Lužná v roce 2019

Rok:

    Muži  Ženy  Starší žáci Mladší žáci   Dorostenky  Dorostenci
ID FireSport:   89371
Okres:   Rakovník
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°07*26*N,13°46*14*E
PSČ:  270 51

Mapa výsledků

Zvětšit mapu

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
KOLBEK Ondřej 2019/03/24 Jablonec FSCR 17,85 55 0
Kolbek Ondřej 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 19,12 63 0
LUŽNÝ Vít 2019/03/24 Jablonec FSCR 19,35 76 0
Lužný Vít 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 19,79 72 0
NĚMEC Petr 2019/03/24 Jablonec FSCR 16,58 32 0
Němec Petr 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 17,18 36 0
NOSÁL Matyáš 2019/03/24 Jablonec FSCR 17,67 53 0
Nosál Matyáš 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 18,25 55 0
ROUČ Jakub 2019/03/24 Jablonec FSCR 22,02 107 0
Rouč Jakub 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 23,98 91 0
ROUČOVÁ Karolína 2019/03/24 Jablonec FSCR 16,90 21 0
Roučová Karolína 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 16,05 8 0
ULLRICH Radek 2019/03/24 Jablonec FSCR 14,91 7 0
Ullrich Radek 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 15,05 7 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


Fire Sport

Tým: Lužná KOLBEK Ondřej, nejlepěí čas: 17,85 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Lužná Kolbek Ondřej, nejlepěí čas: 19,12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Lužná LUŽNÝ Vít, nejlepěí čas: 19,35 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Lužná Lužný Vít, nejlepěí čas: 19,79 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Lužná NĚMEC Petr, nejlepěí čas: 16,58 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Lužná Němec Petr, nejlepěí čas: 17,18 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Lužná NOSÁL Matyáš, nejlepěí čas: 17,67 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Lužná Nosál Matyáš, nejlepěí čas: 18,25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Lužná ROUČ Jakub, nejlepěí čas: 22,02 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Lužná Rouč Jakub, nejlepěí čas: 23,98 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Lužná ROUČOVÁ Karolína, nejlepěí čas: 16,90 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Lužná Roučová Karolína, nejlepěí čas: 16,05 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Lužná ULLRICH Radek, nejlepěí čas: 14,91 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Lužná Ullrich Radek, nejlepěí čas: 15,05 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Komentáře