Pasohlávky 2016 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 06. 2016 09:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Prchalov NJ 16,11 16,02 16,11
2.  Stará Říše JI 16,41 16,25 16,41
3.  Chrášťany LT 16,44 16,44 16,41
4.  Olešná HB 16,50 16,47 16,50
5.  Jinolice Renmotor JC 16,51 16,51 16,10
6.  Lavičky ZR 16,57 16,06 16,57
7.  Jankov BN 16,58 16,58 16,27
8.  Letohrad - Orlice UO 16,60 16,60 16,50
9.  Pasohlávky BV 16,80 16,63 16,80
10.  Lhotky Sport ZR 16,92 16,92 16,87
11.  Babice VS 16,96 16,96 16,61
12.  Radostín nad Oslavou ZR 17,01 16,83 17,01
13.  Oponešice TR 17,09 16,76 17,09
14.  Trnava TR 17,16 17,16 16,39
15.  Letohrad - Kunčice B UO 17,26 16,79 17,26
16.  Plumlov PV 17,34 17,34 16,61
17.  Starý Lískovec Sport BM 17,46 17,46 16,79
18.  Obrubce MB 17,71 17,04 17,71
18.  Zlatá Olešnice JN 17,71 17,71 17,06
20.  Bezděkov pod Třemšínem PB 17,73 16,13 17,73
21.  Dvorce TA 17,77 17,77 17,57
22.  Bohdalín PE 17,81 17,49 17,81
23.  Únětice PJ 17,83 16,50 17,83
24.  Velké Hoštice OP 17,87 17,78 17,87
25.  Karolín KM 17,96 17,96 17,86
26.  Letohrad - Kunčice C UO 18,05 18,05 17,97
27.  Chotěmice TA 18,21 17,94 18,21
28.  Bolatice OP 18,42 18,42 17,43
28.  Dobřínsko ZN 18,42 18,42 17,75
30.  Hostěrádky-Rešov VY 18,51 18,51 18,32
31.  Bašnice JC 18,62 17,43 18,62
32.  Dětkovice VY 19,19 19,19 18,33
33.  Tvrdonice BV 19,50 18,81 19,50
34.  Poštorná BV 19,80 19,43 19,80
35.  Špičky PR 19,97 16,70 19,97
36.  Černín ZN 21,12 21,12 20,83
37.  Český Rudolec JH 21,94 19,51 21,94
38.  Hodějice VY 22,61 22,61 17,75
39.  Kobylí BV 22,66 22,66 18,96
40.  Chvalovice ZN 23,30 19,47 23,30
41.  Bořetice BV 24,50 20,67 24,50
42.  Velké Pavlovice BV 30,66 30,66 29,61
43.  Mokrá BO NP NP NP
43.  Police TR NP NP NP
43.  Jezeřany-Maršovice ZN NP 19,27 NP
43.  Tvarožná BO NP NP NP
43.  Nesvačilka BO NP NP NP
43.  Mikulovice ZN NP NP NP
43.  Hrušky BV NP NP NP
43.  Pustkovec OV NP NP NP
43.  Krásná Ves MB NP NP NP
43.  Lanžhot BV NP NP NP
43.  Meziříčko ZR NP NP NP
43.  Netín ZR NP NP NP
43.  Mladcová ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychotín B BK 16,91 16,70 16,91
2.  Krásná Ves MB 17,21 17,12 17,21
2.  Libuň JC 17,21 17,21 17,18
4.  Louňovice pod Blaníkem BN 17,89 17,87 17,89
5.  Vitiněves JC 17,91 16,73 17,91
6.  Petrůvky TR 18,30 18,30 17,91
7.  Vítonice ZN 22,15 21,10 22,15
8.  Poštorná BV 23,99 23,99 23,17
9.  Chrášťany LT 24,05 22,16 24,05
10.  Kobylí BV 24,37 21,95 24,37
11.  Nevcehle JI 24,67 17,38 24,67
12.  Myštěves HK 25,95 25,41 25,95
13.  Radíkov PR NP NP NP
13.  Špičky PR NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 23 09.06.2016 14:09
 Martin Valda  16 ** 21 08.06.2016 11:32
 Vena Drahný  16 ** 18 08.06.2016 12:04
 Michal Matějíček  16 ** 14 10.06.2016 20:17
 Ondřej Matyáš  16 ** 9 08.06.2016 11:18
 Hana Jarolímková  16 ** 7 08.06.2016 11:12
 Martin Zadražil  16 ** 5 08.06.2016 22:03
 Jaroslav Mandák  15 ** 4 08.06.2016 12:42
 Jiří Studnička  16 ** 3 12.06.2016 09:19
 Radek Troch  16 ** 0 04.06.2016 21:15
 Filip Krampla  16 ** 0 03.06.2016 22:35
 Karel  16 ** 0 08.06.2016 11:40
 Martin Ondra  16 ** 0 08.06.2016 07:30
 Luboš Kopřiva  16 ** 0 06.06.2016 21:04
 Milan Janík  16 ** 0 11.06.2016 06:40


