Otínoves 2021 - O pohár starosty

Liga: VCPV
Místo: Otinoves
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 31. 07. 2021 14:00
Kontakt:   SDH Otínoves
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 07. 2021 20:00
Konec rezervace: 31. 07. 2021 09:00
Začátek tipování:  31. 07. 2021 20:00
Konec hlasování: 31. 07. 2021 00:00
Zadal: Stanislav Režný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-otinoves-11879.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice "C" odpadPVLukáš Říčař
22Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
33Sychotín BKMonika Hrazdilová
44Ludéřov OLTomáš Palička
55Chválkovice OLOndřej Šafařík
66Radíkov OLTomáš Herzog
77Soběsuky PVKlára Piňosová
88Kotvrdovice BKJaroslav Kunc
99Domamyslice PVJan Havlíček
1010Dolany OLOndřej Šafařík
1111Těšetice OLTereza Jílková
1212Bílovice PVStanislav Režný
1313Měrotín OLSDH Měrotin
1414Janovice BRTomáš Nebes
1515Čelechovice na Hané PVJan Makovec
1616Seloutky MužiPVBarbora Sojčáková
1717Náměšť na Hané OLTomáš Chytil
1818Vojnice OLTomáš Navrátil
1919Myslejovice PVMilan Buriánek
2025Velká Bystřice OLMichal Surma
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice PVStanislav Režný
22Loučany OLDagmar Bartoňková
33Náměšť na Hané OLNela De Roecková
44Pěnčín PVLenka Kopečná
55Senetářov BKMonika Hrazdilová
66Soběsuky PVMichaela Vystavělová
77Dětkovice PVLadislav Kořínek
88Pěnčín PVKristýna Nováková
99Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1010Vojnice OLTereza Jílková
1111Bousín PVNikol Minxová
1212Soběsuky PVMarek Šustr
1313Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
1414Dolany OLPetr Holoubek
1515Čechy pod Kosířem PVKateřina Hrabalová
1616Soběsuky PVMichaela Vystavělová
1718Cholina CholešniceOLPetra Hubáčková
1819Hlubočky OLPavla Jahnová
1920Droždín OLLeona Zedníková
2021Cholina OLSabina Hájíčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sychotín BK16,4416,7716,772019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Sychotín BK16,7617,2517,252021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Ludéřov OL17,2617,2417,262019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Velká Bystřice OL17,2517,3717,372021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Domamyslice PV17,7817,7017,782021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Čelechovice na Hané PV17,7917,3817,792021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bílovice PV17,8517,7817,852021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dětkovice PV17,7817,9917,992019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bílovice OdpadPV18,0418,0318,042021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dolany OL18,3318,2718,332021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čelechovice na Hané PV17,5818,5318,532019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dub nad Moravou OL18,6018,8918,892019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Otinoves PV18,5119,0319,032019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Niva PV19,0318,8419,032019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Otinoves PV19,1918,8319,192021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Radíkov OL19,3219,1919,322021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kotvrdovice BK19,6219,0119,622021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chválkovice OL18,5719,8419,842021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Vážany BK18,9019,9619,962019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dětkovice BPV19,3320,0820,082019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Měrotín OL20,2919,6420,292021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lipová PV20,3718,3020,372019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Myslejovice PV19,2620,5020,502021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludéřov OL20,8420,8920,892021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Soběsuky PV21,0120,6221,012021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Soběsuky APV21,2921,4221,422019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Senetářov BK21,5622,2822,282019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Vojnice OL28,8329,1029,102021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Soběsuky BPV31,8719,6831,872019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Hodějice VYNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Ostrov u Macochy BKNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bílovice PVNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Seloutky PVNPNPNP2021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Janovice BRNPNPNP2021/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/08/17 Otinoves, O pohár starosty
VCPV
2020/07/25 Hřiště, Otinoves
-
2020/07/25 Otinoves - sportovní areál, Pohárová soutěž o pohár starosty SDH Otinoves
-
2021/07/31 Otínoves, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže