262020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20. Myslibořice TR23,0920,1823,092020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
21. Bojkovice UH17,3726,5026,502020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22. Olešná HBNPNPNP2020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23. Sloup PZNP20,02NP2020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24. Benetice TRNPNPNP2020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  15,95 23 23.06.2024 08:58


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  15,62 2 23.06.2024 08:59

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1999/07/18 Čechtín, TR, O pohár starosty obce Čechtín
EXČR
2004/06/26 Čechtín, TR, O pohár SDH
TRL
2005/06/25 Čechtín, TR, Pohár starosty SDH Čechtín
TRL
2006/07/01 Čechtín, TR, Pohár starosty SDH Čechtín
TRL
2007/06/30 Čechtín, TR, O pohár SDH
TRL
2008/06/21 Čechtín, TR, Pohár SDH Čechtín
TRL
2009/07/18 Čechtín, TR, Pohár SDH Čechtín
TRL
2010/07/17 Čechtín, -, O pohár SDH Čechtín
TRL
2018/08/04 Čechtín, O pohár SDH
TRL
2019/06/09 Čechtín, O pohár SDH
TRL
2020/08/23 Čechtín, O pohár SDH
TRL
2020/08/23 Čechtín, O pohár
EXČR
2021/08/01 Čechtín, O pohár
EXČR
2022/06/26 Čechtín, O pohár
EXČR
2023/06/18 Čechtín, O pohár
EXČR
2024/06/23 Čechtín, O pohár
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře