Čechtín 2020 - O pohár

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 23. 08. 2020 09:30
Kontakt:   Pepa Pacal
Telefon:  +420 722 457 675
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,14 16,14 16,06
2.  Velké Hoštice OP 16,31 16,26 16,31
3.  Stará Říše JI 16,41 16,41 16,37
4.  Trnava TR 16,43 16,36 16,43
5.  Hrabůvka PR 16,48 16,48 16,41
6.  Obrubce MB 16,50 16,50 16,38
7.  Nevcehle JI 16,54 16,42 16,54
8.  Frýdštejn JN 16,68 16,60 16,68
9.  Čechtín TR 16,75 16,29 16,75
10.  Petrovice TR 16,76 16,24 16,76
11.  Krotějov TA 16,84 16,84 16,60
12.  Prchalov B NJ 16,88 16,09 16,88
13.  Zahnašovice KM 16,92 16,45 16,92
14.  Bašnice JC 17,05 15,97 17,05
15.  Police TR 17,09 16,94 17,09
16.  Žižkovo Pole B HB 17,22 17,14 17,22
17.  Horní Kamenice DO 17,28 17,28 16,85
18.  Pasohlávky BO 17,33 17,33 16,56
19.  Velký Ořechov ZL 17,43 17,43 16,72
20.  Sloup PZ 17,47 17,14 17,47
21.  Oldřiš SY 17,58 17,30 17,58
22.  Vésky B UH 17,61 17,61 16,13
23.  Zderaz C CR 18,06 17,35 18,06
24.  Chlebičov OP 18,07 18,07 17,81
25.  Český Rudolec JH 18,12 18,12 17,90
26.  Černín ZN 18,14 18,14 17,44
27.  Žižkovo Pole HB 18,34 18,34 17,71
28.  Lavičky ZR 18,52 18,52 17,24
29.  Plumlov PV 19,17 19,17 16,73
30.  Starý Jičín NJ 19,32 19,32 19,08
31.  Letohrad - Kunčice D UO NP NP NP
31.  Hrabice PT NP NP NP
31.  Sychotín BK NP NP NP
31.  Čikov TR NP 16,52 NP
31.  Sedlatice JI NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,18 15,87 16,18
2.  Letohrad - Orlice UO 16,49 16,49 16,49
3.  Budišov TR 16,52 16,52 16,01
4.  Dětkovice VY 16,63 16,63 16,33
5.  Markvartovice OP 16,73 16,73 16,60
6.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 16,94 16,93 16,94
7.  Nevcehle JI 16,96 16,76 16,96
8.  Malé Hoštice OP 17,49 17,49 17,44
9.  Senetářov BK 18,07 18,07 16,92
10.  Výčapy TR 18,20 18,07 18,20
11.  Letohrad - Kunčice UO 18,46 18,46 17,12
12.  Žernovník BK 18,50 18,50 17,00
13.  Stařeč TR 18,74 18,74 16,66
14.  Zajíčkov PE 19,12 19,01 19,12
15.  Hlubyně PB 19,14 19,14 18,71
16.  Čechtín TR 19,36 17,19 19,36
17.  Dlouhá Ves RK 19,50 19,50 16,80
18.  Kouty TR 19,51 19,51 18,39
19.  Košťálov SM 20,26 16,86 20,26
20.  Myslibořice TR 23,09 23,09 20,18
21.  Bojkovice UH 26,50 17,37 26,50
22.  Sloup PZ NP NP 20,02
22.  Benetice TR NP NP NP
22.  Olešná HB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,1416,0616,142020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Velké Hoštice OP16,2616,3116,312020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Velké Hoštice OP16,2616,3116,312020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Stará Říše JI16,4116,3716,412020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Trnava TR16,3616,4316,432020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Trnava TR16,4316,3716,432020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Velké Hoštice OP16,4616,2616,462019/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hrabůvka PR16,4816,4116,482020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hrabůvka PR16,4816,4116,482020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Obrubce MB16,5016,3816,502020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Obrubce MB16,5016,3816,502020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevcehle JI16,4216,5416,542020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Frýdštejn JN16,6016,6816,682020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Čechtín TR16,2916,7516,752020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Čechtín TR16,2916,7516,752020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Petrovice TR16,2416,7616,762020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Petrovice BTR16,2416,7616,762020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nevcehle JI16,8416,7216,842007/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krotějov TA16,8416,6016,842020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Prchalov BNJ16,0916,8816,882020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Zahnašovice KM16,4516,9216,922020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Zahnašovice KM16,4516,9216,922020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Čechtín TR16,9116,9716,972019/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Čechtín TR17,0016,9217,002007/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bašnice JC15,9717,0517,052020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bašnice JC15,9717,0517,052020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Petrovice BTR16,5817,0717,072008/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Budeč JH17,0717,0717,072020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Sedlatice JI17,0817,0017,082018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Police TR16,9417,0917,092020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Renmotor Jinolice JC15,8716,1816,182020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Letohrad - Orlice UO16,4916,4916,492020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Budišov TR16,5216,0116,522020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Dětkovice VY16,6316,3316,632020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Markvartovice OP16,7316,6016,732020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Jakubov u Moravských Budějovic TR16,9316,9416,942020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Nevcehle JI16,7616,9616,962020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Malé Hoštice OP17,4917,4417,492020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Senetářov BK18,0716,9218,072020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Výčapy TR18,0718,2018,202020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Letohrad - Kunčice UO18,4617,1218,462020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Žernovník BK18,5017,0018,502020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Stařeč TR18,7416,6618,742020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Zajíčkov PE19,0119,1219,122020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Hlubyně PB19,1418,7119,142020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Čechtín TR17,1919,3619,362020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17. Dlouhá Ves RK19,5016,8019,502020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18. Kouty TR19,5118,3919,512020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19. Košťálov SM16,8620,2620,262020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20. Myslibořice TR23,0920,1823,092020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
21. Bojkovice UH17,3726,5026,502020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22. Benetice TRNPNPNP2020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23. Olešná HBNPNPNP2020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24. Sloup PZNP20,02NP2020/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Brtník  16,12 23 22.08.2020 09:19
 Milan Šafránek  16,10 21 17.08.2020 20:21
 Lukáš Vaculík  15,96 7 23.08.2020 09:11
 Michal Matějíček  16,35 4 22.08.2020 23:08
 Josef Drnek  16,38 1 17.08.2020 08:16
 Martin Šubrt  16,50 0 22.08.2020 21:58