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 13 09.06.2016 14:09
 Radek Troch  16 ** 13 04.06.2016 21:15
 Milan Janík  16 ** 4 11.06.2016 06:40
 Martin Valda  16 ** 0 08.06.2016 11:33
 Hana Jarolímková  16 ** 0 08.06.2016 11:12
 Michal Matějíček  16 ** 0 10.06.2016 20:18
 Karel  16 ** 0 08.06.2016 11:41
 Jiří Studnička  16 ** 0 12.06.2016 09:19
 Martin Ondra  16 ** 0 08.06.2016 07:33

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Prchalov - Muži

16,11http://youtu.be/_WxcTFeqznc Jakub Těšický

Chrášťany - Muži

16,44http://youtu.be/M1p49MUOMbs Vašek Maderák

Letohrad - Orlice - Muži

16,60http://youtu.be/1l3_rYmEofM Ondřej Matyáš

Babice - Muži

16,96http://youtu.be/-azc87rNlBw Jakub Těšický

Libuň - Ženy

17,21http://youtu.be/cx8qy9tsdbg Michaela Malá

Karolín - Muži

17,96http://youtu.be/XgEYOdUumBw Martin Ondra

Chotěmice - Muži

18,21http://youtu.be/6cDS3BHSXo8 Patrik Baláž

Dětkovice - Muži

19,19http://youtu.be/Jv2dwXPC1lY Michal Hrabánek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
http://www.rajce.net/a12872304

Kód: a12872304


Odkaz na zdroj:
http://www.rajce.net/a12872981

Kód: a12872981


Odkaz na zdroj:
http://www.rajce.net/a12872807

Kód: a12872807


Odkaz na zdroj:
http://www.rajce.net/a12883229

Kód: a12883229



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/12 Pasohlávky, BV,
BHL
2009/05/30 Pasohlávky, BV,
BHL
2010/08/07 Pasohlávky, BV,
BHL
2012/08/04 Pasohlávky,
BHL
2013/07/20 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
-
2013/07/20 Pasohlávky, Travnatý povrch, základna tartan
BHL
2014/08/16 Pasohlávky, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
BHL
2014/08/16 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
EXČR
2014/08/16 Pasohlávky - hřiště, O pohár starosty obce
GPHO
2015/07/12 Pasohlávky, Pohár
BHL
2015/07/12 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
EXČR
2016/06/12 Pasohlávky, Extraliga ČR
BHL
2016/06/12 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/06/04 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2. kolo BHL
BHL
2017/06/04 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/02 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2.kolo BHL
BHL
2018/09/22 Pasohlávky, PASOHLÁVSKY SUPERPOHÁR
-
Kdy Kde Liga


Komentáře