Ostrava 2017 - OSTRAVSKÁ HALA 2017

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 25. 03. 2017 08:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Morkovice Vít Vymazal KM 13,52 14,42 13,52
2.  Skuteč Ondřej Kábele CR 14,35 14,41 14,35
2.  Seč Matouš Konečný PJ 14,35 14,80 14,35
4.  Seč Martin Šulc PJ 14,40 14,40 14,69
5.  Výčapy Adam Svoboda TR 14,52 14,92 14,52
6.  Byšice Daniel Pecháček ME 14,86 15,70 14,86
7.  Bludov Ondřej Jašek SU 15,04 15,04 15,84
8.  Uhlířské Janovice Pavel Bílek KH 15,06 15,53 15,06
9.  Morkovice Michal Janík KM 15,41 15,41 19,66
10.  Skryje Jan Hošek ZR 15,51 15,77 15,51
10.  Výčapy Tomáš Svoboda TR 15,51 15,51 16,27
12.  Křešice Jan Hudec LT 15,53 15,53 NP
13.  Milotice nad Bečvou Šimon Šuba PR 15,62 15,62 15,98
14.  Třebovice Adam Gelnar OV 15,87 20,67 15,87
15.  Bludov David Matějček SU 16,07 16,07 17,18
16.  Písková Lhota Jakub Stýblo NB 16,40 16,40 17,00
17.  Svinov Adam Žákovský OV 16,45 16,64 16,45
18.  Krouna Tomáš Broulík CR 16,53 16,53 16,69
19.  Tvarožná Ondřej Moliš BO 16,66 16,66 23,59
20.  Uhlířské Janovice Jiří Prchal KH 16,67 16,94 16,67
21.  Výčapy Mikuláš Svoboda TR 16,74 16,90 16,74
22.  Hutisko Lukáš Maléř VS 16,80 16,80 NP
23.  Výčapy Jan Gruszka TR 16,83 NP 16,83
24.  Prostřední Bečva Daniel Polášek VS 17,08 18,08 17,08
25.  Raškovice Rostislav Švrček FM 17,24 NP 17,24
26.  Starý Lískovec Sport Ondřej Novák BM 17,51 19,39 17,51
27.  Veselá Filip Mikula SM 17,52 17,52 19,22
27.  Valašská Bystřice Libor Vanduch VS 17,52 21,42 17,52
29.  Trusovice Tomáš Ferbas SY 17,55 NP 17,55
30.  Staré Heřminovy Eduard Žiška BR 17,57 17,77 17,57
31.  Krouna Adam Bělský CR 17,60 17,72 17,60
32.  Hovězí Michal Staněk VS 17,63 20,51 17,63
33.  Štěpánovice Jan Kunhart KT 17,68 NP 17,68
34.  Uhlířské Janovice Matěj Mašek KH 17,75 19,49 17,75
35.  Písková Lhota Ondřej Crkal NB 17,81 17,81 18,37
36.  Staré Heřminovy Jan Palánek BR 17,84 22,57 17,84
37.  Tvarožná Jakub Tinka BO 17,87 17,87 NP
38.  Moravský Beroun Štěpán Slovák BR 18,01 18,15 18,01
39.  Lužná Radek Ullrich RA 18,02 18,02 NP
40.  Tvarožná Michal Tománek BO 18,13 19,79 18,13
41.  Dubno Pavel Čečman PB 18,15 18,15 NP
42.  Doloplazy Martin Zbořil OL 18,17 18,54 18,17
43.  Chlumec nad Cidlinou I Daniel Hampl HK 18,34 18,34 NP
44.  Komárovice Jan Benda VS 18,35 19,19 18,35
45.  Dobroslavice Daniel Durlák OP 18,39 18,39 18,45
46.  Dolní Životice Matouš Losert OP 18,44 18,56 18,44
46.  Hutisko Jiří Kjeronský VS 18,44 18,44 20,38
48.  Moravský Beroun Martin Palka BR 18,46 NP 18,46
48.  Hněvošice Jakub Burda OP 18,46 18,46 20,83
50.  Chlumec nad Cidlinou I Jiří Srdínko HK 18,52 18,77 18,52
51.  Čeperka Jakub Kudláček PA 18,56 21,71 18,56
52.  Písková Lhota Filip Zradička NB 18,59 18,75 18,59
53.  Prostřední Bečva Marek Štůsek VS 18,60 21,03 18,60
54.  Seč Ondra Konečný PJ 18,69 18,69 25,30
55.  Čeperka Dominik Doležal PA 18,78 19,83 18,78
56.  Seč Ondřej Šulc PJ 18,83 18,83 22,80
57.  Lužná Václav Hamouz RA 18,85 18,85 20,15
58.  Hutisko Jan Kjeronský VS 18,90 18,90 20,78
59.  Písková Lhota Radim Stýblo NB 18,92 19,25 18,92
59.  Kobeřice Matěj Švan OP 18,92 18,92 18,93
61.  Skuteč Tomáš Pešek CR 19,01 19,01 NP
62.  Dolní Bečva Jan Blinka VS 19,20 19,20 NP
63.  Oznice Radek Skýpala VS 19,32 19,32 22,07
64.  Hněvošice Jakub Pustelník OP 19,35 19,35 20,21
65.  Nová Ves u Světlé Michal Martuš HB 19,47 19,47 21,04
65.  Dolní Bečva Tomáš Kretek VS 19,47 21,53 19,47
67.  Stráž nad Nisou Petr Žampa LI 19,51 20,44 19,51
67.  Prostřední Bečva Štěpán Vardžák VS 19,51 NP 19,51
69.  Skryje Antonín Šnobl ZR 19,53 19,53 21,53
70.  Trusovice Radim Streck SY 19,82 23,14 19,82
71.  Letňany Adam Skoupý AB 19,88 NP 19,88
72.  Chlumec nad Cidlinou I Adam Liebich HK 20,03 20,03 21,96
73.  Hutisko Martin Kaňák VS 20,21 21,92 20,21
74.  Letňany Michael Salvet AB 20,25 20,25 NP
75.  Staré Heřminovy Jaroslav Pecháček BR 20,48 25,95 20,48
76.  Lužná Jan Veselý RA 20,50 20,50 20,99
77.  Kobeřice Šimon Halfar OP 20,85 24,85 20,85
78.  Heřmanice Lukáš Čecháček OV 20,90 NP 20,90
79.  Dolní Bečva Vojtěch Kubíček VS 21,00 21,00 21,55
80.  Komárovice Michal Bárta VS 21,14 22,94 21,14
81.  Štěpánkovice Jan Pistorius OP 21,20 21,70 21,20
82.  Trusovice Jan Koutný SY 21,38 21,38 21,69
83.  Moravský Beroun Michal Soutor BR 21,40 21,40 NP
84.  Bludov Lukáš Matějček SU 21,56 21,56 28,81
85.  Nová Ves u Světlé Martin Bogus HB 21,58 21,58 22,41
86.  Trusovice Filip Siegel SY 21,82 22,60 21,82
87.  Křešice Jakub Sibera LT 22,02 22,02 NP
88.  Výčapy Vojta Vašek TR 22,10 22,10 25,32
89.  Seč Miroslav Hofman PJ 22,31 23,82 22,31
90.  Čeperka Šimon Doležal PA 22,50 27,09 22,50
91.  Písková Lhota Martin Kalferst NB 22,56 22,56 24,49
92.  Oznice Jan Ramík VS 22,86 22,86 23,42
93.  Trusovice Jaroslav Ambroz SY 23,54 37,90 23,54
94.  Bludov Matěj Fabiánek SU 23,57 NP 23,57
95.  Starý Lískovec Sport Michal Permedla BM 24,07 24,07 25,15
96.  Oznice Rostislav Zimek VS 24,20 26,43 24,20
97.  Nová Ves u Světlé František Janošťák HB 24,27 24,27 28,23
98.  Nová Ves u Světlé Antonín Vaněrka HB 24,71 26,93 24,71
99.  Morkovice Radek Obdržálek KM 25,35 25,35 NP
100.  Starý Lískovec Sport Daniel Rymeš BM 25,51 30,09 25,51
101.  Dolní Bečva Rychard Růčka VS 25,74 25,74 27,60
102.  Starý Lískovec Sport Šimon Jenkut BM 25,86 25,86 26,09
103.  Trusovice Šimon Götz SY 26,64 45,63 26,64
104.  Nová Ves u Světlé Zbyněk Strnadel HB 27,35 32,58 27,35
105.  Dubno Šimon Stejskal PB 27,44 33,88 27,44
106.  Valašská Bystřice Lukáš Vanduch VS 27,59 NP 27,59
107.  Kobeřice Ondřej Volný OP 28,27 28,27 NP
108.  Třebovice Jakub Adamus OV 28,99 NP 28,99
109.  Oznice Jan Janírek VS 29,40 30,79 29,40
110.  Kobeřice Adam Dubělčík OP 30,08 35,63 30,08
111.  Oznice Kristián Plánka VS 30,21 NP 30,21
112.  Dubno Štěpán Gregor PB 32,28 41,26 32,28
113.  Dubno Samuel Kraus PB 32,93 NP 32,93
114.  Starý Lískovec Sport Vít Všianský BM 33,84 37,91 33,84
115.  Valašská Polanka Štěpán Planka VS 36,61 36,61 40,22
116.  Dolní Bečva Matěj Vavřín VS 36,73 36,73 NP
117.  Valašská Polanka Matěj Peterek VS 37,10 39,98 37,10
118.  Štěpánovice Vít Karafiát KT 50,77 50,77 NP
119.  Letňany Filip Komáčka AB NP NP NP
119.  Čeperka Petr Kožený PA NP NP NP
119.  Valašská Polanka Dan Kotásek VS NP NP NP

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bludov Vendula Jílková SU 14,52 14,52 15,27
2.  Nová Ves u Světlé Michaela Petrušková HB 14,90 14,90 15,44
3.  Skuteč Linda Kadlecová CR 15,16 15,16 17,24
4.  Březová nad Svitavou Magdaléna Štinčíková SY 15,24 15,24 15,70
5.  Bludov Natálie Kulhajová SU 15,33 NP 15,33
6.  Skryje Michala Součková ZR 15,34 15,34 NP
7.  Dolní Bukovsko Anděla Jindrová CB 15,79 15,79 16,24
8.  Komárovice Anna Bendová VS 15,88 18,14 15,88
9.  Lužná Nela Matušková RA 15,93 18,24 15,93
10.  Třebovice Laura Králová OV 16,32 16,90 16,32
11.  Nová Ves u Světlé Nikola Šustová HB 16,37 16,91 16,37
12.  Strážov Lucie Křížová KT 16,38 17,06 16,38
13.  Bludov Tereza Holinková SU 16,44 16,60 16,44
14.  Lužná Elena Lužná RA 16,56 17,68 16,56
15.  Chotěbuz Nela Ciasnochová KA 16,86 16,86 17,34
16.  Skuteč Denisa Bubeníčková CR 16,88 16,88 19,02
17.  Hovězí Andrea Surovčáková VS 16,89 16,89 19,47
18.  Vsetín Martina Kašíková VS 16,98 NP 16,98
19.  Dolní Bukovsko Adéla Jindrová CB 17,05 17,05 17,98
20.  Bludov Šárka Krystková SU 17,06 17,58 17,06
21.  Malé Hoštice Klára Silberová OP 17,20 18,05 17,20
22.  Nová Ves u Světlé Martina Nováková HB 17,29 20,51 17,29
23.  Trusovice Michaela Spáčilová SY 17,51 17,51 17,57
24.  Čeperka Amálie Chudomská PA 17,58 33,13 17,58
25.  Čeperka Natálie Bubáková PA 17,60 18,56 17,60
26.  Písková Lhota Kateřina Gajdošová NB 17,66 21,15 17,66
27.  Svinov Dora Bonková OV 17,67 17,67 21,71
28.  Kyjovice Vanessa Krčmářová OP 17,88 20,27 17,88
29.  Bludov Michaela Maturová SU 17,89 31,77 17,89
30.  Heřmanice Kristýna Dobošová OV 17,95 17,95 25,07
31.  Štěpánkovice Barbora Kubiczková OP 18,10 18,10 22,22
32.  Solanec pod Soláněm Tereza Vardžáková VS 18,12 18,12 19,20
33.  Kojetice Klára Pekárková TR 18,18 18,18 20,38
34.  Skuteč Nela Slezáková CR 18,20 19,93 18,20
35.  Tvarožná Gabriela Tománková BO 18,31 19,14 18,31
36.  Hněvošice Martina Hertlová OP 18,44 18,44 21,16
37.  Tvarožná Aneta Pejřilová BO 18,49 24,70 18,49
37.  Bludov Liliana Kulhajová SU 18,49 NP 18,49
39.  Svinov Eliška Bučková OV 18,53 NP 18,53
40.  Kojetice Soňa Řehůřková TR 18,58 18,58 18,67
41.  Lužná Berenika Tothová RA 18,63 19,92 18,63
42.  Lužná Eliška Roučová RA 18,66 20,02 18,66
42.  Kyjovice Barbora Němcová OP 18,66 19,56 18,66
44.  Tuhaň Beata Kučerová CL 19,03 19,03 20,61
45.  Čeperka Aneta Kožená PA 19,23 21,73 19,23
46.  Hovězí Gabriela Leskovjanová VS 19,27 29,19 19,27
47.  Skuteč Aneta Zavoralová CR 19,42 19,42 NP
48.  Kyjovice Natálie Křistková OP 19,48 24,44 19,48
49.  Výčapy Zuzana Stuchlíková TR 19,58 19,58 19,97
50.  Dolní Bečva Aneta Němcová VS 19,89 20,03 19,89
51.  Kobeřice Jesika Černá OP 20,39 25,91 20,39
52.  Skuteč Leontýna Šťastná CR 20,40 20,40 21,15
53.  Dolní Životice Jana Pavelková OP 20,43 20,43 21,85
54.  Písková Lhota Adina Urbanová NB 20,48 22,40 20,48
55.  Starý Lískovec Sport Magdaléna Dvořáková BM 20,58 22,86 20,58
56.  Písková Lhota Barbora Martinová NB 20,61 20,77 20,61
57.  Skuteč Karolína Zavoralová CR 20,74 20,74 NP
58.  Štěpánovice Andrea Fikejzlová KT 20,82 22,57 20,82
59.  Starý Lískovec Sport Natálka Kocmanová BM 21,19 21,19 22,63
60.  Skuteč Barbora Boušková CR 21,28 24,42 21,28
61.  Třebovice Nikol Fričová OV 21,29 21,29 22,69
62.  Dolní Bečva Aneta Mikudová VS 21,39 21,67 21,39
63.  Lužná Anna Veselá RA 21,40 24,10 21,40
64.  Chlumec nad Cidlinou I Kateřina Kvasničková HK 21,64 21,80 21,64
65.  Svinov Anna Kopecká OV 21,65 21,65 22,99
66.  Malé Hoštice Pavla Pflegrová OP 21,73 22,82 21,73
67.  Trusovice Eliška Morkesová SY 21,76 21,76 22,05
68.  Výčapy Aneta Růžičková TR 21,82 22,93 21,82
69.  Třebovice Valerie Králová OV 21,84 23,43 21,84
70.  Heřmanice Gabriela Serynová OV 21,93 21,93 NP
71.  Moravský Beroun Elisabeta Marie Červinková BR 22,02 23,25 22,02
72.  Dolní Bečva Pavlínka Babincová VS 22,16 22,16 22,34
72.  Nová Ves u Světlé Karolína Maturová HB 22,16 22,16 24,11
74.  Lužná Karolína Roučová RA 22,54 22,54 23,32
75.  Dolní Bečva Tereza Němcová VS 23,02 NP 23,02
76.  Heřmanice Martina Kociánová OV 23,20 23,20 45,45
77.  Nová Ves u Světlé Aneta Jarolímová HB 23,59 25,83 23,59
78.  Štěpánovice Kristýna Kunhartová KT 23,91 23,91 32,63
79.  Kobeřice Adéla Brulíková OP 24,01 NP 24,01
80.  Výčapy Anna Böhmová TR 24,15 27,09 24,15
81.  Trusovice Vanessa Juračková SY 24,34 25,78 24,34
82.  Štěpánovice Karolína Vtípilová KT 24,53 25,46 24,53
83.  Heřmanice Johana Žmolíková OV 24,80 24,80 25,34
84.  Oznice Amálie Sousedíková VS 25,44 25,54 25,44
85.  Dolní Životice Nikola Grabiášová OP 25,75 83,40 25,75
86.  Trusovice Tereza Hrbáčková SY 26,49 27,10 26,49
87.  Oznice Vendula Potěšilová VS 28,19 28,94 28,19
88.  Dolní Bečva Vendula Vachůnová VS 28,20 28,20 30,69
89.  Čeperka Žofie Rudišová PA 28,59 28,59 29,58
90.  Třebovice Barbora Prokopová OV 29,00 31,00 29,00
91.  Dolní Bečva Veronika Valchářová VS 29,23 31,27 29,23
92.  Kobeřice Ellen Černá OP 31,39 33,52 31,39
93.  Dolní Životice Viktorie Rádková OP 32,29 32,29 38,61
94.  Muglinov Nela Močigembová OV 32,55 32,55 36,38
95.  Oznice Leona Klanicová VS 36,39 36,39 NP
96.  Heřmanice Zuzana Zachodilová OV 38,34 41,02 38,34
97.  Valašská Polanka Natálie Planková VS 40,62 40,62 NP
98.  Štěpánovice Petra Ročňová KT 41,18 41,18 44,90
99.  Valašská Polanka Natálie Dluhošová VS 41,31 NP 41,31
100.  Valašská Polanka Romana Kubicová VS 43,71 44,03 43,71
101.  Heřmanice Michaela Petrášová OV 46,25 46,25 63,46
102.  Valašská Polanka Alžběta Dluhošová VS 56,19 56,19 65,17
103.  Morkovice Gabriela Vlčková KM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/03 Ostrava, Požární útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/03 Ostrava, Štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/08/19 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/20 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/21 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2013/09/14 Ostrava - Poruba, Finálový závod ČESKÉHO POHÁRU 2013
ČP
2014/03/22 Ostrava, Ostravsko-beskydské šedesátky
-
2014/04/19 Ostrava – Poruba, PŘÍPRAVNÝ ZÁVOD REPREZENTACE DOROSTU
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, Výstup do 4. podlaží
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, štafeta 4 x 100
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, 100 m
-
2014/05/01 Ostrava, Akademické mistrovství
-
2014/05/30 Ostrava, Liga ve dvojboji Ostrava 2014
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, 100 m
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, štafety
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství ČR v požárním
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické MČR, věže
-
2015/05/01 Ostrava, Vyšegrádský pohár - Ostrava
-
2015/05/22 Ostrava, výstup na věž
-
2015/05/23 Ostrava, CYP cup
ČP
2016/04/27 Ostrava, European Academic Cup 2016
-
2016/04/28 Ostrava, European Academic Cup 2016 - Den 2.
-
2016/05/27 Ostrava, 2. kolo ČP - Ostravská věž 2016
-
2016/05/28 Ostrava, CYP cup 2016
ČP
2016/08/17 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/18 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/19 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/20 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
FSCR
2017/03/25 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2017
-
2018/03/17 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2018
FSCR
2018/11/24 Ostrava, Ostravsko Beskydské Šedesátky 2018
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře