Otínoves 2021 - O pohár starosty

Liga: Velká cena prostějovska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 31. 07. 2021 14:00
Kontakt:   SDH Otínoves
Telefon: 
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Stanislav Režný

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychotín BK 17,25 16,76 17,25
2.  Velká Bystřice OL 17,37 17,25 17,37
3.  Domamyslice PV 17,78 17,78 17,70
4.  Čelechovice na Hané PV 17,79 17,79 17,38
5.  Bílovice PV 17,85 17,85 17,78
6.  Bílovice Odpad PV 18,04 18,04 18,03
7.  Dolany OL 18,33 18,33 18,27
8.  Otinoves PV 19,19 19,19 18,83
9.  Radíkov OL 19,32 19,32 19,19
10.  Kotvrdovice BK 19,62 19,62 19,01
11.  Chválkovice OL 19,84 18,57 19,84
12.  Měrotín OL 20,29 20,29 19,64
13.  Myslejovice PV 20,50 19,26 20,50
14.  Ludéřov OL 20,89 20,84 20,89
15.  Soběsuky PV 21,01 21,01 20,62
16.  Vojnice OL 29,10 28,83 29,10
17.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
18.  Janovice BR NP NP NP
19.  Seloutky PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Cholina Cholešnice OL 17,88 17,50 17,88
2.  Loučany OL 17,95 17,91 17,95
3.  Pěnčín PV 18,73 18,09 18,73
4.  Bílovice PV 18,86 18,84 18,86
5.  Soběsuky A PV 19,21 18,01 19,21
6.  Čechy pod Kosířem PV 19,29 19,29 19,02
7.  Náměšť na Hané OL 19,36 18,47 19,36
8.  Senetářov BK 19,62 19,62 17,25
9.  Soběsuky B PV 19,78 19,05 19,78
10.  Bousín PV 20,03 20,03 19,13
11.  Vojnice OL 20,36 20,36 18,44
12.  Pěnčín B PV 24,60 24,60 19,55
13.  Dub nad Moravou OL 34,46 34,46 21,03
14.  Soběsuky C PV NP NP NP
15.  Dolany OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Cholina Cholešnice OL17,5017,8817,882021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Loučany OL17,9117,9517,952021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bílovice A PV17,8518,2118,212019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bílovice B PV17,6718,5018,502019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pěnčín PV18,0918,7318,732021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bílovice PV18,8418,8618,862021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Náměšť na Hané OL18,6118,8918,892019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Krasice - Prostějov PV18,9918,5018,992019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Soběsuky B PV18,7419,1319,132019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Soběsuky A PV18,0119,2119,212021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Dětkovice PV19,2618,7819,262019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Čechy pod Kosířem PV19,2919,0219,292021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Náměšť na Hané OL18,4719,3619,362021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Senetářov BK19,6217,2519,622021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Soběsuky A PV19,7618,4019,762019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Soběsuky B PV19,0519,7819,782021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Bousín PV20,0319,1320,032021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Pěnčín PV19,7620,2520,252019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Vojnice OL20,3618,4420,362021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Vojnice OL20,0220,7920,792019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Pěnčín B PV24,6019,5524,602021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Dub nad Moravou OL34,4621,0334,462021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Dolany OLNPNPNP2021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Soběsuky C PVNPNPNP2021/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/08/17 Otinoves, O pohár starosty
VCPV
2020/07/25 Hřiště, Otinoves
-
2020/07/25 Otinoves - sportovní areál, Pohárová soutěž o pohár starosty SDH Otinoves
-
2021/07/31 Otínoves, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Komentáře