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Vaculík  16,17 24 23.08.2020 09:11
 Lukáš Brtník  16,37 6 22.08.2020 09:19
 Michal Matějíček  16,53 0 22.08.2020 23:09
 Josef Drnek  16,58 0 17.08.2020 08:16
 Milan Šafránek  16,60 0 17.08.2020 20:21
 Martin Šubrt  16,70 0 22.08.2020 21:59

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Obrubce - Muži

16,50https://youtu.be/2KMpUt2s9W0 Pepa Adam

Horní Kamenice - Muži

17,28https://youtu.be/oh6qOmt4ZC4 Vlastimil Žák
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1999/07/18 Čechtín, TR, O pohár starosty obce Čechtín
EXČR
2004/06/26 Čechtín, TR, O pohár SDH
TRL
2005/06/25 Čechtín, TR, Pohár starosty SDH Čechtín
TRL
2006/07/01 Čechtín, TR, Pohár starosty SDH Čechtín
TRL
2007/06/30 Čechtín, TR, O pohár SDH
TRL
2008/06/21 Čechtín, TR, Pohár SDH Čechtín
TRL
2009/07/18 Čechtín, TR, Pohár SDH Čechtín
TRL
2010/07/17 Čechtín, -, O pohár SDH Čechtín
TRL
2018/08/04 Čechtín, O pohár SDH
TRL
2019/06/09 Čechtín, O pohár SDH
TRL
2020/08/23 Čechtín, O pohár SDH
TRL
2020/08/23 Čechtín, O pohár
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře